דף הבית רפואה ובריאות קוסמטיקה וטיפוח Eye Conture Cream מבית פארמה אסתטיקה
Eye Conture Cream מבית פארמה אסתטיקה
פארמה אסתטיקה 08/05/11 |  צפיות: 3988

חברת פארמה אסתטיקה הפיקה, בין מגוון מוצריה האיכותיים, את הקרם - איי קונטור קרם. זהו קרם מהפכני המסייע להעלמת קמטים סביב העיניים ולמתיחת העור. כחלק ממוצרי פארמה אסתטיקה המטפלים בתופעת אנטי אייג'ינג, הקרם מבוסס על מרכיבים פעילים באופן בלעדי, דבר המעודד את התחדשות תאי העור באופן אפקטיבי ומוצלח. הביו פפידים המוכלים בקרם ממריצים את שלבי ייצור אלסטין וקולגן תחת שכבת האפידרמיס של העור, כך מתאפשר הטיפול האיכותי. זאת ועוד, המוצר מורכב מוויטמינים ותמציות צמחיות המסייעים להגנה על העור העדין סביב העיניים, ואף מזין אותו בלחות. לחות מספקת לעור המתבגר את הגמישות לה הוא זקוק, וכך ניתן להילחם ביעילות בהזדקנות העור: שמירה על לחותו כמניעה של יובש וקמטים, וטיפול בקמטוטים על ידי תהליך התחדשות העור.

לתמציות הצמחיות המרכיבות את האיי קונטור קרם של חברת פארמה אסתטיקה סגולות אנטי דלקתיות המספקות הגנה לעור ובכך מספקות לעור בתהליך התחדשותו את השיקום הבריא והאיכותי. בין התמציות הטבעיות קיימים : אובלפיחה, פאוניה, תה ירוק, ואלוורה. לקרם הייחודי מבית היוצר פארמה אסתטיקה תועלות המתאימות גם לאנשים שעברו ניתוחים פלסטיים באזור העיניים והעפעפיים בכדי להשיג את השיקום המהיר והמהימן ביותר.

מוצרי הדרמו- קוסמטיקה של פארמה אסתטיקה הינם תוצרת ישראל, הפורמולות הייחודיות למוצרים היא תוצר של רוקחים בעלי ניסיון רב בענף האסתטיקה והתרופות. נמצא כי חודש לאחר השימוש המתמיד במוצר העיניים, ניתן להבחין בשיפור משמעותי בעור סביב העיניים. לאחר בדיקת הממצאים במחקרים דרמטולוגיים, ניכר כי הקמטים באזור העיניים הופחתו  ב - 42% ממה שהיו בתחילת הטיפול. התוצאות החיוביות הוכחו באמצעותן של בדיקות מדעיות בעבודות קליניות.

מגוון מוצרי פארמה אסתטיקה נרשמו כבעלי אישור תקין לשימוש ובעלי היתר מטעמו של משרד הבריאות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 פארמה אסתטיקה


 


מאמרים נוספים מאת פארמה אסתטיקה
 
פארמה אסתטיקה – עור צעיר ורענן בעזרת מוצרי סדרת Wrinkle Therapy
פריצת הדרך המדעית בסדרת Wrinkle Therapy של פארמה אסתטיקה מעניקה כיום את התשובה האמינה והיעילה ביותר לבעיות שרבים נתקלים בהן - הזדקנות העור והופעת קמטים, אובדן מיצוק ותחושת הגמישות של העור. הסדרה משלבת מרכיבי מולקולות חדשות של ביופפטידים אשר הפכו את המוצרים למתקדמים ואף יעילים - לאחר שההשפעות החיוביות שלהן כבר נבדקו במחקרים דרמטולוגיים.

פארמה אסתטיקה ומוצריה המונעים קמטים סביב העיניים
Eye Conture Cream מבית פארמה אסתטיקה הוא קרם קוסמטי המיועד לגברים ולנשים אשר עברו ניתוחים כירורגיים או פלסטיים למתיחת עור באזור העיניים. העייפות ואיבוד האנרגיות שבני אדם צוברים לאורך השנים ניכרת במיוחד באזור הזה שמסביב לעיניים, ולכן קיימת חשיבות רבה לטפל בו.

פארמה אסתטיקה טיפול בקמטים בעזרת תכשירי "Wrinkle Therapy"
החדשנות והקדמה המלווה את המוצרים של חברת פארמה אסתטיקה מתבטאת בתכשירים לטיפול בקמטים - תכשירים אלו נחשבים לפריצת דרך מדעית בתחום הקוסמטיקה, ומדובר למעשה בתשובה הטובה ביותר של המדע נגד הזדקנות, הופעת קמטים, ואובדן מיצוק העור.

פארמה אסתטיקה מסבירה - למה נוצרים סימני מתיחה וכיצד מטפלים בהם?
סימני מתיחה הם תופעה שכיחה בעור של בני האדם, ולצד השכיחות של התופעה קיימות גם אפשרויות טיפול מגוונות במסגרת התכשירים של חברת פארמה אסתטיקה. תיאוריה אחת על הסיבה להיווצרות של הסימנים הללו טוענת שעור מתוח אשר נמתח מעבר ליכולת שלו גורם לסימנים הללו להופעה - במצב שכזה הגוף מנסה לעבות ולחזק את סיבי הקולגן, מה שגורם להופעה של צלקות קוויות המוכרות יותר בשם "סימני מתיחה".

פארמה אסתטיקה - מהי הנוסחה לשמירה על עור הפנים?
פארמה אסתטיקה היא הנציגה הישראלית של חברת Mattioli באיטליה, והיא משווקת טיפולים ייחודים לעור הפנים העושים שימוש בטכנולוגיה החדשנית של העמיתה מאיטליה.

Eye Conture Cream מבית פארמה אסתטיקה
חברת פארמה אסתטיקה הפיקה, בין מגוון מוצריה האיכותיים, את הקרם – איי קונטור קרם. זהו קרם מהפכני המסייע להעלמת קמטים סביב העיניים ולמתיחת העור.

פארמה אסתטיקה - חדשנות בטיפולי עור
חברת פארמה אסתטיקה הצליחה לייצר סדרה דרמו קוסמטית של מוצרים שקיבלו את הכינוי – פורצי דרך מדעיים בתחום האנטי אייג'ינג. טיפול בקמטים ובהזדקנות העור איננו מובן מאליו, ולא כל מוצרי המדף המיובאים מצליחים להשיג איזו תועלת ממשית. על מנת ליהנות מתוצאות אפקטיביות, פארמה אסתטיקה פיתחה פורמולות ייחודית עם חומרים פעילים שאכן עובדים על העור. סדרת המוצרים הנלחמים בהזדקנות העור מהווה את התשובה המדעית והאמינה ביותר.

פארמה אסתטיקה מציגה: פריצת דרך עם מוצרי מטריקוטן
חברת פארמה אסתטיקה פרצה אל שוק מוצרי דרמו קוסמטיקה באמצעות סדרת מטריקוטן הייחודית, סדרת מוצרים אשר מהווה פריצת דרך מדעית בתחום טיפוח ושיקום העור. על מנת לפתור את בעיית הזדקנות העור, את הופעת הקמטים, ואת אובדן מיצוק העור באופן יעיל. תכשירי סדרת מטריקוטן מבית פארמה אסתטיקה פועלים על מנת להילחם בהתבגרותו של העור, לשקם עור פגום, וכן לשמר את המראה הרענן והזוהר של העור.

סדרת מוצרי מטריקוטן של פארמה אסתטיקה
נוסף על מוצרי פארמה אסתטיקה הייחודיים, בסדרת מוצרי הטיפול והשיקום לעור מטריקוטן, מצויים קרמים מצוינים לטיפול בעור סביב העיניים ולטיפול בסימני המתיחה. פארמה אסתטיקה השיקה את סדרת מטריקוטן על מנת להביא אל תחום הדרמו קוסמטיקה סיוע רפואי איכותי. באמצעותם של פורמולות אקסקלוסיביות שפותחו במיוחד במעבדות פארמה אסתטיקה, ניכר כי המוצרים בסדרת מטריקוטן אשר מורכבים מחומרים פעילים אכן מוכיחים תוצאות מרשימות ובעלות אפקט חיובי לשיקום העור

פארמה אסתטיקה - סדרת Wrinkle Therapy
סדרת מוצרי Wrinkle Therapy מבית היוצר – פארמה אסתטיקה הועילו רבות בתחום האנטי אייג'. על מנת לטפל בשלבי התבגרותו של העור, פותחו נוסחאות בלעדיות בעזרתו של המדע והמחקר. בתהליך ההזדקנות העור הופך רפוי ולעיתים רבות גם מקומט. בכדי לשוות מראה מתוח וגמיש לעור, מוטב לטפח את העור, ובפרט את עור הפנים כדי לשמור עליו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI