דף הבית בידור ופנאי בידור תחביבים ופנאי - אחר לוטונט – האם סיכויי ההצלחה לזכייה בלוטו קשורים במזל או בידע?
לוטונט – האם סיכויי ההצלחה לזכייה בלוטו קשורים במזל או בידע?
מיכה שריג - לוטונט 16/10/12 |  צפיות: 4604

אנשים רבים הממלאים טפסי לוטו מידי שבוע מאמינים כי הסיכויים לזכות תלויים בעיקר במזל. יש לעומתם מי שמאמינים כי ידע ובדיקת הסתברויות הם שמעלים את סיכויי ההצלחה לזכות בלוטו. בכל פעם שמפרסמים את רשימת זוכי הלוטו, שני הצדדים שואלים עצמם האם אכן הם צודקים באמונתם והאם סיכויי ההצלחה לזכייה בלוטו קשורים במזל או בידע?

הגרלת הלוטו
מי ששולח טופסי לוטו רוצה לזכות, אך מהם הסיכויים לזכות? האם צריך ידע כלשהו כדי לפצח את השיטה או שאולי הזכייה בלוטו היא תלויה במזל? לוטו הוא אחד ממשחקי ההימורים הפופולריים ביותר בעולם וכך גם בישראל. משחק הלוטו מזמין כל אחד לבחור מספרים שבאמצעותם הוא יוכל אולי לשנות את מזלו. אנשים רבים משתתפים בהגרלת הלוטו וקיימות אינספור שיטות למילוי טפסי הגרלת לוטו. יש אנשים שממלאים את אותם המספרים מדי שבוע במשך שנים ומקווים כי באחד הימים יתמזל מזלם והם יזכו. אחרים ממלאים מספרים אקראיים ללא כל שיטה ויש הרוכשים כרטיס שכבר מלא במספרים הנקבעים באופן שרירותי על ידי המחשב.

סיכויי ההצלחה – ידע או מזל?
אנשים רבים ממלאים טופס לוטו כל שבוע לאורך שנים רבות ולעולם לא זוכים ולעומתם ישנם כאלה שממלאים פעם אחת ויחידה ובפעם היחידה הזאת מתמזל מזלם והם זוכים. ניתן לחשב את הסיכויים לזכייה בהגרלת לוטו בישראל ומי שאכן עשה זאת גילה כי הסיכוי לזכייה בפרס הראשון הוא קטן ביותר, בערך 1 ל-15 מיליון ויותר בהתאם לכרטיס הלוטו שממלאים, סוג ההגרלה ועוד. יש כאלה הסבורים כי עדיף לבדוק מי יזכה בהגרלה על פי תוצאות שטרם התקבלו בעבר, כלומר של צירופי מספרים שלא עלו בגורל מעולם וזאת בגלל הסבירות שעלייתם בגורל גבוהה יותר. נכון להיום אין מסקנה חד משמעית האם ידע או מזל הם שקובעים את סיכויי ההצלחה. האם ניתן לשפר את הסיכויים לזכות?
הרבה שנים מנסים אנשים רבים לפצח את הנוסחה שתאפשר חיזוי של תוצאות לוטו. אם הייתה שיטה כזו בנמצא סביר להניח כי היו מבטלים את ההגרלות.  גם מכוני סטטיסטיקה רבים בדקו את שכיחותן של הזכיות אולם נכון להיום, טרם נמצאה השיטה הנכונה שבאמצעותה אפשר לחזות בוודאות את התוצאות שיביאו לזכייה בלוטו לוטונט משתפת לקוחות בהגרלות הלוטו והטוטו. בכל שבוע שולחת לוטונט עשרות אלפי טבלאות לוטו וטורי טוטו. הזוכים שלנו הם הגאווה שלנו. הצטרפו אלינו והגדילו את הסיכויים לזכות!‬


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיכה שריג - לוטונט

חברת לוטונט משתפת לקוחות בהגרלות מאז שנת 2001.
ההגרלות הן הגרלת הלוטו מבית מפעל הפיס והגרלת הטוטו מבית המועצה להסדר הימורים בספורט.
בכל שבוע שולחת לוטונט עשרות אלפי טבלאות לוטו וטורי טוטו עבור לקוחות החברה.
הזוכים שלנו הם הגאווה שלנו. 


מאמרים נוספים מאת מיכה שריג - לוטונט
 
מכבי חיפה נגד בית"ר ירושלים - לוטונט
18/03/13 | כדורגל
מכבי חיפה תתארח הערב אצל קבוצת בית"ר ירושלים לאחד המפגשים המסקרנים בגביע המדינה בשלב רבע הגמר. שתי הקבוצות רוצות להגיע לרמת גן.

לוטונט: פולין נגד יוון
20/02/13 | כדורגל
הנה היא הגיעה. אחרי עונה מלאת הפתעות וכדורגל משובח ברחבי אירופה, תיפתח לה מחר אליפות היבשת במשחק בו תארח פולין, אחת משתי המדינות שמארחות את התחרות, את יוון, אשר עלתה מהבית המוקדם בו שיחקה גם נבחרת ישראל ואף זכתה באליפות לפני שמונה שנים. הקהל הפולני שמחכה בקוצר רוח למשחק ירצה רק דבר אחד – ניצחון. ביוון מנגד ינסו להפתיע ולצאת מוורשה עם כל שלוש הנקודות.

לוטונט: סן אנטוניו ספרס נגד אוקלהומה סיטי תאנדר
לאחר שסן אנטוניו כבר הובילו בבטחה 0:2 בגמר המערב, הפסידה הקבוצה בעלת המאזן הטוב ב-NBA את שני משחקיה האחרונים וכעת היא חוזרת הביתה למשחק שאותו היא חייבת לנצח אם היא רוצה להשאיר לעצמה סיכוי לעלות לשלב הבא.

לוטו נט - האלופה נגד הטוענת לכתר
02/01/13 | כדורגל
רוברטו מנצ'יני ורוברטו די-מתאו לא ישכחו את העונה החולפת. בעוד הראשון הצעיד את מנצ'סטר סיטי לאליפות שהפכה לעובדה מוגמרת רק בדקה האחרונה של העונה, האחרון הוביל את קבוצתו לזכייה בגביע האנגלי וחשוב מכך – בליגת האלופות.

לוטונט – האם סיכויי ההצלחה לזכייה בלוטו קשורים במזל או בידע?
אנשים רבים הממלאים טפסי לוטו מידי שבוע מאמינים כי הסיכויים לזכות תלויים בעיקר במזל. יש לעומתם מי שמאמינים כי ידע ובדיקת הסתברויות הם שמעלים את סיכויי ההצלחה לזכות בלוטו. בכל פעם שמפרסמים את רשימת זוכי הלוטו, שני הצדדים שואלים עצמם האם אכן הם צודקים באמונתם והאם סיכויי ההצלחה לזכייה בלוטו קשורים במזל או בידע?

פילדלפיה 76 נגד בוסטון סלטיק על הכרטיס לגמר
אחרי ההפסד במשחק הקודם ועם פיגור 3:2 בסדרת חצי גמר המזרח, תנסה פילדלפיה לחזור לעצמה במגרשה ביתי ולכפות על הסלטיקס משחק שביעי ומכריע בגארדן. אם זה תלוי בקווין גארנט, לדעת רבים שחקן הפלייאוף המצטיין של השנה – ההמתנה למנצחת בין מיאמי לאינדיאנה תחל כבר מחר.

לוטו נט - סיפורו של הזוכה מחאג'נה מחמוד
ללוטונט נרשמתי כי רציתי לזכות בלוטו. פעם נהגתי למלא טפסים בעצמי, אך הפסקתי מהסיבה הפשוטה שהדוכן היה רחוק מביתי ומעולם לא זכיתי בסכומים שעלו על ההשקעה. כשנרשמתי ללוטונט קיבלתי מתנה ובמסגרתה כבר הספקתי לזכות ב-7,635 שקלים! החזרתי את ההשקעה השנתית על המנוי ונשארו לי עוד 6,000 שקלים רווח! עכשיו הגיע הזמן שאזכה גם בפרס הראשון.

לוטו נט - מיהם הנורמולוגים המפורסמים בארץ
תורות הנסתר ריתקו את בני האדם משחר ההיסטוריה וממשיכות לרתק מיליוני אנשים על פני הגלובוס עד היום. תחומים כמו אסטרולוגיה, קריאה בכף יד, קבלה וכדומה ביכולתם לעזור בהתפתחות רוחנית, ניהול משברים אישיים ואף חיזוי העתיד לבוא. הנומרולוגיה היא אחת מתורות הנסתר, דרך מספרים, צירופיהם והופעתם בחיי האדם היא מנסה לעזור לו למצוא את דרכו בעולם. בישראל, כמה נומרולוגים מפורסמים וידועים שעוסקים בתחום.

לוטונט - בת 50 מהשרון זוכה ב-20 מיליון, מה היא מתכננת עכשיו?
אף פעם אי אפשר לדעת מתי יגיע המזל גם אליכם. תושבת השרון, בשנות ה-50 לחייה, זכתה בלוטו ב-20 מיליון שקלים. מה היא מתכננת עכשיו? להמשיך לעבוד כרגיל.

לוטו נט - כל התשובות על מה עדיף, כרטיס טוטו או לוטו
קשה מאוד לקבוע מה כדאי יותר למלא – כרטיסי לוטו או טוטו? כולנו היינו רוצים לחיות ללא דאגות כלכליות והאפשרות של זכייה בסכומי כסף מכובדים בהחלט הופכת את שתי האפשרויות למושכות. מילוי כרטיסי לוטו או טוטו טומנים בחובן יתרונות וחסרונות, כאשר הדרך הטובה ביותר להחליט איזו אפשרות היא יותר אטרקטיבית היא לבחון את מידת סיכויי ההצלחה לזכות ובגדול.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI