דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר צבעים המיועדים לטמפרטורה גבוהה
צבעים המיועדים לטמפרטורה גבוהה
יחיאל לוי 28/11/19 |  צפיות: 1724

בין כל הצבעים שאותם ניתן לרכוש בכל חנות DIYיש גם צבעים אשר מוגדרים בתור כאלה שיהיו עמידים בשימוש בחום גבוה. אולי לא ממש מצליחים לחשוב על מוצרים כאלה, אבל יש לא מעט שעברו צביעה כזו להתאמה מלאה בשימוש שלהם.


למה צבע צריך להיות עמיד בחום

יש מקומות שבהם הפריט שאותו מציבים הוא מקום שבו יש מקור של חום או עלולה להיות התחממות שהיא יתר על המידה. עבור הפריטים הללו זה חשוב כי אותה הצביעה תהיה כזו אשר מספקת עמידות בצורה הכי טובה מפני חום. באופן הזה החום לא גורם להתמוססות של הצבע מעל פני הפריט, וכן אין כל התחממות נוספת אלא צבע שמייצר עמידות בפני עוצמת החום הזו עד אשר הפריט עובר אל טמפרטורה "רגילה" בשנית.

אלו פריטים בשימוש בני האדם צריכים להיות עם צבע עמיד בחום? למשל, המנגל הביתי שבוער בחום גבוה על מנת לבשל את מה שמונח עליו, אח שמחממת את הבית, וכל סוג של מוצר חימום עבור הבית שצריך להיות עם חומר עמיד בפני חום ועם צבע שמצפה אותו עם אותה עמידות חשובה.


איך יודעים שזה צבע עמיד

צבעים אשר אמורים להיות עמידים בפני טמפרטורה גבוהה מצוינים בצורה הכי ברורה שאפשר לכך על התווית שלהם, וברוב המקרים נמצאים יחדיו על אותו המדף. אין מקום לניחושים כי רואים היטב כי התווית מציינת שאותו צבע הוא צבע עמיד בחום עם ציון של הטמפרטורה שבה הוא עדיין ימשיך לייצר עמידות טובה.

זה חשוב וכדאי לעבור על פני הפרטים שמופיעים על הוראות השימוש על מנת להתאים את הצבע הזה בצורה הכי טובה עם תכונות חשובות נוספות כמו צביעה לפריט באזור פנימי או חיצוני, האם נדרש צבע יסוד טרם הצביעה בצבע עמיד ומה סוג הגימור שאותו רוצים לקבל בתום הצביעה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
צובעים את הבית בצבעי חג
16/09/20 | שיפוצים
המשימה הכי בולטת אולי היא זו של צביעת הבית עצמו, שכן קירות הבית עוברים סוג של בלאי ולפעמים פשוט רוצים לשנות את הצבע שהיינו רגילים אליו שנים רבות

דואר שיווקי המופץ לעסק
מה יש לוודא כשמעוניינים לבצע מהלך מן הסוג הזה? לענות על שתי שאלות שאותן כדאי טרם לכן להבין.

מיטה זוגית שכולם קונים
30/12/19 | רהיטים
ההתלבטות היא גם כזו אשר אצל רבי כוללת את הבחירה בין מיטה ללא ארגז מצעים לבין מיטה זוגית עם ארגז מצעים

צבעים המיועדים לטמפרטורה גבוהה
אלו פריטים בשימוש בני האדם צריכים להיות עם צבע עמיד בחום

משדרגים לרכב 2020
13/11/19 | רכב
העלות של רכב חדש מגיעה עם מבחר רחב של מבצעים המיועדים עבור הקידום של הרכבים מהדגמים החדשים

צובעים הכל באפוקסי
השימוש עם צבע אפוקסי לרצפה הוא כזה שמשלב את שני אלה די בהצלחה.

פרמטרים לבחירה של צבע לקיר
איך בדיוק יודעים כי בוחרים צבעים נכונה?

הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI