דף הבית חוק ומשפט הגירה רוצים להיות פולנים
רוצים להיות פולנים
יחיאל לוי 27/11/17 |  צפיות: 7186

בשנים האחרונות אנחנו עדים לכמות הולכת וגדלה של צעירים אשר רוצים בשל השייכות של ההורים או של הסבא והסבתא לחזור אחורה בזמן ולקשר מחדש את עצמם עם מדינה שממנו אלה הגיעו לפני עשרות של שנים. התהליך של הגשת בקשה לאזרחות נוספת, מבלי לבטל את זו הישראלית הוא תהליך לא קצר ודי מורכב שעדיין לא מרתיע את אלה המבקשים לעצמם אזרחות פולנית, למשל. האם עבור אזרחות פולנית זכאות היא דבר שעד כדי כך שווה את המאמץ? קראו הלאה.


מה היתרונות של אזרחות אירופאית

מגורים - כאשר אדם שיש לו אזרחות אירופאית מגיע אל גבולות אירופה הכניסה היא הרבה יותר מהירה ופשוטה, ומעבר לכך, מדינות רבות מאפשרות ומסייעות למצוא מגורים בעלות שהיא מסובסדת ובכך מקלה במידה ניכרת על יישוב האזרחים בגבולות המדינה ביתר קלות.

לימודים -  בפולין כמו בכל יתר מדינות אירופה ישנם מוסדות אקדמאיים מאוד נחשבים אשר אליהם ניתן להגיש בקשת סבסוד בעקבות אותה האזרחות הפולנית, משמע, ישראל שיש לו גם אזרחות נוספת באחת ממדינות אירופה יכול במצבים רבים להתקבל ללימודים במוסד להשכלה גבוהה בעלות נמוכה יותר ולצאת עם היוקרה של אותו המוסד בתום תקופת הלימודים.

עבודה - אדם אשר מגיע אל מדינה כמו פולין עם אזרחות רשמית יכול למעשה להתחיל ולחפש אחר עבודה במקום רלבנטי עבורו מבלי להתעכב על דברים פורמאליים כמו בקשת ויזה של עבודה מכיוון שהוא כבר בעל אזרחות פולנית, ולכן במקרה של אזרחות פולנית זכאות היא דבר שמרחיב את האפשרויות עבור קריירה מעבר לגבולות המדינה.


כמה עולה בקשת אזרחות

העלות עבור הנפקת האזרחות היא מאוד משתנה, הרבה בשל הקשר הקיים בצורה ברורה והדוקה לעומת כזה שמצריך יותר חפירה לעומק ומציאה של מסמכים אשר קושרים אדם ישראלי אל מדינת פולין. ככל שהעבודה היא יותר מסורבלת כך העלות רק תלך ותגדל ואיתה הסיכויים יכולים להיות פחות ממשיים לקבלת אזרחות פולנית זכאות רשמית. לכן, טרם הכניסה אל התהליך בצורה עצמאית כדאי לדון בעניין עם בעל מקצוע שמכיר את הפעולות הנדרשות בצורה פרטנית ויכול לסייע בקידום הבקשה עבור דרכון פולני באופן שיכול לעשות את כל ההבדל עבור קבלת הזכאות לעומת קבלת הודעת הדחייה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
דגם היוקרה הכי וותיק
בז'אנר של רכבי היוקרה המפוארים קיימות לימוזינות לצד רכבי ספורט מהירים, ולימוזינה היא אולי הדגם הכי וותיק שממשיך להתחדש ולהיות פופולארי למרות שהוא קיים עשרות של שנים.

היתרונות של קלנועיות לגיל השלישי
15/07/21 | רכב
בארץ, ישנה תנועה אל עבר כלי נסיעה חשמליים, כאשר אנשים בגיל השלישי לומדים להכיר את הנוחיות ואת היתרונות הבולטים שיש לקלנועיות להציע עבורם.

נערכים לקראת דירה חדשה
31/05/21 | נדל"ן
פרויקט פינוי בינוי שעבורו חייבים להבין את הפרטים טרם הכניסה לסוג כזה של הרפתקה.

ניקיון של עסקים בתל אביב
ניקיון של משרדים בתל אביב מסייע לשמור על מקום שדואג לבריאות כולם ומראה על המחשבה והדאגה לכל מי שנמצא בחלל העבודה.

נהנים להיות במשרד
צריכה להיות תחזוקה שוטפת של המקום בו מתנהל העסק עצמו, ודבר זה אומר ניקיון, ניקיון ועוד ניקיון.

פתרון חכם של בנייה
אחד מאותם פתרונות שקיימים בארץ, ואותם מבצעים לא מעט קבלנים גדולים הוא פרויקט של פינוי בינוי שמופיעים כבר בכל עיר ועיר.

נסיעה מהנה ברכבי השכרה
רכבי יוקרה הם כאלה שיכולים להציע הנאה גדולה, בעיקר אם הם כאלה שמציעים תמורה מלאה עבור העלות ששולמה.

יוצאים לטיול יומי בקלנועית
נכון להיום יש הרבה מאוד סוגים של פתרונות המסייעים לנוע בצורה כמה שיותר עצמאית, את אחד מאלה מספקת הקלנועית.

טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI