דף הבית תיירות ונופש טיולים בחו"ל תכנון טיול לארה"ב בצורה אופטימלית
תכנון טיול לארה"ב בצורה אופטימלית
אקבולוט יעקוב 22/01/12 |  צפיות: 4901
נמאס לך לעבוד פה?

כשהייתי בגן, בן דודתי מכר ציורי שמן בצפון אמריקה כמה חודשים טובים. בני המשפחה דאגו ורצו שיחזור במהרה. בסופו של דבר, כששב ארצה, הוא בדיוק סיים טיול רציני, קניות מאסיביות, הרפתקות והתנסויות, וחסכונות. הקנאה שגעה אותי... וודאי כבר הבנת שלאחר שירותי בצה"ל החלטתי לעבוד בחו"ל, וכעת מתאפשר לי לפרט לכם הכל בדבר תכנון טיול לארה"ב.

מה חוץ מעבודה?

מה שמעניין בעבודה במדינה זרה זה שאתה מקבל כמה חוויות נלוות. אכן, העבודה מאוד פיסית והימים ארוכים ומייגעים, אולם, אתה חופשי בסופ"שים, סופג תרבויות ואוסף חוויות מקצה העולם במשך כשנה. כ"כ הרבה פלוסים מבלי שציינתי את הרווח הפיננסי הגדול שהעבודה מספקת. חוץ מהיתרונות הנ"ל, במהלך שהותך בחצי הגלובוס השני, תוכל, בתנאים מסויימים להתמחות בתחום עיוני, ולהשתלט עליו לפני שתחזור לשוק העבודה בארץ.

מה זה דרום אמריקה טיול? מייד אסביר הכל.

איך אני מתארגן?


בכדי לטוס למדינה זרה מסויימת, תצטרך קודם כל להוציא ויזה; כשכל מדינה ותנאיה לגבי שהות תיירים. מן הסתם, סוג האשרה הרלוונטית מתחלף בהתאם לאופי ביקורך, אבל בדרך כלל, על מנת להנפיק אשרה כזו - תהיה חייב להמציא תמונות דרכון, להוציא דרכון מתאים ולתאם פגישה עם השגרירות המדוברת. מוטב עבורך שתתעדכן על סמך השגרירות המיועדת בנושא התנאים עבור אישור הויזה, בכל אופן, כתבתי מס' טיפים חשובים שאולי יעזרו:

חלק גדול מפרוצדורת הוצאת הויזה אפשר לבצע על ידי דף השגרירות באינטרנט. ברר באתרי השגרירויות ואולי תוכל לחסוך טרטורים מיותרים.

סדר את הופעתך; כמו בכל פגישה, המראה החיצוני בעל חשיבות גבוהה.

זכור להכין תמונות עדכניות לדרכון. במידה ושכחת - בדרך כלל תהיה בידך האפשרות לנפק תמונות כאלו בבתי הקפה אשר בסביבה הקרובה.

ודא שיש עליך קצת כסף מזומן, לכל מקרה.

במה עובדים שם?


אני בטוח, השמים הם הגבול, ולמרות זאת, ענפי העבודה המוצעים לצעירים ללא ניסיון - הם די מוגבלים, ויסתכמו בדרך כלל במכירות מדלת לדלת וטיפול בילדים. ואעפ"י כן, לכל ענף - סטייל משלו, תלוי במדינה הספציפית והמעסיק הספציפי.

צריך אינפורמציה ספציפית בתחום?שלח תגובה ואנסה לסייע לך בצורה האופטימלית. בהצלחה!

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אקבולוט יעקוב


 


מאמרים נוספים מאת אקבולוט יעקוב
 
תכנון טיול לארה"ב בצורה אופטימלית
חלק גדול מפרוצדורת הוצאת הויזה אפשר לבצע על ידי דף השגרירות באינטרנט. ברר באתרי השגרירויות ואולי תוכל לחסוך טרטורים מיותרים.

טפטים מחירים והמלצות
22/01/12 | ריהוט
מרבית האנשים נוכחים שעות רבות בתוך הבית, והמראה מאוד משפיע על מצב הרוח. זאת הסיבה שרבים אומרים ששינוי וחידוש אחת לכמה חודשים, לווא דווקא שיפוץ נרחב, עשוי לשנות לגמרי את האופן בו אנו תופסים את מקום מגורינו.

תזמורת חתונות מקצועית
22/01/12 | חתונות
מעבר לדברים השיגרתיים שהתרגלנו לראות בארועים קטנים, יש עשרות רעיונות מעניינים שנכנסו לאחרונה וצוברים תאוצה. מה למשל? דוכני אוכל אקזוטיים, בריכות ועוד אטרקציות מטריפות. עם זאת בכל דרך שתבחר סופר חשוב שתזכור שבסוף יש גם הרבה מכובדים, מסיבה זו בדיוק רצוי שתנסה לכוון למכנה הגדול ביותר.

עבודת חוקר פרטי בחיפה
22/01/12 | חקירות
כאשר אנחנו נמצאים בבית, סוגרים את העסק ללילה למשך הלילה, או פורשים לפעילויות הפנאי שלנו, זכותנו לעשות כך מתוך הידיעה שאין אפשרות להיכנס למקום ללא הסכמה, לשדוד רכוש או חלילה, לגרום אפילו לחבלה גופנית.

מועדונים לבת מצווה ברחובות והסביבה
22/01/12 | חתונות
יהיה עלינו לערוך חישוב של מספר המוזמנים, ועל בסיס נתון זה - לחשב את גודל האירוע. יש להקפיד להזמין רק את מי שבוודאות ישמחו לבוא ושתרצו שיגיעו. דעו גם מראש שמתחם אירועים יותר מדיי גדול יעביר ריחוק רב בין האורחים.

עלות עורך דין לתעבורה
כאשר אתם נפגשים בפעם הראשונה עם משרד של עורכי-דין, מומלץ לוודא האם הוא בכלל מתאים למקרה שלכם. לא כל המשרדים מתעסקים בכל סוגי השירותים המשפטיים.

המלצות על אולמות אירועים פתח תקווה
22/01/12 | חתונות
התאמה אישית היא דבר שאנשים מוכנים לשלם עבורו, ניתן למצוא לא מעט אנשים שירצו בסופו של דבר לקחת את השירותים השונים מעסקים נפרדים כדי שיוכלו לחגוג אירוע שתפור עליהם בצורה הטובה ביותר בעל מקצוע מקצועי ומיומן יהיה זה שיוכל לחשוב עבורכם ולתת לכם את מיטב האופציות היצירתיות והאיכותיות שניתן למצוא היום שיתאימו לחגיגה שלכם.

עוזרים לכם לבחור מתנה לבוס
22/01/12 | צרכנות
הרעיון המקורי של הדפסת תמונות לא נחשב לחדשני במיוחד, אבל עדיין מרבית האפשרויות הפוטנציאליות בענף - גורמות לו להיראות לבבי ואורגינאלי.

איפה שווה לחפש מקומות לבר מצווה
בארוע פרטי אין צורך בהרבה שיקולים פיננסיים או שיקולים לוגיסטיים, ועם זאת אפשר עדיין לחוש אווירה כללית של מועד גדול והנאה גדולה, דוגמת בריתה או ימי הולדת.

מחיר קולר מים קרים
לכל משפחה בישראל איזשהו פתרון שונה לסוגייה הזו; חלק מהבתים צורכים מים מהברז, יש כאלה שמרתיחים מים ויש כאלה שמביאים כל שבוע מים מינרליים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI