דף הבית טלפונים סלולריים

מאמרים בנושא טלפונים סלולריים

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
שחזור הודעות וואטסאפ - התמודדות עם החידושים הטכנולוגיים
מידע הוא נכס בעל ערך רב. וכיום, עת כולנו מרבים לעשות שימוש בתקשורת כתובה הדבר נכון שבעתיים. כל אחד מאתנו מחזיק בידיו המון מידע, קבצים ואינפורמציה שעשויים להיות בעלת משמעות רבה מבחינות שונות. לדוגמה, בהיבט משפטי, פיננסי, כלכלי ואפילו פוליטי או חברתי.
למאמר המלא...

השעה לעשות שינוי
אין ספק כי טלפונים חכמים הפכו את הרכישה של שעון יד למשהו אחר ממה שהוא כיום, כאשר שעון לגבר ולאישה הפך להיות יותר אביזר אופנתי וסמל של סטטוס מאשר הדרך לדעת את השעה.
למאמר המלא...

הכל על תיקון אייפון ברעננה
06/10/15 |  מאת: dadon | טלפונים סלולריים
תיקון אייפון ברעננה או בכל מקום אחר בעולם הוא נושא רגיש, היות שהאייפון מכיל בתוכו כמעט את כל עולמנו. אספנו בשבילכם שאלות נפוצות בנושא זה כדי לעזור לכם לעשות קצת סדר.
למאמר המלא...

חלקי חילוף לסלולר – איזה חלק יתאים לכל תקלה?
מסך שבור זוהי אחת התקלות הנפוצות במכשירים החכמים. לעתים המסך הוא רק זכוכית או פלסטיק, אך לעתים הוא חלק מהותי מהמכשיר כמו למשל במכשירים מבית גלקסי ועוד.
למאמר המלא...

MakerBot מכריזה על גרסת מובייל להדפסות תלת-מימד היישר מסמארטפונים מבוססי מערכות אנדרואיד
לאחר שנרשמה הצלחה ל-MakerBot Mobile בגרסת האייפון, משיקה כעת חברת MakerBot, יצרנית מדפסות התלת-מימד השולחניות, את גרסת האנדרואיד.
למאמר המלא...

אפליקצייה חדשה של MakerBot מאפשרת להדפיס בתלת-מימד היישר מהאייפד
לאחר שהביאה למשתמשי הסמארטפונים את אפליקציית ה-MakerBot Mobile ולמשתמשים הנייחים את ה-MakerBot Desktop, מביאה כעת חברת MakerBot, יצרנית מדפסות התלת-מימד השולחניות, את הבשורה גם לבעלי האייפדים, אפליקציה ייעודית, המאפשרת להדפיס אינספור חפצים בתלת-מימד היישר מהאייפד שברשותם.
למאמר המלא...

מעבדה סלולרית מומלצת
המכשירים הסלולריים כבר מזמן אינם סתם טלפונים. המכשירים הללו כבר מזמן אינם משמשים רק לשיחות או להעברת מסרונים.
למאמר המלא...

הדרישות מפיתוח אפליקציות
מתפתחי אפליקציות הם כיום אנשים עסוקים מאד בלשון המעטה. הביקוש לפיתוח אפליקציות רק גדל מיום ליום.
למאמר המלא...

mobile testing
– בין אם מדובר במכשירי טאבלט או פלאפון, סמארטפון או כל סלולארי חכם אחר, הרי שמשתמשי הקצה הולכים ומשתכללים גם הם. Mobile testing או בשמן העברי – בדיקות מובייל, הן מערך הכלים היעיל והמקצועי ביותר לבדיקת איכותה של אפליקציה ייעודית.
למאמר המלא...

איפה אפשר לקנות אביזרים לאייפון
אביזרים לאייפון ניתן למצוא במגוון סוגים כמו גם אביזרים לגלקסי 4 או לכל מכשיר סמארטפון אחר. האביזרים הינם: מטענים מסוגים שונים לרכב או לבית, מחזיקים לרכב, כיסויים שאמורים לשמור על המסך,
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI