דף הבית נשים בריאות נשים פארמה אסתטיקה ותהליכי פילינג
פארמה אסתטיקה ותהליכי פילינג
פארמה אסתטיקה 16/02/11 |  צפיות: 5812

טיפולי פילינג כימיים מיועדים לביצוע פעולת קילוף העור, אולם קיימות כמה דרגות קושי של פילינג - פילינג עדין, פילינג בינוני, ופילינג עמוק. פנייה לטיפולי פילניג איננה עניין של מה בכך, אלא היא מתבצעת בהתאם לייעוץ רפואי קליני לעור.

חברת פארמה אסתטיקה רקחה פילינג איכותי ופעיל מסדרת מטריקוטן מחדש ומשקם עור פגום. כאמור, פילינג הינו חומר כימי הגורם לתהליך קילוף העור, פנייה לטיפול פילינג עמוק הינו אגרסיבי ומייצר תופעות לוואי לא נעימות. על כן, מוטב לבחור בטיפול בעל תוצאות מוכחות כדי לא לעבור את התהליך לשווא. פארמה אסתטיקה מתמחה בטיפולים דרמו קוסמטיים טיפוליים ועל כן, האיכות של מוצריה היא בעדיפות ובדגש על ריפוי ושיקום.

אגרסיביות הטיפול ותופעות הלוואי תלויות במידת עומקו של טיפול הפילינג. המטרה של קילוף שכבת העור העליונה היא לגרום לצמיחה והירקמותה של שכבת עור חדשה ובריאה יותר. טיפול פילינג מיועד לבעלי עור עם פגמים כמו פיגמנטציה, צלקות, כתמי אקנה, קמטי גיל וכדומה. פעולתו של הפילינג עובדת על תאי שכבת האפידרמיס, שהיא שכבת העור העליונה.

סדרת מטריקוטן מבית היוצר - פארמה אסתטיקה מציעה קרם הזנה השומר על עור הפנים שלאחר טיפולי פילינג. לקרם הזנה תכונות מרגיעות ומאזנות בסיוען של תמציות הצמחים והאלו וורה המוכלות בו. עד שעור הפנים מתגבש מחדש והאפידרמיס שב להיות מתוח, חלק צעיר ורענן יש לשמור על עור הפנים באופן מוגבר מפני השמש, זיהום האוויר, וממגע ללא חיטוי. עור הפנים בעל רגישות יתרה, הוא מקולף וכל זיהום עשוי לגרום לאינפקציה ולדלקתית.

פארמה אסתטיקה הוכיחה את האפקטיביות של מוצריה הייחודיים, ועל כן לבנות את תהליך טיפולי הפילינג באמצעות מוצרי פארמה אסתטיקה ובפיקוח של רופא עור או קוסמטיקאית רפואית מיומנת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 פארמה אסתטיקה


 


מאמרים נוספים מאת פארמה אסתטיקה
 
פארמה אסתטיקה – עור צעיר ורענן בעזרת מוצרי סדרת Wrinkle Therapy
פריצת הדרך המדעית בסדרת Wrinkle Therapy של פארמה אסתטיקה מעניקה כיום את התשובה האמינה והיעילה ביותר לבעיות שרבים נתקלים בהן - הזדקנות העור והופעת קמטים, אובדן מיצוק ותחושת הגמישות של העור. הסדרה משלבת מרכיבי מולקולות חדשות של ביופפטידים אשר הפכו את המוצרים למתקדמים ואף יעילים - לאחר שההשפעות החיוביות שלהן כבר נבדקו במחקרים דרמטולוגיים.

פארמה אסתטיקה ומוצריה המונעים קמטים סביב העיניים
Eye Conture Cream מבית פארמה אסתטיקה הוא קרם קוסמטי המיועד לגברים ולנשים אשר עברו ניתוחים כירורגיים או פלסטיים למתיחת עור באזור העיניים. העייפות ואיבוד האנרגיות שבני אדם צוברים לאורך השנים ניכרת במיוחד באזור הזה שמסביב לעיניים, ולכן קיימת חשיבות רבה לטפל בו.

פארמה אסתטיקה טיפול בקמטים בעזרת תכשירי "Wrinkle Therapy"
החדשנות והקדמה המלווה את המוצרים של חברת פארמה אסתטיקה מתבטאת בתכשירים לטיפול בקמטים - תכשירים אלו נחשבים לפריצת דרך מדעית בתחום הקוסמטיקה, ומדובר למעשה בתשובה הטובה ביותר של המדע נגד הזדקנות, הופעת קמטים, ואובדן מיצוק העור.

פארמה אסתטיקה מסבירה - למה נוצרים סימני מתיחה וכיצד מטפלים בהם?
סימני מתיחה הם תופעה שכיחה בעור של בני האדם, ולצד השכיחות של התופעה קיימות גם אפשרויות טיפול מגוונות במסגרת התכשירים של חברת פארמה אסתטיקה. תיאוריה אחת על הסיבה להיווצרות של הסימנים הללו טוענת שעור מתוח אשר נמתח מעבר ליכולת שלו גורם לסימנים הללו להופעה - במצב שכזה הגוף מנסה לעבות ולחזק את סיבי הקולגן, מה שגורם להופעה של צלקות קוויות המוכרות יותר בשם "סימני מתיחה".

פארמה אסתטיקה - מהי הנוסחה לשמירה על עור הפנים?
פארמה אסתטיקה היא הנציגה הישראלית של חברת Mattioli באיטליה, והיא משווקת טיפולים ייחודים לעור הפנים העושים שימוש בטכנולוגיה החדשנית של העמיתה מאיטליה.

Eye Conture Cream מבית פארמה אסתטיקה
חברת פארמה אסתטיקה הפיקה, בין מגוון מוצריה האיכותיים, את הקרם – איי קונטור קרם. זהו קרם מהפכני המסייע להעלמת קמטים סביב העיניים ולמתיחת העור.

פארמה אסתטיקה - חדשנות בטיפולי עור
חברת פארמה אסתטיקה הצליחה לייצר סדרה דרמו קוסמטית של מוצרים שקיבלו את הכינוי – פורצי דרך מדעיים בתחום האנטי אייג'ינג. טיפול בקמטים ובהזדקנות העור איננו מובן מאליו, ולא כל מוצרי המדף המיובאים מצליחים להשיג איזו תועלת ממשית. על מנת ליהנות מתוצאות אפקטיביות, פארמה אסתטיקה פיתחה פורמולות ייחודית עם חומרים פעילים שאכן עובדים על העור. סדרת המוצרים הנלחמים בהזדקנות העור מהווה את התשובה המדעית והאמינה ביותר.

פארמה אסתטיקה מציגה: פריצת דרך עם מוצרי מטריקוטן
חברת פארמה אסתטיקה פרצה אל שוק מוצרי דרמו קוסמטיקה באמצעות סדרת מטריקוטן הייחודית, סדרת מוצרים אשר מהווה פריצת דרך מדעית בתחום טיפוח ושיקום העור. על מנת לפתור את בעיית הזדקנות העור, את הופעת הקמטים, ואת אובדן מיצוק העור באופן יעיל. תכשירי סדרת מטריקוטן מבית פארמה אסתטיקה פועלים על מנת להילחם בהתבגרותו של העור, לשקם עור פגום, וכן לשמר את המראה הרענן והזוהר של העור.

סדרת מוצרי מטריקוטן של פארמה אסתטיקה
נוסף על מוצרי פארמה אסתטיקה הייחודיים, בסדרת מוצרי הטיפול והשיקום לעור מטריקוטן, מצויים קרמים מצוינים לטיפול בעור סביב העיניים ולטיפול בסימני המתיחה. פארמה אסתטיקה השיקה את סדרת מטריקוטן על מנת להביא אל תחום הדרמו קוסמטיקה סיוע רפואי איכותי. באמצעותם של פורמולות אקסקלוסיביות שפותחו במיוחד במעבדות פארמה אסתטיקה, ניכר כי המוצרים בסדרת מטריקוטן אשר מורכבים מחומרים פעילים אכן מוכיחים תוצאות מרשימות ובעלות אפקט חיובי לשיקום העור

פארמה אסתטיקה - סדרת Wrinkle Therapy
סדרת מוצרי Wrinkle Therapy מבית היוצר – פארמה אסתטיקה הועילו רבות בתחום האנטי אייג'. על מנת לטפל בשלבי התבגרותו של העור, פותחו נוסחאות בלעדיות בעזרתו של המדע והמחקר. בתהליך ההזדקנות העור הופך רפוי ולעיתים רבות גם מקומט. בכדי לשוות מראה מתוח וגמיש לעור, מוטב לטפח את העור, ובפרט את עור הפנים כדי לשמור עליו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI