דף הבית בידור ופנאי רדיו קול הקריין ייכרת בתודעתו של המאזין
קול הקריין ייכרת בתודעתו של המאזין
totach kidum 08/04/13 |  צפיות: 12043

קריינות

בעבר אנשים היו קוראים יותר ספרים, עיתונים ומגזינים ומשם הם היו אוגרים מידע כזה או אחר ולמדים על תחומים מסוימים ושיווקיים. היום ישנם הרבה אנשים שיותר צופים בטלוויזיה ושומעים רדיו במהלך היום, מאשר לקרוא עיתון או מגזינים. לכן תחום קריינות בעל ביקוש גבוה וישנם הרבה אנשים שרוצים לקחת חלק ממנו, משום שהם חושבים שבזכות הקול הרדיופוני שלהם הם יכולים להצליח בעולם הזה. אך למרבה הצער של מספר אנשים שיש להם את הקול המתאים, הם אינם מתאימים מסיבה אחרת, כמו למשל שהם לא נשמעים מספיק אמינים. האמינות הינו גורם משמעותי בכל הנוגע לקריינים, משום שההצלחה של העסק (אם מדובר על פרסומת או קמפיין שיווקי)  תלויה בקריין. המקצועניות שלו מתבטאת באם הוא גרם למאזינים להאמין לו ובו.

קריינות מקצועית

הכוח והקלף המנצח של החברה או של שעת השידור בין אם מדובר על רדיו או טלוויזיה, הינה תלויה בהרבה בקריין. הוא מוכרח לגרום לכך שקהל המאזינים יגדל ויתרחב. הוא צריך לדעת כיצד "לשחק" עם הקול שלו, במילים אחרות לדעת מתי לדבר בטון רשמי, נמוך, גבוה, רך ועוד. את זה הוא לומד בזכות לימודים וקרוסים בתחום וכמובן במהלך הניסיון שלו בעת שהוא עובד בתור קריין. תוכלו להתחיל לעבוד בתור קריינים רק אם יהיו לכם את הכלים, הקול והאינטליגנציה. כדי לא לבזבז את זמנכם היקר על תחום שאולי לא מתאים לכם, רצוי שתיגשו תחילה למסגרת הלימודים ותבחנו. לא כל אחד יכול להתקבל ללמודים ולא כל אחד מתאים, כך שעושים אודישנים.

קול הקריין ייכרת בתודעתו של המאזין

קריינות מקצועית פרושה היא שהקריין ידע איך לגרום למאזין לזכור את דבריו לטווח הארוך ולסמוך עליו וכתוצאה מכך הוא ילך ויקנה את המוצר שהמליץ עליו (לדוגמא). ללא ספק שההצלחה של הפרסומת או קידום מסוים תלויה בקריין, אך לא רק אלא גם הג'ינגל צריך להיות מוצלח. חברה מקצועית תחבר לחן ומילים שיתאימו ויקדמו את החברה המסוימת על מנת שההצלחה שלה תגדל כמה שיותר. ג'ינגל איכותי ימתג את החברה בצורה הטובה ביותר, כך שקהל הלקוחות הפוטנציאליים יגדל, לכן חשוב להשקיע בו מחשבה עמוקה כי רק כך החברה תוכלו לראות תוצאות יפות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI