דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר גם בטון צבוע
גם בטון צבוע
יחיאל לוי 21/10/17 |  צפיות: 2539

צבע הוא דבר שלא לגמרי יכול להישאר היכן שהוא מיושם לנצח, וזאת הרבה בשל הדברים שאליו הוא נחשף בכל מקום שכזה. צבע שאיתו צובעים את השיער לאט לאט יורד ואותו צריכים לחדש כל מה זמן בייחוד באזור שמתחדש כמו השורשים של השיערה. צבע אשר מיושם על חומרים שצפוי להם שימוש תדיר כבר נעשה בצורה שהופכת את ההיצמדות אל המשטח לכמה שיותר עמידה, כמו הצבע שעל גבי המחשב הנייד שלנו שמגיע אפילו עם דוגמא מרהיבה.

אולם, מה בדיוק קורה כאשר הצבע הזה מיושם על גבי משטח כמו בטון באזורים חיצוניים שצפוי להם הרבה מאוד חיכוך עם הסביבה שיכולה להיות מאוד אגרסיבית אל מול משטח כה קשיח? זו הסיבה אשר הופכת צבע לבטון חשוף למשהו ייעודי שנותן את המענה הכי אידיאלי.


מה שעובר עליו

על פני משטח אחד של בטון יכולים לעבור דברים מאוד לא פשוטים. הוא חווה חיכוכים עם כלי רכב, את כל פגעי מזג האוויר החל משמש קודחת בימים של הקיץ הישראלי ועד לימים מלאי בגשם בעונה של החורף ועוד ועוד תנועה של חומרים ואנשים שהופכים את המשטח העמיד הזה למטרה מאוד בולטת של בלאי טבעי, בייחוד אם יש עליו שכבת צבע.

זו גם הסיבה כי משטחים שכאלה עוברים מידי תקופה עוד מריחה של שכבת צבע טרייה שאיתה כל הסימונים יחזרו להיות בולטים מחדש. יישום של צבע לבטון חשוף מיוצר בצורה אופטימאלית לעמידה בפני כל תנאי הסביבה הללו, ולהביא כמה שפחות התעסקות חוזרת עם בטון שהוא אולי עמיד וחזק, אבל הצבע שנמצא על גביו הוא כזה שלא יישאר לנצח, לפחות לא באותה המידה ולשם כך הוא מיוצר לתת את המענה הכי אפקטיבי בשטח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.

רכב מפואר לכל אחד
לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ

מעבירים פליירים אל המטרה
28/10/20 | מכירות
יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.

צבע שמתחיל באבקה
22/10/20 | שיפוצים
אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI