דף הבית רוחניות רוחניות - אחר האור בקצה המינהרה חוויה חוץ גופית
האור בקצה המינהרה חוויה חוץ גופית
מאיה ברש 20/01/09 |  צפיות: 3942

האור  בקצה  המינהרה

החוויה החוץ גופית

נכתב ע"י מאיה ברש-טראנס מדיום

 

 

" במצבי תודעה שונים גם המציאות שונה"

 

חוויה חוץ גופית -out of the body experience

הקרנה אסטרלית-

מוות קליני- near  death

 

הם כולם מונחים המתארים אדם ש"חווה" עצמו או "רואה" עצמו אל מחוץ לגופו הפיסי או הרחק מגופו כאשר התודעה-המיקוד-ותשומת הלב לא ממוקדים בגוף הפיסי לזמן קצר יחסית והוא מתנסה בחוויה ורואה את העולם מנקודת מבט רחבה מאוד.

הגוף משליך את עצמו לתוך מציאות שונה או פחות מודעת בדומה לאנשים שעברו את חווית "המוות הקליני" או טיול אסטרלי.

החוויה החוץ גופית ניתנת ללמידה ושליטה בתנאי שנוותר על מערכת האמונות ,הציפיות ושאר מחסומים פסיכולוגים שהוטבעו בנו ויצרו פחד ומחסום ותפיסת עולם מגבילה.

 

זהו מצב שהתודעה ומרכזי האינטואיציה הגבוהים ביותר מופעלים מתרחבים ומכילים את  כל המצבים/המקומות/הרצונות/.........

חלק מהחוווים זאת מדווחים על תודעה שעוזבת את הגוף לזמן מה,זה הגוף הטבוע ומחובר לגוף הפיזי שלנו שבעת החלומות עף...עובר דרך קירות..הרים...חפצים..מוצקים.

זהו גוף-צורה אנרגטית ממשית שרק לאחר המוות אנחנו הופכים להיות מודעים לו ולזהות רמות שונות של גופים מעודנים יותר וזאת על פי רמת המודעות האישית וההתפתחות שלנו במימד ארצי זה,כאן ועכשיו..

 

חשוב להיות מודע לתפיסת העולם שלך לגבי מצבי חיים כמו טוב או רע, תפיסה חיובית או שלילית,פחד,נוקשות מנטלית וזאת משום שכאשר נהייה במצבי o.b.e על פי רעיונות או תפיסות אילו יזדמנו לנו ההתנסויות, אם נצא ממצב של פחד ניצור לעצמינו חווית פחד, אם נצא עם חסר כל שהוא אז המיפגש החוץ גופי יזמן לנו אספקט זה כהשלכה על פי אמונתינו או ציפיותינו , במימד זה המחשבות והרצונות הופכים   ב  מ  י  ד  י  ת    למציאות ,לא קיים שם פער של "זמן"לכן יש לצאת לדרך עם גמישות מנטלית,ריגשית,רוחנית פתוחה ועם יכולת להכיל רעיונות חדשים ושונים.

 

בקיום הפיזי שלנו אנחנו בוחרים או מותנים לראות אותו מתוך תפיסת עולם שנרכשה והוטבעה בנו או שבחרנו ואמצנו לנו לאורך מסלול חיינו כאנשים בוגרים וכך הרעיונות תואמים את מציאות חיינו ואנחנו הם אלה היוצרים אותם.

 

החושים שאנו משתמשים בהם בהתנסות החוץ גופית הם אלה שפועלים מאחורי התודעה הרגילה ויש להם את היכולת לתפוס מצבים ונתונים לא רק של העולם הפיזי התלת מימדי בו אנו חיים אלה מציאויות רבות נוספות, גרויים..חושים...תובנות...מצבים...ארועים.. שהמודע "הער"מתנסה בו ולא ממוקד במובן הפיזי היומיומי,

התודעה הנורמאלית שלנו מאוד מוגבלת בקיום הפיזי שלה,

אולם אם ננתק אותה מפעילויות פיזית נגלה כמה פעילה ואין סופית היא במציאויות ויקומים אחרים.

 

ג'יין רוברטס סופרת-משוררת וטרנס מדיום מאלמירה שבניו-יורק חוותה פתיחת תודעה חזקה שבעקבותה החלה לתקשר את "סת" -אשיות אנרגטית שהעבירה שפע של ספרים  עם מסרים-ידע אדיר בנושאים כמו יקומים חלופיים,מושגי אלוהות,תפיסת מרחב-זמן, רמות מודעות,חיים מוות,תודעה אישית וצמיחה, מתארת בספר סת מדבר חוויה חוץ גופית של בעלה רוברט בתאריך 21 באפריל 1971   יום רביעי ב-9.30

רוברטס(בעלה של ג'יין) מתאר..........................

אמש, ביום שלישי, שכבתי לישון כאשר ג'יין העבירה בחדר האורחים את כיתת הלימוד,זה היה בסביבות השעה 11.00 במצב של נים לא נים נתתי לעצמי השאות לזכור את חלומותי בבוקר ולרשום אותם,במקרה לא הזכרתי השלכות חוץ גופיות.

 

שנתי לא היתה שקטה והתעוררתי כמה וכמה פעמים עוד כשהשיעור התנהל, לבסוף שמעתי כמתוך ערפל את המכוניות של חברי הכתה יוצאות מהחניה הסמוכה לבית , ואז נרדמתי.

הדבר הבא שהייתי מודע לו היה שאני מרחף בחלל חדר האמבטיה החשוך שלנו, הייתי במצב נטול גוף וזה לא הטריד אותי בכלל.

חדר האמבטיה שלנו נמצא במרכז הדירה,חדר האורחים נמצא בצד אחר שלו, חדר השינה וחדר העבודה שלי בצד אחר, עכשיו מצאתי את עצמי תלוי באוויר מול הדלת הזאת ולא מסוגל לעבור דרכה.

לא הרגשתי אימה או פחד, עיני האסטרליות תפקדו, אור חלש היסתנן דרך חלון צר ופתוח לימיני,הדלת הסגורה היתה בצל עמוק אבל ידעתי שאני עומד לפניה,אף שגופי היה שרוע לצד ג'יין בחדר השינה "מאחורי" לא הייתי מודאג מכך. תחילה לא הבנתי שאני בהשלכה חוץ גופית- הכרתי לא היתה מכוונת, למשל, לצוות על עצמי לפרוץ דרך  אותה הדלת לחדר האורחים, אבל הידיעה שאני אכן מחוץ לגופי ושאני נמצא במצב חסר מישקל נעים החלה לחדור להכרתי, לא זכרתי כיצד עזבתי את גופי ועברתי לתוך חדר האמבטיה.

בין מיקרי ההשלכה החוץ גופיים שלי זו היתה הפעם הראשונה שלא היה מעורב בה שום פחד, אני מאמין שמה שעיכב אותי היו רעיונותי המודעים הרגילים, האומרים      ש  ל  א     ניתן לחדור דרך דלתות, נרדמתי זמן קצר אחרי שנחסמתי בידי הדלת הסגורה, כאשר חזרתי לתודעתי כניראה לאחר כמה רגעים, מצאתי עצמי צף   ממש מעל לגופי הפיזי אשר שכב על המיטה.

במקרה שכבתי על גבי כשזרועותי פשוטות לצדדים,גופי האסטרלי היה בתנוחה דומה, אולי 20 ס"מ מעליו. הופתעתי שתחושתי היתה כה יציבה ונעימה, הרגשתי ער, מודע למהלכי, ובהחלט חופשי וחסר מישקל,שמעתי את עצמי נוחר, אבל עדיין לא היתמקדתי בכך במיוחד.  ידעתי שאני לא חולם. כמה פעמים גם ניזכרתי שקראתי במקום כלשהוא כי אדם יודע להבדיל בין מצב של השלכה חוץ-גופית לבין חלימה, הפעם יכולתי לאשר זאת מנסיוני והייתי מרוצה מאוד.

כך ממשיך רוברט ומתאר חוויות נוספות ......

 

 

התיחסות התרבות המערבית להתנסויות טיבעיות אילו היתה חסומה-אסורה-טאבו מוחלט להבדיל מתפיסת התרבות המזרחית או עמים עם אוריינטציה מזרחית.

החוויה החוץ-גופית נפוצה הרבה יותר ממה שאנו נוהגים לחשוב.

בספר  life after life  של ד"ר מודי ריימונד חוקר ורופא אמריקני ישנה התיחסות מדעית לתחום זה שנחשב אפור בעיני המדע והרפואה ועל פי מחקריו רק בארה"ב מעל 8 מיליון איש עברו התנסות חוץ-גופייות על גבול הדק בהגדרה של מוות קליני .

גם ד"ר דיפאק צ'ופרה רופא קונבנציונאלי בן העם והתרבות ההודית שהתחנך ולמד באנגליה הוציא רבי מכר רבים ומהפכניים כששילב את  תורת הפיזיקה עם תורת הפילוסופיה  כשכתב והסביר  את הבנתו על "מעבר לגבולות הגוף הפיזי"כאשר התנגד להפרדה שאנו בני המערב עושים בין הטבע-למרחב-זמן-חומר-אנרגיה.

הנתונים מצביעים שכל אדם אשר חווה חוויה חוץ-גופית או מוות קליני חל שינוי באופן עמוק ומשמעותי וגורף את עצמו, ערכיו,והתיחסותו הן למוות  והן לחיים.

תינוקות וילדים ממש קטנים חווים מציאות זו ברמה היום יומית.

הנתונים מצביעים גם שבין הגילאים 15-35 ישנם סיכויים לצאת למסע אסטרלי באופן ספונטני ופתאומי.

לא קיים הבדל בין המינים,הגזעים,דת,תפיסה פוליטית,חינוך, הפוטנציאל קיים בכולם והמחקר מדבר על בין 47%-61% של אנשים שעברו התנסות כזו לפחות פעם אחת בחייהם. ולמי שחווה זאת פעם אחת יש סיכוי סביר לפעמים נוספות טיבעיות.

וכן כן למי שהתמזל מזלו וחווה זאת תמיד קיימת בו התשוקה לעוד פעםםםם.

 

 

התחושות והחוויות בדיווחים הם שונים ואישיים כאשר ישנם אלמנטים שחוזרים על עצמם כמו תחושת קלות הגוף-רחיפה-ציפה(אין תחושת משקל לגוף), הבזקי אורות, נופים וצורות עם בהירות וצלילות רבה על  אף מורכבות פרטי התמונה , צבעים זוהרים במיוחד,לעיתים מתלווים קולות-צלילים-מוסיקה שמימית-דיאלוג-זימזום בתדרים שונים.....

אבל תמיד........תמיד.........אנחנו אחרים אחרי החוויה משהיינו לפניה.

יכולת הראייה/שמיעה/קליטה שלנו מיתחדדים באופן מדהים.

 

קיבלתי גז צחוק במקום זריקה להפגת הכאבים וכך התחיל המסע..

זימזום עז כמו דהירת מכונית מרוץ במהירות המקסימלית שלה ,...שאיבה לתוך מינהרה... אור  ... ואז   צ  י  פ  ה ..........

הייתי והכלתי  את הכל בתוכי ובלי שום הפרדה של שמיעה-ראיה-תחושה, יכולת הראיה הפכה להיות הקפית של 360% לכל כיוון למעלה למטה-קדימה ואחורה- ימינה ושמאלה הכל מוכל בתוך האינפורמציה שבחווית ההתנסות,.

כל הקליניקה על חדריה, חדר ההמתנה על האנשים היושבים בה, לבושם, דיבורם,, חדר הטיפולים הרופא עם צוות מטפליו בדיוק מדהים מה עשו למי ועם איזה מכשירים, את הרופא משוחח בטלפון ובדיוק מה אמר ובאיזה נימה של פחד ודאגה של הרגע שגילה את מצבי וביקש להזמין זה היה טיפול שגרתי אצל רופא השיניים שלי, שכבתי על כיסא הטיפולים אמבולנס     ו  ה  כ  ל      הכל  ניתפס סימולטנית.

 

81% מהנבדקים מדווחים על תחושה של ציפה מעל הגוף של עצמם,שאיבה לתוך מנהרה,ורעש עז.

אלה שרואים את גופם הפיזי מצויים במישור גבוהה יותר ללא שום תחושת זמן.

ישנם כ-4%-8% שמבחינים   ב"מיתר הכסף"  זהו החיבור שקושר את הגוף הפיזי לגוף האחר האסטרלי. עוצמתו ופעילותו היא פועל יוצא של בריאותו הכללית והמנטלית של האדם עצמו.

במצבי מחלה-חולשה-צום-הרדמה-סטרס  עוצמתו נחלשת.

 

למרות שעל פניו ניראת הסביבה מציאותית למדי לזה שיוצא/נמצא במסע אסטרלי , מייד בהתחלה ניפגשים עם אור משונה עצום וחזק שבוקע משום מקום פשוט מצוי שם וכל חפץ-יישות-צמחים הכל זוהר ברטט קסום ולא טיבעי, הקולות נשמעים בברור תמיד עם תחושה חזקה של שקט עמוק ואהבה לעיתים מקבלים מידע שלא היה בידינו קודם לכן או מסר או התבוננות ומיקוד על דבר שעתיד לעזור לנו בחיינו פה.

יש תאוריה הטוענת שלכל אדם יש כפיל או שיכפול אנרגטי, לא פיזי גוף עדין שבמצבים מסוימים יכול וניפרד מהגוף הארצי.

הטרמינולוגיה שונה וכך הם ניקראים.

נשמה-soul

רוח-spirit

שיכפול או העתק-duplicate body

הגוף האסטרלי- astral body

הגוף שמחוץ לגוף-out of the body body

 

 

ישנם שיטות וגישות שונות לשאלה לאן עוזב הגוף האסטרלי?!

חלק גורס כי החוויה האסטרלית מתרחשת בעולם שאינו פיזי אלא בעולם מנטלי  mental world  "מונרו" טוען שהגוף האסטרלי יכול לנוע גם במישור הפיזי וגם במישור האסטרלי, כך שאפשרות 1= לבקר אנשים אחרים באמצעות המסע האסטרלי.

אפשרות 2= אדם יכול לנוע לכל מקום שירצה עם הסתייגות בין העולם הפיזי והעולם של המחשבות (מימד בו אנו מצויים במצב שינה).

אפשרות 3= מימד הדומה למימד הפיזי הקיומי שלנו אך אף על פי...שונה.

 

ד"ר יוסי באומהקר בספרו- מסעות בחלום  מביא אח חוויתו של דייויד וורנר וכך הוא מתאר:    רואה את השוני בין העולם שבו מתרחשת החוויה האסטרלית לבין המציאות בעיקר בצורת עיניו: באחת הפעמים בהם היה בעיצומו של מסע אסטרלי, התבונן במראה וראה את כל פרטי גופו זהים פרט לעיניו-הן היו כה צלולות ,עד שיכול היה לראות את קרקעית העין, בפעם אחרת היו עיניו כחולות כמו אגמים ובועות צפו בהן ובניסיון אחר ראה ניצוצות בעיניו, אישוניו נראו שונים גם הם-פעם אחת ראה בכל אחת מעיניו 2 אישונים ובפעם אחרת ראה את האישונים ממוקמים בצידי עיניו.

 

 

ולסיכום העולם האסטרלי הוא המימד איליו המודעות שלנו מגיעה בשעת חלום או יציאה חוץ גופית ומוזן מחומרים של כל המחשבות שלנו המודעת והניסתרת. מהרצונות/מאווים/תקוות/אכזבות והרבה הרבה תת-מודע.

ובין המימד האסטרלי למנטלי מצויה ה"ספריה האקשית"  בין מימדים זה מדהים ועוצר נשימה ביופיו,בצבעיו הזוהרים, בנינוחות, השלווה ותחושת האהבה שחשים כשמצויים שם,צלילים רכים והתמוססות באין-סופי וידיעה ברורה ונוכחות  מורגשת שם את הכח הבורא. שם מאוכסנים ומתועדים כל דבר-ארוע-הוויה שהיו וארעו אי פעם בעבר ושעתידים להיות בעתיד.

יש בעלי כישורים פראפסיכולוגיים ומדיומים בעלי ראיה וקליטה על חושית המגיעים למימד זה וניזונים מידע רב,מסרים,תובנות באופן סימבולי. וחוויה זו כבר מזמן אינה סוביקטיבית,  כי אחרת איך נסביר כל כך הרבה היתנסויות של כל כך הרבה אנשים שונים ממקומות שונים בעולם, עם רקע מנטלי-אמונה-ודת שונה  ובכל זאת קיים רצף  והתאמה  והקבלה במרכיבים הבסיסיים של מהות החוויה למרות המורכבות שבה.

 

בספר חניכתו  המדהים של קרלוס קסטנדה אשר לומד ומממש את תפיסת עולמו של המכשף השאמן והמורה האינדיאני ממקסיקו  "דון חואן מאטוס" לאורך שנים מלמד אותו ועוד 4 חניכים טכניקות ושיטות בחלימה ומצבי מודעות גבוהים,יכולות שיגור העצמי או את האני האסטרלי לעולמות ולמימדים אחרים וניסתרים,ועוד סודות רבים.

והכל על פי האמת והמטודה של דון חואן הרוצה להפיץ דרך זו רק על מנת שנוכל להגיע לשליטה במצבי מודעות גבוהים אשר תאפשר לנו לתפוס את העולם המקיף אותנו

ובעיקר     ל    פ  ר  ו  ץ    את היכולת שלנו     ו  ה  ג  ב  ו  ל  ו  ת   לדעת ולחוות  את הבלתי ידוע.

ומי אשר ירצה להפוך את חייו  "ערים ומודעים" יותר נפתחת דלת..!!!

 

מאיה ברש  -  טראנס מדיום

טיפול בעזרת התת-מודע רפואת תדרים  דמיון מודרך  וסו ג'וק

 

לימודים  מהבית  = קבלו למייל  האישי שלכם קורס כתוב ומונחה ללמוד עצמי

 

אפשרות לקבלת ייעוץ וקבלת  החומר הכתוב למייל  האישי שלכם!

[email protected] 0528-365990

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מאיה ברש

*ייעוץ אישי   * מיינדפולנס-מודעות קשובה   * תת מודע   * מדיטציה ודמיון מודרך

*רפואת תדרים קוונטית   * סוג'וק- רפואה קוריאנית.

*קבוצות לימוד ותירגול מיינדפולנס לילדים ונוער.

[email protected]       0528-365990 


מאמרים נוספים מאת מאיה ברש
 
מפגש עם כעס - הורה - ילד
מפגש עם כעס - הורה - ילד מאיה ברש התפרצות זעם (זו התפרצות רגשית שמגיעה מתחושת מצוקה וחוסר אונים). חוסר שקט - כעס - בכי - קשיי רכוז - פעלתנות יתר - בעיות אכילה אצל הקטנטנים יפחדו ללכת לישון לבד - ואף הרטבה. אלה מצבים מתסכלים של חוסר שליטה המבטאים תחושת חרדה פחד ולחץ . הסיבות רבות ומגוונות. ישנם דרכים שונות להתמודדות עם המצב מבלי להכנס לספציפיקציות כעת. עלינו ההורים להיות רגועים או לשדר רוגע ובטחון. לנשום עמוק מספר פעמים לאחר שהרוחות נרגעו ליצור שיחה תוך שאני מחבקת אותם או מח

סדנה קצרת מועד "לנשום את החיים"
תרגול והתבוננות במערכת של הגוף הפיזי והתיחסות לכל איבר ואיבר ,ואז התבוננות בעולם הרגשות. כאשר הציר המרכזי אליו אנו חוזרים כל הסחת דעת הנה אל הנשימה ושוב ללא שיפוט . התבוננות וזיהוי המקומות שאנו פועלים מתוך הטייס האוטומטי, כלומר פעולות שנעשות באופן טבעי ואינטגרלי גם אם אלו פעולות שמזיקות לנו נ • על פי דניאל כהנמן ישנן 2 מערכות קוגניטיביות: 1 . אינטואיציה- מהירה אוטומטית, נטולת מאמץ, אסוציאטיבית, סמויה, טעונה רגשית, מכח ההרגל ודומה לתפיסה חשיבה -איטית, טורית, מאומצת, ניטור מודע, מכוונת, ניתנת לשליטה על ידי כללים, צוואר בקבוק.2 •

מיינדפולנס = ילדים ללא מתחים
כדי להתכונן להשגה זו, אנו צריכים לשמור על המוח שלנו ברגע ההווה.

הרגע הזה הנוכחי משתנה כל כך מהר ובלי הרף . כמו קוף קופץ .יש כמובן קושי עצום לעקוב אחרי רצף מטורף של אירועים, רגשות, מחשבות, תוכניות, השתוקקויות..... כל רגע הוא רגע של אירועים ואנחנו לרוב לא שמים לב לאינטנסיביות והמהירות והאנרגיה שאנו מוציאים בלא להתמקד.לרוב חווים עבר ו/או עתיד ולא נמצאים בזמן הווה. פה ועכשיו..

המוח לא יכול להיות ממוקד ללא אובייקט נפשי. לכן אנו נתרגל את המיינדפולנס ו נאפשר להתבוננות בנשימות שלנו כדרך אשר זמינה בקלות בכל רגע של הווה.. המוח לא צריך לעשות מאמץ גדול כדי למצוא את הנשימה, הנשימ


מה האלמנט ש ל ך ?????? מפת האלמנטים הדומיננטית
הקיסר הצהוב הוא הספר העתיק והקלאסי ביותר ברפואה הסינית שחלקו הארי נכתב ע"י הקיסר הצהוב עצמו.

ולקיסר היה מרפא אישי צ'י-פו שאמר "רק החכם יודע לחיות בהרמוניה את ארבעת עונות השנה וחמשת האלמנטים שהינם תופעות וחוקי הטבע"

בהקשבה לצרכים ותיפקודי הגוף-נפש שלנו כבני אנוש.תאוריה זו התפתחה לאורך אלפי שנים מתוך התבוננות בטבע, במחזוריות שלו ובחוקיו שכן הם מקבילים ומשפיעים עלינו בכל הרבדים והמישורים הפיזי-ריגשי-נפשי-מנטלי.

ובכן חמשת האלמנטים הם איכויות של תימצות וריכוז תהליכים בטבע ובנויים ממעגלי החיים כאשר כל יסוד בונה ומזין את הבא אחריו.

ריפוי השיטת ה"תדר המודע"
הגוף יודע.......הגוף מרפא את עצמו...ה ד.נ.א וכל תא ותא בגוף הינו בעל מודעות, יודע את תפקידו ויודע לאזן ולרפא את עצמו.

יודע ליצור חומרים ואף חלקים שחסרים בו ואת ההרכב שלהם

בעניין הזה יש הסכמה וקונצנזוס בין כל חלקי הרפואה על ני גזרותיה.

הגוף שלנו הוא השותף האולטימטיבי ליצירת בריאות ומצבים מאוזנים הן נפשיים הן רגשיים-מנטאליים, יודע את מלאכת חיזוק הגוף,בנית אנרגיה תקינה ומאוזנת התחדשות,רעננות,ריכוז,מיקוד ולנטרל אלמנטים שליליים מתוכו


טיפוח ופיתוח הקשר עם התת-מודע 0528365990
התת מודע מהווה מעיין מאגר תת קרקעי או ספריה ענקית ועתיקה ששם

מוטמעים כל הרגשות / חוויות העבר / אמונות שנטמעו בנו /התפיסה

שלנו את עצמנו.....ומצויים שם כזיכרון שמופעל כאוטומט אשר משתמש

בנתונים הקיימים בו ובהתאם מגיב ופועל.

התת מודע לא שופט או שוכל או מברר לגבי המידע המצוי בו או מתקבל

לתוכו, הוא משרת אותנו כפשוטו "טוב" או "רע" לא רלוונטי

למערכת הזו.

כך שכל מיידע המתקבל דרך חמשת החושים של "המודע" פלוס החוש

השישי האינטואיטיבי הנשגב יותר בעצם נ י צ ר ב בתת-מודע

כלומר ככול שנהייה מודעים יותר


" הכח שבמחשבה" ריפוי קוונטי-מיידי 0528365990
יש מסע ותהליך החלמה!!!!!!! אך היום קיימות בעבורנו איכות של "תדרים אנרגטיים" ויכולת לבצע קפיצה במחשבה ו ל מ מ ש ה! ומרגע שהאדם לוקח אחריות על הבראתו - אושרו - יעודו - הדבר מיתממש.המסר הינו " אתה חזק - אתה יכול - אתה יודע " ומביא לנס מיידי תוך דילוג על השלבים אשר הורגלנו בהם ומיתוך רמת מודעות שונה.זהו ריפוי מיידי - ספונטני, אין איש - או מטפל - או אוהב אשר יכול לעשות זאת בעבורך. "רק אתה יכול"!!!

השילוב של גוף-נפש-רוח-נשמה יוצרת איזון וכל סטיה מלמדת ומשקפת לנו שמשהו אינו תקין, משהו לקוי "בדרך" או "במסע" שבו מיתנהלים חיינו-גפנו-מחשבותינו-רגשותנו,


האור בקצה המינהרה חוויה חוץ גופית
הם כולם מונחים המתארים אדם ש"חווה" עצמו או "רואה" עצמו אל מחוץ לגופו הפיסי או הרחק מגופו כאשר התודעה-המיקוד-ותשומת הלב לא ממוקדים בגוף הפיסי לזמן קצר יחסית והוא מתנסה בחוויה ורואה את העולם מנקודת מבט רחבה מאוד.

הגוף משליך את עצמו לתוך מציאות שונה או פחות מודעת בדומה לאנשים שעברו את חווית "המוות הקליני" או טיול אסטרלי.

החוויה החוץ גופית ניתנת ללמידה ושליטה בתנאי שנוותר על מערכת האמונות ,הציפיות ושאר מחסומים פסיכולוגים שהוטבעו בנו ויצרו פחד ומחסום ותפיסת עולם מגבילה.זהו מצב שהתודעה ומרכזי האינטואיציה הגבוהים ביותר מופעלים מתרחבים ומכילים את כל המצ

     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI