דף הבית חוק ומשפט ביטוח משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
totach kidum 30/10/18 |  צפיות: 9604
המשרד מתמחה בתביעות על פי פוליסות ביטוח; במקרים רבים חברות הביטוח מתנערות מהכיסוי הביטוחי שלא כדין, ותוך תקווה שהמבוטח המותש מתלאות הבירוקרטיה יוותר על זכיותיו, או לכל לפחות ייטה להתפשר על חלק מהסכום לו הוא זכאי.

התנהלות ללא יעוץ משפטי עלולה ל"עלות" למבוטח כסף רב, לכן לפני פניה למימוש הפוליסה מול חברת הביטוח מומלץ להיעזר במשרד עו"ד המתמחה בתחום.

 • פוליסת אובדן כושר עבודה – אובדן כושר עבודה מוגדר כמצב שבו אדם מאבד 75% מכושר עבודתו כתוצאה ממחלה או מתאונה. פוליסת אובדן כושר עבודה מספקת פיצוי חודשי, שמוגבל ברוב המקרים ל-75% מהשכר המבוטח. במקרים בהם המבוטח נפגע בגופו ושכרו נפגע תשלם חברת הביטוח את משכורתו בהתאם לתנאי הפוליסה אותה רכש אם לא פנו עכשיו לעו"ד אובדן כושר עבודה במיידי.
 • פוליסות בריאות / סיעוד – פוליסות המכסות טיפול רפואי לרבות ניתוחים ו/או טיפולים ו/או תרופות ו/או ייעוץ רפואי, או סיעוד אמורות לכסות את ההוצאות הרפואיות ו/או הסיעודיות מעבר למה שניתן על ידי קופות החולים.
 • פוליסת תלמידים – פוליסת תלמידים מכסה ילדים בגילאי גן חובה ועד לנוער בסיום כיתה יב'. הפוליסה תקפה 24 שעות ביממה, ולמעט חריגים, מכסה תאונות שהתרחשו גם מחוץ לשעות הלימודים, ובכל מקום בו התרחשו. בהתאם לתנאי הפוליסה הזכאות לפיצוי במקרה של תאונה תהא באם התאונה הותירה נכות קבועה ו/או גררה בעקבותיה החסרת ימי לימוד. הפיצוי יינתן בהתאם לשיעור הנכות שנותרה ובהתאם למגבלת הסכום המירבי הקבוע בפוליסה.
 • צוות משרד עורך דין תביעות ביטוח פייל ושות' בעל ניסיון רב בניהול תביעות נגד חברות הביטוח לשם השגת הפיצוי המירבי בהתאם לפוליסות.  דירוג המאמר:

  תגיות של המאמר:

   totach kidum


   


  מאמרים נוספים מאת totach kidum
   
  Учеба старше 50 лет
  Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

  סוגי תוספות שיער
  03/06/19 | הכרויות
  לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

  מציאת משרד עורך דין
  30/10/18 | ביטוח
  לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

  מציאת משרד עורך דין
  30/10/18 | ביטוח
  לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

  תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
  במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

  משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
  30/10/18 | ביטוח
  משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

  יועץ בטיחות בעבודה
  בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

  3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
  etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

  לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
  עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

  ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
  כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
       
   
  שיווק באינטרנט על ידי WSI