דף הבית גלגול נשמות

מאמרים בנושא גלגול נשמות

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
כיצד מופיעות נשמות חדשות?
כיצד מופיעות נשמות חדשות? מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר "נשמות תאומות וזוגיות" "לדעתי, יש להבחין בין שתי מקרים מרכזיים שונים: הראשון הוא רצון מצד ההורים לילד במשפחה, כלומר שני בני הזוג רוצים לצרף אליהם נשמה נוספת. =מתוך בחירה. כאשר הרצון יוצר את סוג האנרגיה להיווצרותה. האופן השני הוא מצבים מאולצים, כגון אונס, או שמירה מפני הריון בלתי רצוי שנכשל, או מתוך פחד או אי רצון לבצע הפלה מאמונה זו או אחרת.=כלומר הריון שלא מבחירה, אזי סוג האנרגיה היא שונה.
למאמר המלא...

כיצד נוצרות נשמות חדשות?
כיצד נוצרות נשמות חדשות? מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר "נשמות תאומות וזוגיות". "לכאורה כפי שאמרת קודם לכן" המשיך ידידי המלומד, "מאותן ניצוצות שנוצרו מהתנפצות נשמתו של האדם הראשון, אשר חיכו לירידה. אולם מה יקרה בעוד חמישים שנה? בעוד מאה שנה? כאשר אוכלוסיית העולם תכפיל ותשלש את עצמה"? המשיך ושאל.
למאמר המלא...

האם יש נשמות חדשות?
האם יש נשמות חדשות? מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר "נשמות תאומות וזוגיות" פרופ' קליין הגיע אליי ביום שישי בשעה שקבענו. הפעם הוא חייך אליי עם היכנסו, בניגוד לפגישתנו הקודמת. "אני יכול להגיד לך שהשבוע הזה היה לי השבוע הארוך בחיי" ציין והתיישב על הכיסא. "מדוע"? שאלתי, אף שידעתי את התשובה, הרי גם אני ציפיתי בכיליון עיניים לפגישה. "מפני שכל השבוע חיכיתי לפגישה איתך, כל יום הייתי סופר את הימים לפגישה איתך", ציין בהתלהבות. "תראה במהלך השבוע חשבתי רבות על השיחה שלנו, רציתי להבין האם לדעתך קיימות גם נשמות חדשות לחלוטין? למען האמת בדקתי גם במאמרים שלך באינטרנט אבל לא התייחסת לזה בשום מקום, רק דע לך שקראתי
למאמר המלא...

האם אני ורעייתי המנוחה נשמות תאומות?
האם אני ורעייתי המנוחה נשמות תאומות? מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר "נשמות תאומות וזוגיות" "האם אני ורעייתי המנוחה אכן נשמות תאומות"? חזר פרופ' קליין לשאלתו הראשונה. "הסברת לי מה היא נשמה, או מה הן התפיסות בעניין זה, אך אני עדיין מאוד מוטרד מכך שרעייתי המנוחה נמצאת איתי. אני ממש מרגיש בה, אמר הפרופ' והמשיך, "אתה יודע מה יכול להיות כאשר אני בקשר עם אישה אחרת? בודאי זה ברור לך לחלוטין". המשיך תוך שהוא משכל רגליים
למאמר המלא...

האם יש נשמות תאומות?
מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר "נשמות תאומות וזוגיות" האם יש נשמות תאומות שאל פרופ' קליין? "כן ולא" השבתי לו. "כן ולא" השבתי לו. הוא נעץ בי מבט משתאה, "מה הכוונה? או שיש או שאין" פסק חד משמעית. "לא יתכן תשובה והיפוכה" המשיך. "נכון" השבתי. "אכן התשובה לכך לא פשוטה כלל, אבהיר את דברי.
למאמר המלא...

גלגול נשמות
13/12/09 |  מאת: אורי | גלגול נשמות
במאמר הבא נדבר על כל מהשקשור בעולם שמעבר.
למאמר המלא...

שחזור גלגולים - הרבדים בהתגשמותם בגלגול נשמות
מבוא למאמר:
במהלך הרצאות וסדנאות שאני מעבירה בנושא שחזור גלגולים וכן בטיפולים מורכבים הנוגעים בנשמה אספתי חומר וידע רב. במהלך הטיפול ומסע רוחני עם המטופל קיבלתי וקיבצתי חומרים שונים בנושא הנשמה והרבדים השונים שבה הנשמה נמצאת שברצוני לשתף את הקוראים בתוכנם.
למאמר המלא...

אני לא רוצה להיות יותר לסבית מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר "שחזור גלגולים"
רינה (שם בדוי) פגשה אותי במסגרת הרצאה שנתתי באירוע לרפואה הוליסטית שהתקיימה בירושלים. במסגרת ההרצאה סיפרתי על מקרים טיפוליים שונים. כבכול הרצאה עלו שאלות רבות מצד הנוכחים, חלק מהשאלות שהועלו דנו בקשר הנפשי/גלגולי הקשור לנטיות מיניות שונות, מכיוון שחלק מהרצאתי דנה גם בצד הקבלי לנושא זה, הרי שקיים הסבר קבלי פשוט לכאורה לתופעה זו של הומואים ולסביות.
למאמר המלא...

למה אני לא יכולה להתנתק ממארק? מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר "שחזור גלגולים"
דנה הגיעה אליי לטיפול בגיל 30, רווקה. סובלת מאסטמה מגיל 7. בגיל 12 החלו התקפים רציניים.
יש לי בעיית שומן, (זוכרים, עופר בגלגול שלו ראה אותה כבת של רב החובל שמנה מאוד) יש לי תחושה שאני רוצה לאכול גם כאשר אני לא רעבה, כאשר אני מאוד לחוצה. אז אני לא אוכלת בכלל ואני לא רעבה. מלבד זאת יש לי איזה ידיד – מרק, יש לי משהו אתו שמפריע לי בו, הוא מעצבן כזה, אני גם לא מצליחה להתנתק ממנו, למעשה גם הוא לא כל כך מצליח.
למאמר המלא...

אני רוצה ולא יכולה להקים משפחה מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר "שחזור גלגולים"
שרית (שם בדוי) הגיע אליי לאחר שיחת טלפון אנונימית בה שאלה אותי האם אני מטפל גם בדברים חריגים? שאלתה נראתה לי מוזרה ביותר, למה את מתכוונת דברים חריגים? שאלתי בסקרנות. "אני אגיד לך, יש לי חברה שהיית לסבית, היא סיפרה לי כי טיפלת בה ומאז היא נורמלית, השיבה לי בהיסוס",
למאמר המלא...
1 2 3 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI