דף הבית תיירות ונופש טיולים משפחתיים דרך להפוך את הילדים למאושרים
דרך להפוך את הילדים למאושרים
אברי לוי 22/03/10 |  צפיות: 2955

כולנו זוכרים איך כשהיינו ילדים אהבנו להשתולל ולשחק כמעט בכל רגע בו היינו ערים. גם כיום בתור מבוגרים יותר בכל פעם שאנו רואים ילדים, שלנו או לא שלנו, לא  ממש מסובך להבחין שהם מלאי אנרגיה ונדמה כאילו בכל הזדמנות הם מחפשים הזדמנות להוציא אותה. להרבה הורים עם ילדים בגיל שבו הם פצצות אנרגיה של ממש זה יכול להיות דווקא משהו לא פשוט. הילדים רוצים כל הזמן לעשות עוד ועוד אבל לפעמים ההורים פשוט עייפים ולא יכולים להצטרף עם הילדים לכל דבר או להשגיח עליהם. אבל את כמות האנרגיה הגדולה של הילדים, דבר שהוא כמובן חיובי ורגיל לחלוטין לילדים, אפשר להוציא גם בדרכים מעניינות שונות, דרכים שאליהן ההורים דווקא ישמחו להצטרף. הדרכים האלו הן מגוון אפשרויות העסקה כמו פעילויות ואטרקציות לילדים שהן בטח משהו שאנו מביאים בחשבון בעיקר בזמן חופשה אך זוהי הזדמנות לקרוא לחשוב עליהן גם בזמן אחר. בזמן חופשה זה ברור, רוצים לצאת קצת החוצה ומחפשים דברים לעשות ואם מדובר על חופשה שמשותפת לכל בני המשפחה יחד, ברור שיש לתת מחשבה לנושא של מה ירצו הילדים לעשות. אבל היציאה לחופשה היא רק הזדמנות אחת וממש לא חייבת להיות היחידה. אם חושבים על אטרקציות ועל דרכים שניתן להעסיק ולהפעיל את הילדים באופן ספציפי יותר, אפשר תמיד להכריז שמחר הוא יום חופש, לא עושים את מה שעושים בדרך כלל ובמקום זאת הולכים לבלות קצת במקום נחמד. ההורים ישמחו כי קודם כל הילדים עצמם שמחים וכל הורה שמח לראות את ילדיו שמחים ונהנים. ההנאה של ההורים תבוא גם מזה שגם אליהם מדברים וכלל לא זנחו אותם. יש פעילויות שההורים מוזמנים ואף צריכים לקחת בהן חלק רגיל לכל דבר ועניין ולעתים הם פשוט יכולים להשקיף על הילדים מהצד. כדי להשלים את החבילה יש תמיד מקום בו אפשר לקנות משהו לאכול כך שתמיד יהיה מה לעשות וזה יהיה על בטן מלאה ושבעה.

הילדים עצמם יוכלו להוציא את כל האנרגיות שלהם ולהפגין את כל המרץ שידוע שיש להם בכל המתקנים השונים שמחכים להם כבר בכל המקומות האלה. יש בריכות כדורים למשל וטרמפולינות שהן הילדים קופצים, קופצים עוד קצת ואז לקינוח גם קופצים ויש מקומות עם קירות טיפוס שמותאמים לילדים וכמובן משחקי כדור מכל הסוגים וגם מכוניות מתנגשות וגם מקומות עם כל מני משחקי וידאו ועוד המון. ילדים היום מבלים כל כך הרבה זמן מול מסכים שונים (מחשב או טלוויזיה) שכל הזדמנות עבורם קצת לשרוף אנרגיה ולעסוק בפעילות גופנית כלשהי היא כבר שינוי מרענן לטובה. ההורים רק צריכים לקחת אותם לשם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אברי לוי


 


מאמרים נוספים מאת אברי לוי
 
מסתפקים רק בטוב ביותר
12/12/10 | צימרים
לאנשים שאינם מסתפקים במועט ומוכנים לקבל רק את התמורה הטובה ביותר להשקעתם, לאנשים אלו נועדו צימרים יוקרתיים.

להתארח בירושלים
מלונות בירושלים מאפשרים סוגי אירוח שונים ומגוונים לכל המעוניין.
עצם העובדה שנמצאים בעיר, היא לכשעצמה גורמת הנאה מרובה.


להתארח בירושלים
מלונות בירושלים מאפשרים סוגי אירוח שונים ומגוונים לכל המעוניין.
עצם העובדה שנמצאים בעיר, היא לכשעצמה גורמת הנאה מרובה.


ללא צורך בדרכון
כשרוצים להתנתק מהעיר ולהגיע לטבע בתולי ושמור, אפשר, ללא צורך בדרכון, להדרים אל המקום הנמוך בעולם ולהנות מהשלווה בו.

לצאת לטיול בארץ
לאילו מאיתנו שחיים עמוק עמוק בתוך העיר, לא יוצא ממש להנות מטבע ירוק, מרחבים פתוחים, רעש של ציץ ציפורים בלבד ונופים אין סופיים. כשמגיע סוף השבוע זו הזדמנות מצויינת לצאת קצת משיגרת העיר, מהפקקים, התורים, האנשים, הצפיפות ורעש המכוניות ולספוג קצת טבע, פרחים, נופים ופריחה. שבת הינו יום מצויין לצאת אל מסלול טיולים מהנה שכזה עם המשפחה, עם כמה חברים או אפילו טיול רומנטי עם החברה. מחרק קטנטן של נסיעה מתוך העיר ופתאום מתגלים להם מקומות יפים, פינות חמד נעימות והרבה הרבה ירוק שחסר לנו בעיר.

נופש באילת
23/11/10 | בתי מלון
כשיוצאים לנופש לומדים להעריך לא מעט דברים אבל בראשם מככב הנוף היפה. כידוע, קשה להעריך משהו באמת עד שלא רואים איך זה להיות בלעדיו. אנו שומעים על נוף יפה אבל לא חושבים על זה ביום יום. לרוב, אנו מוצאים עצמנו בסביבה עירונית שנשלטת בידי מראות של בניינים, אספלט ובטון ואפשר לומר שכבר התרגלנו לכך שכשפותחים את החלון בבית, רואים עוד בניין אחר. אבל פתאום כשיוצאים מהבית לנופש, כאילו נפקחות העיניים ורואים דברים אחרים שממש יכולים להסעיר לנו את הדמיון.

יום כיף לילדים
23/11/10 | אטרקציות
אם תשאלו את הילדים שלכם מה הם אוהבים לעשות בשעות הפנאי שלהם, מה יהיו התשובות? כנראה שרוב גדול מאוד של הילדים יענו שהם אוהבים לראות טלוויזיה, להיות במחשב, לדבר בטלפון ודברים דומים אחרים. חלק אולי יגידו שהם גם אוהבים לשחק כדורגל או כדורסל למשל אבל בשנים האחרונות הם במיעוט גודל והולך. יוצא מכך שהילדים כמעט ולא נחשפים לדברים שלא נמצאים במסגרת התחביבים שלהם, דברים חדשים ומקוריים שלא רואים באופן שגרתי.

לצאת לנופש מפנק
23/11/10 | צימרים
קחו לכם כמה ימי חופש ותארגנו לכם חופשה נחמדה במקום מצוין. אתם חייבים להסכים עם רבים שעשו את זה שזה נשמע כמו רעיון מרענן עד מאוד. ככה, בלי תכנון מוקדם, תחליטו שאתם צריכים ומגיע לכם לצאת לקצת תקופת התרעננות. לא רק שזה לא חייב לבוא על חשבון השגרה שלכם, זה אפילו יכול לחזק את מה שאתם עושים בדרך כלל בחיים הרגילים והשגרתיים שיש לכולנו. אנו חוזרים בדרך כלל מחופשה נמרצים ורעננים הרבה יותר משהיינו לפני כן כך שגם מהבחינה הזאת אפשר להגיד שאנו הולכים בכיוון לא רע בכלל. וככל שהחורף מתקרב לו, השמיים מתחילים לה

להשקיע בזוגיות
23/11/10 | צימרים
אין צורך להגיד לכם שכמו רבים, גם אצלכם סדר היום העמוס שלכם פשוט לא מאפשר לכם כמעט זמן לדברים אחרים כמו השקעה בזוגיות. כנראה שכמו שזה נכון לגביכם זה נכון גם לגבי בן הזוג שלכם שאין לו ממש זמן להשקיע גם הוא. עומס גדול יכול לגרום לשחיקה ובלי ששמים לב, פתאום כמעט ולא רואים את בני הזוג וגם כשרואים זה רק לזמן קצר שמאוד רחוק מההגדרה של זמן איכות.

לקבל את הטוב ביותר
23/11/10 | צימרים
יש כנראה, בכל דבר שעושים, שתי צורות של עשייה. יש כאלה שאולי יגידו לעצמם שאפשר לוותר על משהו קטן פה, משהו קטן שם ולא לנסות לעשות את מה שהם עושים כך שלא יצטרכו להתפשר על דברים מסוימים. אבל מנגד יש גם כאלה שלכל דבר שהם עושים הם מתייחסים ברצינות הראויה ובהתאם נראים המאמצים שלהם. הם לא מוותרים על אף פרט, גם קטן וגם פרט גדול, לא מדלגים על שום דבר ומרגישים שוויתור על חלק מהדברים הוא כמו ויתור על כולם. יש כאלה שקוראים לזה שאיפה למצוינות ואחרים יקראו לזה גישה איכותית לחיים שלא רוצה פשרות אלא את הטוב ביות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI