דף הבית נשים בריאות נשים רוצה עור חלק וללא צלוליט? טיפול חדשני עם פחמן דן חמצני עושה זאת בקלות
רוצה עור חלק וללא צלוליט? טיפול חדשני עם פחמן דן חמצני עושה זאת בקלות
ד"ר יאיר גילוני 18/08/11 |  צפיות: 12241

Carboxytherapy הינה טכניקה חדשה, פשוטה ומוכחת שיכולה לשפר באופןדרמטי את מראה הצלוליט, על ידי שיפור חילוף החומרים ברקמות המקומיות.הטיפול מהיר, נוח ובעל אחוזי הצלחה גבוהים בקרב המטופלים.

השיטה איננה כירורגית, ובמהלכה מוזרק CO2 (פחמן דו חמצני) אל תוך הרקמההתת-עורית, באמצעות מחט דקה ביותר (בעובי 0.3מ"מ). מנקודת ההזרקה, הפחמןהדו חמצני מתמוסס בקלות אל תוך הרקמות הסמוכות.

כיצד הפחמן הדו חמצני עובד?

טיפול Carboxytherapy עובד בשתי צורות. הראשונה והפשוטה בהחלט: פחמן דוחמצני מחסל בקלות תאי ורקמות שומן. הצורה השניה בה עוזר הפחמן הדו חמצני,היא בהרחבת כלי הדם באזור ההזרקה. הרחבת כלי הדם משמעה – זרימה גדולה יותרשל דם עם חמצן לאזור. זרימת החמצן המוגברת מונעת את הצטברותם של נוזלים ביןתאי השומן הנותרים.

האם הטיפול בסימני מתיחה כואב?

פעולה זו איננה מכאיבה ויש שיחושו עקצוצים קלים באזור המטופל, אשרנעלמים תוך שניות. תיתכן תחושה חמימה יותר באזורים אלו למשך 10-20 הדקותשלאחר הטיפול, בעקבות הולכת דם גבוהה יותר באזור.

ממה להימנע אחרי הטיפול להעלמת סימני מתיחה ?

יש להמנע ממגע במים למשך 4 שעותלאחר הטיפול, כגון: אמבטיות, שחייה, או סאונות.

כמה מפגשים נמשך הטיפול?

כמות המפגשים הנדרשת ותדירות הטיפולים תלויה במידת הצלוליטיס בה מדובר.להעלמת צלוליטיס, מדובר בדרך כלל על בין 10 לכ-20 מפגשים. התדירות האידאליתהיא 2-3 פעמים בשבוע במסגרת המרפאה וכל מפגש נמשך בין 10-15 דקות.

לכמה זמן מחזיקות תוצאות הטיפול למיצוק העור ?

זה תלוי אך ורק בך. מטופלים אשר יבחרו להתמיד בתזונה בריאה, פעילותגופנית סדירה, יכולים להישמר מצלוליטיס למשך שנים. אך מטופלים אשר נכנעיםבקלות לפיתויים קולינריים ולא ממש מוצאים את הזמן לריצה מדי פעם, הצלוליטיסיחזור הרבה יותר מהר.

האם הפחמן הדו-חמצני לא רעיל?

הפחמן הדו חמצני מיוצר באופן טבעי על ידי התאים בגופנו בכל יום בחיינו.זהו התוצר של חילוף החומרים האורגני. הפחמן בדו חמצני מועבר בדם וננשףהחוצה דרך הריאות. מחקרים כבר הוכיחו, כי אין תופעות לוואי לטיפול –הקשורות לפחמן בדו חמצני.

למה עדיף פחמן דו-חמצני בטיפול בצלוליט?

בשיטות האחרות מפעילים מכשירים שגורמים ללחץ, ואקום, רטט – מתוך רצוןלהחליק את איזור הצלוליט, אבל כמעט ואין לכך השפעה. השומן שכלוא בצלוליטנשאר ולא משתנה. בטיפול בצלוליטי בפחמן דו-חמצתני הגוף עצמו מייצר סיביםאלסטיים, ממוסס את תאי השומן, מוציא את הנוזלים שבין התאים ויוצר כלי דםחדשים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ד"ר יאיר גילוני

ד"ר יאיר גילוני - רפואה אסתטית
http://yairgilony.co.il 


מאמרים נוספים מאת ד"ר יאיר גילוני
 
פילינג עמוק - מי מתאימה לעבור את הטיפול?
טיפול פילינג עמוק הוא טיפול המיועד לנשים המעוניינות בחידוש עור הפנים. הטיפול עצמו נמשך כשעה ובמהלכו נמרח חומר על הפנים, המסיר את השכבות העליונות והחיצוניות של העור, שנפגעו עם השנים. המטופלת נותרת להשגחה בבית החולים ולאחר מכן משוחררת לביתה למשך כשבוע של החלמה.

המסת שומן על ידי קירור - כיצד זה מתבצע?
המסת שומן על ידי קירור, המכונה "קריוליפוליזיס", היא טיפול שצובר פופולריות בעולם ומעבר לעובדה שהוא מוצלח, הוא גם נוח במיוחד עבור המטופלים ועבור הרופא המטפל. השיטה היא העברת קור מקפיא באזורים מסוימים בגוף, הממיס את תאי השומן. מחזור הדם מרחיק את השומנים מהגוף.

מיצוק העור - הזרקת חומר באמצעות מחט הקנולה
מיצוק פנים יכול להיעשות בשיטות שונות, אך מטבע הדברים, ההעדפה היא לא לבצע טיפול ממושך ומסובך, אלא לבחור בשיטה קלה ונוחה ככל שניתן, הן למטופלים והן לרופא המטפל. השיטה שאני משתמש בה באופן אישי וגם זוכה לעדנה בעולם, היא מילוי נפח בהזרקת חומר באמצעות מחט הקנולה.

העלמת נימים על ידי השימוש בלייזר
תופעת הנימים הבולטים שכיחה בעיקר אצל נשים אך גם אצל גברים. בעזרת השימוש בלייזר הפוטונה ניתן לטפל בנימים בתקופה קצרה.

סימני מתיחה - טיפול מקומי להמסת שומן
לצד הדיאטות, התזונה הנכונה והחיים הספורטיביים קיימת שיטה המאפשרת לנו להמיס את השומן. לא מדובר בטיפול המחליף את השיטות הקיימות, אלא פועל בנוסף.

פילינג עמוק
את טיפול הפילינג ניתן לבצע בכל עת ובכל זמן, אך במדינת ישראל בה הקיץ שולט, מומלץ להתחשב בעור הפנים ולבצע את הטיפול בחורף. מדוע ? התשובות לפניכם במדינת ישראל הברוכה במזג אוויר קייצי עם קרני שמש לוהטות, לוקחים בחשבון את עונות גם בטיפולים אסתטיים. אמנם הטיפול יכול להיעשות בכל ימות השנה, אך ישנה עדיפות לתקופת החורף מכיוון שתהליך ההחלמה קל יותר בחורף ובחלק מהטיפולים הופך יעיל יותר בגלל מזג האוויר הקריר יותר.

7 טיפים לטיפול בפצעי בגרות
קיימות דרכים רבות לטיפול בפצעי הבגרות. חשוב מאוד לשמור על פנים נקיות כחלק ממניעת הופעת האקנה גם בגיל ההתבגרות וגם בגילאים מבוגרים יותר.

הסרת סימני מתיחה בעזרת פחמן דו חמצני
סימני מתיחה הם למעשה קרע של העור, אשר לא מסוגל לעמוד במתח של הגוף, בדרך כלל כתוצאה מהשמנה מהירה או הריון, אשר גורמים לגדילה של הגוף ומותחים את העור מעבר לאלסטיות הטבעית וההסתגלות שלו.

הכי יעיל - טיפול לייזר נגד פטריות בציפורניים
פטרת ציפורניים היא תופעה נפוצה מאוד הפוגעת בכ-12% מהאוכלוסיה בארצות המפותחות. פטריות בציפורני הידיים והרגליים, עשויות לגרום לתחושת עקצוצים ואף לכאבים, אך יותר מהכל, חוסר הנעימות נובע מבושתם של הסובלים מהפטרת מלחשוף את רגליהם בחברה (בהליכה יחפה או עם סנדלים).

למה אסור לבצע פילינג עמוק עצמאית - 6 סיבות
מטופלות רבות מגיעות אלי ושואלות מה ההבדל בין טיפול פילינג עצמי או אצל הקוסמטיקאית לבין הטיפול שהן מקבלות אצלי. ההבדלים כפי שתיכף תקראו, הם עצומים ולעתים לא סובבים רק את המחיר והיופי אלא גם כוללים סיכונים מיותרים בטיפול בידיים לא מוסמכות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI