דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר מתכת צבועה כהלכה
מתכת צבועה כהלכה
יחיאל לוי 18/02/19 |  צפיות: 1773
צביעה היא תהליך שאותו מבצעים כל הזמן. יש כאלה אשר צובעים בצורה עצמאית עם צבע שרכשו בחנות הקרובה אל ביתם, ויש אחרים אשר מקבלים אל הידיים שלהם מוצרים רבים אשר נצבע כבר בתור השלב הזה של הייצור בתעשייה של מוצרים רבים שעוברים דרך אותו פס ייצור בכל יום מחדש.

אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה, בייחוד כאשר רוצים כי הצבע הזה יישאר על גבי המתכת למשך של כמה שיותר זמן. התעשייה של הצבעים מכילה רשימה די נאה של צבעים שמיועדים לפריטים העשויים ממתכת, והשאלה של אופן הצביעה עבור חומר שכזה היא דבר שחוזר על עצמו בכל פעם בה לקוח רוצה לוודא כי הוא מקבל מוצר איכותי מדרגה ראשונה.


איך צובעים מתכת

בכל הנוגע אל מתכת שצריכה להיות בסביבה שחשפוה אל האלמנטים של הטבע, זה הכי עדיף לבצע עבורה תהליך של גילוון בצורה מקדימה כדי למנוע היווצרות של חלודה. מעבר לכך, יש יצרנים רבים אשר מעדיפים העדפה די ברורה להעביר את המתכת שלב של צביעה בתנור אשר מביאה אל החיבור הכי טוב והכי הדוק שבין חלקיקי הצבע אל המתכת עצמה.

כאן השימוש נעשה עם אבקת צבע ולא עם צבע למתכת במרקם שכולם מכירים כבר, של משחה סמיכה, אלא אבקה שמתחברת בתהליך מיוחד הכולל חימום בתנור ייעודי עד אשר הצבע נדבק אל כל האזורים הנדרשים באופן שווה וללא כל חשש של קילוף או חלודה.

הבחירה של צבע הנעשה בתנור היא מאוד גבוהה, למרות שיש לא מעט צבעים שאר מיועדים למתכת ומביאים אל תוצאה נהדרת גם בהגנה מפני חלודה וגם בצביעה על חלודה שכבר ישנה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI