דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים זקוקים לתיקון מקררים?
זקוקים לתיקון מקררים?
דפנה לוטן 18/10/12 |  צפיות: 4611

קיבלתם בעברכם מקרר ישן ומקרטע? רוצים להחליף אותו? כמה לא כיף להגיע הביתה בשעות הערב ולהבחין שהמקרר לא עובד, שכל המוצרים ייזרקו לפח ויתר על כן- שחייבים לאתר טכנאי. מה למעשה עושים כשנהרס המקרר? לאיזה איש מקצוע פונים ומה חובה לעשות על מנת לא להיתקל בבעיות מסוג זה בעתיד? הכוונה נכונה,שלל טיפים והמלצות כאן!.

תקלות של מוצרים חשמליים אף פעם לא מגיעות בזמן נוח, אך בשונה מתקלה בדי וידי או מערכת סטריאו למשל, במקרה זה חייבים להזדרז, ועלינו למצוא תיקון מקררים תל אביב. מקרר מקולקל זה לא נעים אך בנוסף גם בזבוז כל המצרכים שהיו בו וגם סכנה לא קטנה לבריאות.

המקרר נדם? כדאי שתבדקו מתי נרכש ואם הוא עדיין באחריות. במידה והוא עדיין באחריות, הרימו טלפון לחברה ובקשו לתאם מועד לביקור הטכנאי. במידה ולא, שירות של טכנאי יעלה ודאי עד שלוש מאות ש"ח עבור הגעתו בלבד לא כולל החלקים.

קיבלתם שירות? צריכים גוף חימום למקרר? חובה שדאגו לקבל חשבונית עבור מה ששילמתם ואחריות!.

כיצד יש לשמור על מקרר? שימו לב שהמקרר במרחק מהקיר של כ 20 ס"מ וזאת כדי שלא תחסמו את פתחי האוורור, ואת הקירור יש לכוון תמיד מכוונת על אמצע. הקפדה ויישום של הוראות פשוטות תאפשר לכם קלות מקרר תקין לאורך שנים.

אחת לחודש תנקו את המקרר ביסודיות. וודאו שלא השארתם חלילה את המקרר מחובר לחשמל ואת החלק הפנימי נקו עם מטלית לחה. את האבק שהצטבר בחלקו האחורי של המקרר יש לנקות בעדינות עם מברשת או לשאוב עם שואב אבק.

זקוקים לתיקון מקררים חיפה? הדרך הטובה ביותר למצוא אנשי מקצוע היא על ידי המלצות מקרובים, דרך טובה לא פחות היא דרך המלצות על איש מקצוע באינטרנט. מצאתם לכם טכנאי טוב? שמרו לכם את פרטיו למקרים בהם תצטרכו שוב שירות תיקונים.

מעוניינים לקנות מקרר חדש? המבחר הוא עצום ויש מלא סוגים. מקררים כחול לבן זולים יותר והם בכלל לא נופלים ממותגים תוצרת חוץ. כדאי לרכוש מקרר איכותי שיחזיק שנים רבות, שלא יזלול חשמל כולל אחריות לתקופה ארוכה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דפנה לוטן


 


מאמרים נוספים מאת דפנה לוטן
 
זקוקים לתיקון מקררים?
18/10/12 | שיפוצים
מחובר לחשמל ואת החלק הפנימי נקו עם מטלית לחה. את האבק שהצטבר בחלקו האחורי של המקרר יש לנקות בעדינות עם מברשת או לשאוב עם שואב אבק.

רשלנות רפואית בניתוח
ועסקית יכולה להגיע לפתרון. הכל כרוך במאמץ משותף תחת הנחיה של איש מקצוע המכוונת לפתרון משברים

תיקוני שיש בבית
18/10/12 | שיפוצים
ניסיון ומיומנות של הרצפים. לעיתים בזמן הריצוף, צצות בעיות, לדוגמא: רצפה לא ישרה, איכות לא טובה של אריחים ועוד. רצף מנוסה יכול לעלות על כל בעיה מראש, עליכם

איך להתקין מעקות אלומיניום?
18/10/12 | שיפוצים
סעיפים כמו שינויים בתעריף העבודה, לוחות הזמנים וגם את תנאי התשלום. חוזה שכזה ישרת אתכם במקרים

מידע על תיקון מנעולים
להזמין שירות בחינם. אם לא, מחיר עבור ביקור של פורץ מנעולים תל אביב היא עד מאתיים ש"ח, תלוי במורכבות

הזעת יתר בכפות הידיים
לנסות ולשפוט את הצלחתו של ניתוח האף ממש אחרי הורדת התחבושת, יש צורך להיות סבלניים תוך שבועיים-שלושה הנפיחות תחלוף והאזור המטופל יקבל את

היכן קונים סוכך חלון?
18/10/12 | שיפוצים
מאוד לקבל 3-4 הצעות מחיר שיהיו מפורטות כולל מחירי התקנה. לעתים קרובות עדיף להשקיע

השוואת ביטוח צד ג
18/10/12 | ביטוח רכב
חוות דעת בדקו עם ידידים או מכרים קרובים, אולי להם יש מכונית בדיוק כמו שיש לכם

צריכים טכנאי מחשבים?
18/10/12 | שיפוצים
להציג לכם את עבודותיו, אם עדיין יש לכם ספקות נסו ללכת לפגישה עם רעיונות מוגדרים ככל האפשר לגבי המראה לו אתם שואפים להגיע ובקשו מבעל המקצוע שיציגו

ארונות דלתות הזזה
17/10/12 | ריהוט
בבית חדר ארונות? חדר ארונות הוא חלל בבית המוקדש לאחסון בגדים. אם חדר ארונות הוא יעדכם, כדאי לחפש בעל מקצוע שיעניק לכם הצעת מחיר. המחירים לחדר שכזה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI