דף הבית עסקים עסקים קטנים ובינוניים מחייכים כל בוקר בדרך לעבודה
מחייכים כל בוקר בדרך לעבודה
יחיאל לוי 30/05/18 |  צפיות: 2339

רבים הם האנשים אשר שואפים להגיע אל עמדות מפתח בחברה. על מנת להגיע אל משרה בכירה ברוב המקרים צריכים לעבור שלבים רבים של סינון ובדיקה על ידי החברה המעבידה. צריכים להיות בעלי הניסיון המתאים וגם להציג את ההתאמה המקצועית עם השכלה גבוהה עם דירוג כמה שיותר מרשים.

לאחר שמגיעים אל התפקיד הבכיר הזה צריכים לעמוד בלא מעט לחצים, כי ככל שמדובר בתפקיד בכיר יותר כך צריכים לייצר רמות גבוהות של ביצועים כאשר ממונים על כמות מאוד לא קטנה של עובדים. כל אלה לא יעשו בצורה מספקת על ידי בכירים אם רק מדובר במשכורת גבוהה, כי גבוהה ככל שתהיה עדיין יהיה צורך במנגנון של תגמול בכירים חכם שיסייע להשיג את המטרה.


כל אחד אוהב בונוסים

בחברות הכי חזקות במשק זה מאוד בולט לראות כי העובדים כולם מקבלים שורה ארוכה של הטבות שעושות את כל החשק להיכנס בכל יום מחדש ולבצע את העבודה. אולם, מה בדיוק מבדיל בין אלה אשר נמצאים בעמדות של מפתח לבין אלה אשר נמצאים בדרגים הרבה יותר נמוכים מלבד השכר שיכול להיות אפילו מדהים?

בכירים עושים עבודה שהיא לפעמים כרוכה בהרבה מאוד ידע ולחצים, ולכן, כאשר רוצה לתגמל את אלה שנמצאים בעמדות הללו ולבדל את התפקיד שלהם באופן יעיל, צריכים לנסח מודל של תגמול בכירים שיעבוד בצורה טובה ויספק להם את התמריץ הנדרש כדי שאלה יעמדו בכל הדרישות וירגישו כי הם מקבלים בונוסים ראויים.

מודל התגמול יכול להיות לפי מידת ההצלחה, וכן יכולים להעניק תנאים סוציאליים משופרים כמו אופציות של החברה, כך שכל מנהל יהיה בעל שאיפות גדולות להגיע כמה שיותר גבוה בכל ביצוע שעליו היה אחראי בצורה עקיפה וישירה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,

נראות נהדר ליד הכלה
04/02/19 | אופנה
בחירת שמלות ערב לחתונה בתל אביב לפי פרמטרים שיסייעו לגרום לכל אישה להיראות ברגעי השיא שלה.

שיטת שיווק יעילה וותיקה
30/01/19 | מכירות
אנשים כבר מתגעגעים אל שירות בצורה אחרת, וכך נפתח לו הפתח הזה מחדש עבור שיווק פרונטלי לצד שירותי הפצה של מידע בצורה יחסית וותיקה.

איך בוחרים גן ילדים
29/01/19 | חינוך אחר
מה צריכה להכיל הבחינה הזו של גני הילדים טרם האקט של הבחירה והרישום עצמו בעירייה? קרא הלאה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI