דף הבית אימון אישי התמודדות עם מצבי לחץ רון אטיאס, אלוף אירופה לקאדטים בטאקוונדו, זכה באליפות ישראל לנוער בטאקוונדו
רון אטיאס, אלוף אירופה לקאדטים בטאקוונדו, זכה באליפות ישראל לנוער בטאקוונדו
רונן הלל יחסי ציבור 22/01/11 |  צפיות: 4796

רון אטיאס (15, 51 ק"ג) אלוף אירופה לקאדטים ואלוף ישראל לבוגרים בטאקוונדו, אשר זכה בשנה האחרונה במדליות זהב בתחרויות בינלאומיות דרג A באירופה, הוכתר היום (שבת 7.1.2011) כאלוף ישראל לנוער (עד גיל 17) בטאקוונדו. אטיאס ניצח 4 קרבות בהפרשים גבוהים, כשהוא מתחרה בשתי קטגוריות משקל מעליו, מול יריבים במשקל של עד 63 ק"ג.

גדי חיימוביץ (13, 45 ק"ג), אחיו הצעיר של גילי חיימוביץ (17) האלוף האולימפי לנוער של ישראל משנת 2010, הוכיח כשרון רב וגילה שהוא הולך בעקבות אחיו הבוגר, לאחר שזכה שנה שנייה ברציפות בתואר אלוף ישראל לנוער, עם ניצחונות ב-4 קרבות.

ההתאחדות הישראלית לטאקוונדו ערכה את אליפויות ישראל לנוער 2011 במודיעין, בהשתתפות כ-100 ספורטאים מכ-60 מועדונים, מביניהם  דורג במקום הראשון מועדון שרעבי אומנויות לחימה, בניהולו של המאמן הלאומי יחיעם שרעבי, עם 7 מדליות בתחרות (4 זהב, 2 כסף, 1 ארד).

אלופי ישראל לנוער בטאקוונדו: גדי חיימוביץ (עד 45 ק"ג), אדי שרבנסקו (עד 51 ק"ג), רון בלום (עד 55 ק"ג), מקסים מובצ'אן (עד 59 ק"ג), רון אטיאס (עד 63 ק"ג),  דניס אהרון (עד 68 ק"ג), הלל אדמוני (עד 73 ק"ג), מרדכי מנליס (מעל 78 ק"ג).

לאתר ההתאחדות הישראלית לטאקוונדו: www.isr-tkd.com

לפרטים נוספים: רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור – 052-2508109  www.ronenhillel.co.il


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רונן הלל יחסי ציבור

רונן הלל

ניהול מוניטין

רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור , חברת ניהול מוניטין בגוגל

מחיקת תוצאות שליליות,  ניהול מוניטין באינטרנטניהול מוניטין ברשת.

נייד: 052-2508109

זוכה פרס האריה השואג 2009

לקבוצת האתרים של יחסי ציבור רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור - משרד יח"צ

המובילים והמשפיעים | חדשות כלכלה ופיננסים | ניהול מוניטין | הדחקת אזכורים שליליים | חדשות מחיקת תוצאות שליליות,  ניהול מוניטין באינטרנטניהול מוניטין ברשת | המרכז לחדשות ולצרכנות פיננסית | 


מאמרים נוספים מאת רונן הלל יחסי ציבור
 
בית המשפט מינה את המהנדס רפאל גיל כמומחה מטעמו
כבוד השופט זכריה ימיני מבית משפט השלום ברמלה מינה את המהנדס רפי גיל כמומחה מטעמו במשפט טאלב אבו גאנם נגד אורי בר אור (ת"א 23164-05-12 אבו גאנם נ' בר אור).

רפי גיל נבחר למהנדס מומחה מטעם שרביב בע"מ בתביעה שהוגשה ע"י נציגות הבית המשותף ברחוב אלון 37 חיפה
רפי גיל מונה למהנדס מומחה מטעם הנתבעת חברת שרביב בע"מ, בתביעת שהגישה נגדה נציגות הבית המשותף ברחוב אלון 37 חיפה. המשפט התנהל בפני כב' השופט דר' מנחם רניאל, בבית המשפט המחוזי בחיפה. פסק הדין ניתן ביום 28.1.2015. ת"א 26999-06-11 נציגות הבית המשותף ואח' נ' שרביב בעמ. את דייר הבית המשותף ייצגו עו"ד אלי הכהן ועו"ד טל רבינוביץ ואת שרביט בע"מ ייצג עו"ד חיים גלזר.

המהנדס רפי גיל מונה למומחה מטעם הנתבעות בתביעת עזאני נ' עיריית ראש העין ואח'
09/08/15 | חוק ומנהל
כב' השופט יחזקאל הראל – סגן הנשיאה בית משפט השלום בהרצליה: המהנדס גיל שהינו גם ממונה בטיחות, חלק על דעתו זו של אינג' גולדשטיין שאינו מומחה בטיחות. מצאתי להעדיף את דעתו, מה גם שלא שוכנעתי כי גם אם היה מותקן מעקה גם במדרגה הראשונה, היה בכך כדי למנוע את קרות התאונה

המהנדס רפי גיל מונה למומחה מטעם בית המשפט בתביעת פרניץ ואח' נ' אפריקה ישראל מגורים בע"מ ואח'
09/08/15 | חוק ומנהל
המהנדס רפי גיל מונה למומחה מטעם בית המשפט

טופ 94 - האטרקציה המרעננת של אילת!
פארק אתגרים עשיר בחוויות ואקשן לכל המשפחה

פסק דין: מוכרת שמכרה דירתה בזמן הבלעדיות וסירבה לשלם דמי תיווך - תשלם למתווך 44,460 אלף ש'
25/04/15 | כללי
חברת תיווך תבעה מוכרת דירה בנשר, שסירבה לשלם להם דמי תיווך, אף שמכרה את דירתה לקונים שלא באמצעות המתווך. לטענתה, חתמה על הסכם הבלעדיות עקב הטעיה ומתוך כפייה ואיומים של סוכן החברה, וכי המתווך לא היה הגורם היעיל שהביא למכירת הדירה היות והקונה הגיע אליה בעקבות פרסום עצמאי שקדם לחתימה על הסכם הבלעדיות. אולם בית המשפט דחה את טענותיה וקבע כי המוכרת הפרה את הסכם הבלעדיות והמתווכים זכאים לפיצוי המוסכם בגין הפרת ההסכם

שחר צוברי סיים במקום ה-8 בתחרות גביע הנסיכה סופיה, בפלמה דה מיורקה
04/04/15 | ספורט
את שיוט המדליות סיים המדליסט האולימפי מבייג'ינג במקום ה-6. צוברי הבטיח את מקומו בתחרות גביע העולם שתיערך בעוד כשבועיים בהייר

חוגגים פסח בפסטיבל סחלבים, תוכים וטבע בפארק האטרקציות אוטופיה
פסטיבל פסח וטבע בפארק אוטופיה: אוטפיה, פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל, יוצא בפעילות אביבית לחג פסח והמציע קונספט של טבע בכיף לכל המשפחה.

חוגגים פסח בפסטיבל סחלבים, תוכים וטבע בפארק האטרקציות אוטופיה
פסטיבל פסח וטבע בפארק אוטופיה: אוטפיה, פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל, יוצא בפעילות אביבית לחג פסח והמציע קונספט של טבע בכיף לכל המשפחה.

סיקורה מציעה את מזון העתיד: אצות ים חכמות טריות למאכל
סיקורה מציעה שני מוצרים חדשים ובריאים במיוחד : חסת-ים וסלט אצות עם בורגול. מוצרי החברה טעימים ובריאים, עשירים בחלבונים, סידן, ברזל, מינרלים, ויטמינים, נוגדי חמצון, חומצות אמינו ו-כלורופיל
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI