דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר צבעים המיועדים לטמפרטורה גבוהה
צבעים המיועדים לטמפרטורה גבוהה
יחיאל לוי 28/11/19 |  צפיות: 2255

בין כל הצבעים שאותם ניתן לרכוש בכל חנות DIYיש גם צבעים אשר מוגדרים בתור כאלה שיהיו עמידים בשימוש בחום גבוה. אולי לא ממש מצליחים לחשוב על מוצרים כאלה, אבל יש לא מעט שעברו צביעה כזו להתאמה מלאה בשימוש שלהם.


למה צבע צריך להיות עמיד בחום

יש מקומות שבהם הפריט שאותו מציבים הוא מקום שבו יש מקור של חום או עלולה להיות התחממות שהיא יתר על המידה. עבור הפריטים הללו זה חשוב כי אותה הצביעה תהיה כזו אשר מספקת עמידות בצורה הכי טובה מפני חום. באופן הזה החום לא גורם להתמוססות של הצבע מעל פני הפריט, וכן אין כל התחממות נוספת אלא צבע שמייצר עמידות בפני עוצמת החום הזו עד אשר הפריט עובר אל טמפרטורה "רגילה" בשנית.

אלו פריטים בשימוש בני האדם צריכים להיות עם צבע עמיד בחום? למשל, המנגל הביתי שבוער בחום גבוה על מנת לבשל את מה שמונח עליו, אח שמחממת את הבית, וכל סוג של מוצר חימום עבור הבית שצריך להיות עם חומר עמיד בפני חום ועם צבע שמצפה אותו עם אותה עמידות חשובה.


איך יודעים שזה צבע עמיד

צבעים אשר אמורים להיות עמידים בפני טמפרטורה גבוהה מצוינים בצורה הכי ברורה שאפשר לכך על התווית שלהם, וברוב המקרים נמצאים יחדיו על אותו המדף. אין מקום לניחושים כי רואים היטב כי התווית מציינת שאותו צבע הוא צבע עמיד בחום עם ציון של הטמפרטורה שבה הוא עדיין ימשיך לייצר עמידות טובה.

זה חשוב וכדאי לעבור על פני הפרטים שמופיעים על הוראות השימוש על מנת להתאים את הצבע הזה בצורה הכי טובה עם תכונות חשובות נוספות כמו צביעה לפריט באזור פנימי או חיצוני, האם נדרש צבע יסוד טרם הצביעה בצבע עמיד ומה סוג הגימור שאותו רוצים לקבל בתום הצביעה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.

רכב מפואר לכל אחד
לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ

מעבירים פליירים אל המטרה
28/10/20 | מכירות
יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.

צבע שמתחיל באבקה
22/10/20 | שיפוצים
אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.

צבעים עבור ציוד טכנולוגי
אומנם כבר פחות ופחות משתמשים בכבלים מן הסוג הזה, אבל הם דוגמא לשימוש של צבעים לציוד תקשורת מיני רבים.

האויב הכי גדול של מתכת
פתרון אפשרי הוא צבע לחלודה שקיים בכל חנות צבעים רגילה.

מתחילים בנייה בשטח
30/09/20 | אדריכלות
עם הזמן לומדים להכיר כל מיני מושגים, ודבר זה כולל גם את ההיכרות עם שינוי תבע ועם תב"ע בצורה בסיסית וברורה.

כיצד צובעים מתכות
25/09/20 | שיפוצים
איך צובעים חומר כגון מתכת? יש שלוש טכניקות עיקריות בעולם שמלא בצבעים.

צובעים את הבית בצבעי חג
16/09/20 | שיפוצים
המשימה הכי בולטת אולי היא זו של צביעת הבית עצמו, שכן קירות הבית עוברים סוג של בלאי ולפעמים פשוט רוצים לשנות את הצבע שהיינו רגילים אליו שנים רבות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI