דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר מנקים את המשרד טרם המעבר אליו
מנקים את המשרד טרם המעבר אליו
יחיאל לוי 20/06/18 |  צפיות: 3035

לאחר כל ההשקעה הזו של זמן וכסף עבור יצירה של משרד מושלם במיקום שהוא חדש, מגיעים אל השלב הזה שבו רק מזמינים את השירותים של חברת ההובלות עבור הארגון של כל החומר של העבודה לקראת יום ההעברה שבו כולם מתחילים לעבוד במיקום החדש.

הדבר שאליו צריכים לשים לב טרם הכניסה אל מקום העבודה הוא לא רק הבאת הציוד המלא בצורה תקינה, אלא יצירה של חלל נקי לחלוטין לאחר שהשוכרים האחרונים אולי השאירו מקום שאינו נקי לגמרי או שפעולת השיפוצים הותירו את הסימנים שלה עם פעולת ניקיון משרדים בתל אביב שנדרשת כדי להגיע אל גימור מושלם. מה כבר צריכים לנקות? קראו את המאמר הבא.


מה מנקים לפני שנכנסים

אזור הרצפה - חייבים לוודא כי הרצפה נקייה לחלוטין, וטרם ההבאה של הציוד זה המועד הכי טוב עבור פעולת ניקיון יסודית ומהירה שבה לא צריכים להתעכב על רהיטים שתמיד מפריעים.

החלונות - האזור של החלונות אולי צריך לעבור גם ניקיון מבחוץ, ואת זה צריכים לשאול את חברת האחזקה שקרוב לוודאי מנהלת את הפן הזה של הניקיון בבניין, אבל מלבד זאת כדאי לעבור על הניקיון של החלונות מבפנים ולוודא שלפחות מהצד הזה הם הכי נקיים.

מטבחון - כמעט בכל מקום של עבודה יש חלל קטן של מטבחון. זה הזמן לנקות אותו בחומרים מחטאים ולוודא כי אפשר להתחיל ולהכין שם מטעמים על ידי צוות העובדים.

משרדים - מלבד החלל הראשי צריכים לעבור על פני כל המשרדים ולוודא עם חברת ניקיון משרדים בתל אביב כי הכל נקי, מחוטא ומבריק לקראת העברת כל הציוד והעובדים למשרדים החדשים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI