דף הבית מחשבים וטכנולוגיה טלפונים סלולריים מעבדה לתיקון אייפון 4
מעבדה לתיקון אייפון 4
menu velet 30/07/12 |  צפיות: 4976

גם לי יש אייפון 4! בשנים האחרונות, בפרט לצעירים שבחבורה, מכשירים סלולרים הם באופן ודאי אחד מהגילוים המשמעותיים. באמצעותם אנו יכולים להיות באופן רציף בקשר טלפוני עם האנשים שאנו תמיד צריכים - אמא ואבא, החברים ולפעמים לצערנו הרב גם עם קצינת הקישור.

מה שכן כיום המציאות היא של תקופה טכנולוגית חדשה - זמן הסמארטפונים, תקופה בה הטלפון הוא הרבה מעבר לטלפון פשוט הוא מחשב אישי, הוא מצלמה, הוא שעוןולמעשה חוץ מלהדליק לנו את הדוד כבר אפשרי לנהל דרכו כמעט את הכל .

לסדרת המכשירים השימושיים ביותר של העידן הזה אפשר ודאי להוסיף את הטאבלט. אותו מתקן אלקטרוני קטן שיכול בקלות יחסית להיות תחליף של ממש למחשב בייתי ולעזור לנו בבית ובחוץ לעסקיםובנוסף גם לסרטים ומשחקים.

אולם כמו דברים שונים בחיים- שאין יתרון ללא חסרון, לצער כולם ככה גם עם הסמארטפונים והטאבלטים. הם ללא ספק פרקטים להפליא, מה שכן במרבית המקרים רכישתם ותחזוקם מצריכים הוצאה לא קטנה.

מעבדת אייפון דרך טובה להתחיל

יש לא מעט בעיות במכשירים מסוג זה: המצלמה לא מתפקסת, תקיעה של המכשיר וזו רק ההתחלה. עקב התלות הענקית שיש לנובסמארטפונים והטאבלטים חשוב לתקנם במעבדה מקצועית. על כן אספתי בשבילכם מספר טיפים מעולים בנושא המהותי הזה:

בחירת מעבדה לתיקון - מומלץ לוודא שהחנות (המעבדה) שתבחרו היא אכן איכותית ומוסמכת או במילים אחרות, שמי שמתעסקים עם התיקונים הם בעלי ותק רב וידע מקצועיולא ילדיםבגילאי עשרים ואחת שבטוחים לחלוטין שהם מבינים הכל בתחום.

רכיבים חלופיים - בתחום הזה אסור להתפשר וכדאי מאוד לבדוק מראש שהם מתקינים רק חלקים מקוריים וחדשים.

ערבות ואחריות לתיקון - ישנן מעבדות שנותנות אחריותויש גם כאלו שלא, על כן אני ממליץ לבדוק את זהלפני השארת המכשיר.

אבזור ותחזוקה

כמו שבטח הבנתם, גם כשרוכשים מכשיר כמו גלקסי S פעילות מניעה היא חלק מהפתרון. ז"א שמירה ותחזוק נכון של הסמארטפון או הטבלט מאפשרים למנוע את רוב הבעיות. דברים כמו לדוגמא מדבקות שומרות מסך וכיסוי טוב מסוגלים לעזור ולהאריך את חיי הפלאפון, וברור לכל שגם שימוש מבוקר ועדיןוהימנעות ממים ונפילות, הרי בסוף, מדובר בחשב קטנטן.

היה ואתם רוצים אינפורמציה על טאבלטים וכמובן גם המלצות על מעבדה לתיקון סמארטפון באזור מסוים עברו אל האתר ותחפשו עוד מאמרים שלי.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 menu velet


 


מאמרים נוספים מאת menu velet
 
רשתות ליונים מציקות
יש סיבה לחיות בסבל אם אפשר בקלות לפתור אחת ולתמיד את הבעיה? מדבירים מוסמכים מסוגלים לפתור בקלות את הבעיה, לטהר את האזור הנפגע ולבסוף לשים קץ לפולשים. לעיתים קרובות לא תצטרכו לערוך הדברה יותר מפעם אחת. מתי בדיוק חשוב לקרוא לשירות הדברה?

שולחנות משחק לאירועים משמחים
יש מאגר רחב של סופר אטרקציות שאפשר לשלב שללא ספק יתרמו רגעים קטנים של אושר לארוע שלכם. מה שכן, בכל רעיון שתבחרו משמעותי שלא תשכחו מי האורחים שלכם שיגיעו לערב שלכם ולפי זה להחליט על האטרקציות.

צילום מוצר לקטלוג
08/08/12 | צילום
מדפיסים שלט לעסק? עושים פלייר מושקע? מעוניינים לבנות אתר פרטי להצגת העסק? צלם יוכל לסייע לכם לכל המטרות הללו.

בשביל מה צריך בוסטר לרכב?
כשצעירים הופכים להורים הם גם ישר מגלים לא מעט בעיות שכמובן שבכלל לא שמעו עליהן בעבר. פתאום צריך להביא לול, אוכל מסוים, לדאוג לסורגים מיוחדים ולעשות שינוי קיצוני בהתנהגות שלנו.

אטרקציות לאירועים ושמחות
במסיבה אישית יחסית לא צריך הרבה שיקולים פיננסיים ודרישות לוגיסטיות, ולעומת זאת עוד קיימת רוח של שימחה והנאה, בסטייל של שמחות משפחתיות או ימי נישואין. תאמו את כמות האורחים עפ"י גודלו של הארוע וביחס לגודל המקום.

מעבדה לתיקון אייפון 4
כיום המציאות היא של תקופה טכנולוגית חדשה - זמן הסמארטפונים, תקופה בה הטלפון הוא הרבה מעבר לטלפון פשוט הוא מחשב אישי, הוא מצלמה, הוא שעון ולמעשה חוץ מלהדליק לנו את הדוד כבר אפשרי לנהל דרכו כמעט את הכל .

אם אתם צריכים שירותי צילום ברית או בריתה
30/07/12 | צילום
מתחתנים? עושים מסיבה גדולה? בעולם המודרני אין אפשרות שלא לקחת צוות צילום שלם לשם תיעוד את כל מה שקורה מהערב הגדול שלכם. בעתיד הכניסו את ה-DVD או עיינו באלבום התמונות וביחד תוכלו לראות את הרגעים הבלתי נשכחים.

מגנטים לאירוע המיוחד שלכם
26/07/12 | צילום
מדי פעם אנחנו שוכרים שירותי צילום בשביל לתעד תקופה מיוחדת: צילום שנתי של המשפחה למסגור ותלייה בבית, צילום של הקטנים כל כמה חודשים, צילום תקופת ההיריון ותיעוד פרק הזמן המיוחד הזה בחיים

מה היתרונות של פתרונות ענן?
אם כבר קניתם אתר אינטרנט, דאגתם לעצב אותו, העליתם אליו תוכן רציני והשקעתם בו זמן, מחשבה וכסף - זה הרגע לדבר על אחסון אתרים.

עריכת קליפ בת מצווה מרגש
מחפשים איך לחגוג יום הולדת שונה? אירוע גדול כבד לכם? במקרים מסויימים נרצה לציין אירוע מסויים, אך מצד שני, נעדיף שלא להפיק אירוע ענק.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI