דף הבית בידור ופנאי עשה זאת בעצמך עיצוב משרדים וחדרי עבודה בשימוש במדבקות קיר
עיצוב משרדים וחדרי עבודה בשימוש במדבקות קיר
מירב הירשפלד 21/02/12 |  צפיות: 4220

למרות שעיצוב משרד לכאורה נגמר ברגע שכל הריהוט המשרדי קיים, בפועל קירות המשרד לעיתים נשארים חשופים ולא תמיד מושקעים. כיום לצד התמונות המסורתיות ניתן לעצב גם משרדים וחדרי עבודה בעזרת מדבקות קיר. התוצאות הן שחללים שלמים במשרד מקבלים נגיעה עיצובית, משמחים את העובדים במשרד ותורמים לייצור במשרד אווירה טרנדית ושמחה יותר. .

עיצוב בעזרת המדבקות מאפשר עיצוב גמיש במשרד תוך חסכון ממשי בזמן ובכסף. היתרון בעיצוב בעזרת במדבקות קיר בייחוד במשרדים הינו המודולאריות של שיטת העיצוב, המאפשרת עיצוב וחידוש לא רק קירות במשרד או חדרי עבודה, אלא גם שדרוג ועיצוב מחודש של ארונות משרדיים, דלתות, חלונות, ועוד.

בבואנו לעצב משרד יש להתייחס למספר פרמטרים מרכזיים הראשון – כמה קירות יש לנו פנויים ולאיזה חדרים במשרד הם שייכים. השלב השני הוא בחירה האם

הולכים על קונספט עקבי בכל המשרד או מתאימים מדבקות לפי האזורים השונים.  צבעים – מה הצבעים השולטים של הקירות והריהוט – יש לבחון במקביל מה האופי של המשרד ומה העיצוב שואף לשדר לעובדים בו או למתארחים בו. תקציב – מה התקציב שאנו מקריבים למטרה זו ומה המקסימום שאפשר לעצב בתקציב זה.

קיימים ברשת כיום עיצובים רבים של מדבקות קיר המומלצים לעיצוב קירות משרדים וחדרי עבודה.  בנוסף, מדבקות קיר ומשפטי השראה הפכו לנפוצים גם כן בקירות משרדים רבים ובכך גם אפשרו הטמעת מסרים מעוררי מוטיבציה בנוגע לעבודה ולחיים. האפשרות להגיע לעובדים באמצעות מסרים אלו על הקירות מצריכים להתאים את המשפטים לסביבת העבודה הספציפית ובכך להשלים את האווירה הרצויה במשרד.

מנהלים שונים בוחרים לעשות שימוש במדבקות קיר במשרדם כדרך להזכיר לעצמם את המוטו שלהם או מסר שפיתחו עם הזמן ושמלווה אותם לאורך דרכם. יש מנהלים שאף שואפים להנחיל מסרים אלו לכפופים להם. בעזרת מדבקות קיר אם כן ניתן להתאים מסרים שונים לחלקים שונים במשרד.  לדוגמא למשרד מכירות היינו ממליצים על משפטי מוטיבציה לדוגמא : "if you can dream it, you can do it"  של וולט דיסני.

עיצוב מעורר השראה במשרד סולל את הדרך לעידוד אווירה חיובית ומוטיבציה במשרד. בעזרת מדבקות קיר ניתן להדביק כל מסר על גבי קירות, דלתות, ויטרינות, מקררים וכל משטח חלק אחר.

לאחר בחינה ראשונית של הקונספט הכללי הקיים  אפשר להתחיל במחשבה ממוקדת ולבחור איזה מדבקות רוצים ולאיזה קיר. בנוסף מומלץ לבצע השוואת מחירים ברשת, חשוב לפנות לאתר המתמחה במדבקות קיר, המפעיל שירות לקוחות ומציע מגוון רחב של מדבקות איכותיות ומדבקות קיר בעיצוב אישי.

פרחים, עצים וענפים לדוגמא הינם פופולאריים בחדרי המתנה, חדרי ישיבות, וחדרי כניסה. לעומת זאת משפטים מעוררי מוטיבציה ומשפטים המקושרים למוטו ולפעילות של המשרד נפוצים בעיקר בקירוב לשולחן העובדים, בחללים  כלליים של המשרד. השימוש בטיפוגרפיה נפוץ גם כן בעיצוב קירות מוקדי מכירות וכן ראינו שימושים נוספים במשרדים גם בעיצוב שירותים, מטבחים ועוד.

יחד עם זאת אנו ממלצים לשים לב לא לייצור עומס וצבעוניות יתרה. תמיד רצוי לתכנן קודם לכן צבעים המתאימים לצבע הלוגו של החברה או לחפש מדבקות בנושאים המקושרים לתחום הפעילות של המשרד ואופיו.

שעונים למשרדים - שעוני מדבקות קיר הם דרך מומלצת נוספת לעיצוב קירות משרדים. שעוני מדבקות קיר הינם שעון אמיתי וכוללים מנגנון לשעון ומחוגים, כיסוי דקורטיבי למנגנון  כאשר גוף השעון עצמו הוא מדבקת קיר מעוצבת. ניתן לבחור צבעים למדבקות שעון וכיום מוצעים ברשת מגוון גדול של שעוני מדבקות קיר מעוצבים.

עיצוב במדבקות קיר לעומת טפטים ?

מספר יתרונות קיימים לעיצוב במדבקות קיר על פני טפטים. טפט לקיר אמנם מרשים וייחודי. אך רכישת טפט כרוכה בעלות גבוהה ולהדבקת טפט יש צורך במדביק מקצועי בדרך כלל בעלות נוספת. כך שבמחיר של טפט לקיר אחד במשרד ניתן כיום לעצב באותו תצקיב ולרכוש מספר גדול של מדבקות קיר לעיצוב מספר חללים במשרד במקביל. מבלד היתרון בחסכון עליות, שיטת הדבקת מדבקות קיר הינה פשוטה ומהירה וכל אחד יכול להדביק ולקבל תוצאות מרשימות לא פחות מעיצוב קיר שלם בטפט. יתרון נוסף הוא האפשרות להדבקת מדבקות לא רק על קירות, אלא גם על ארונות, חלונות, ויטרינות, דלתות, מקררים וגמישות בשינוי העיצוב במשרד לפי צרכים משתנים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מירב הירשפלד


 


מאמרים נוספים מאת מירב הירשפלד
 
עיצוב ויטרינות, דלתות זכוכית ולחלונות כאמצעי בטיחות בעזרת מדבקות קיר
התנגשתם פעם בדלת זכוכית ? למרות שלכולנו זה כבר קרה, ובפיספוסים זה להיט, התנגשות בדלתות זכוכית היא חוויה מביכה ולא נעימה ולעיתים מסוכנת. איגדנו עבורכם במאמר זה טיפים כיצד לעצב ולעשות שימוש במדבקות קיר לסימון בטיחותי ועיצוב דלתות זכוכית.

עיצוב משרדים וחדרי עבודה בשימוש במדבקות קיר
בין אם אתם עובדים מהבית, במשרד בעסק או חנות, רובנו מבלים זמן רב בסביבת העבודה שלנו.ולכן משרדים ועסקים רבים עושים מאמצים רבים לייצר עבור העובדים סביבת עבודה נעימה ככל הניתן. במאמר זה נציע טיפים לבחירת מדבקות קיר לעיצוב משרדים ולאיזה היבטים חשוב להתייחס בבואנו לעצב משרד.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI