דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר תיק ללפטופ
תיק ללפטופ
איציק דר 25/04/13 |  צפיות: 2629

למה צריך תיק ללפטופ?

על אף שנדמה לנו מגניב להסתובב ברחוב עם לפטופ בידינו, הדבר יכול להתגלות כלא נוח בלשון המעטה. אם אנחנו מאלה שמסתובבים עם הלפטופ שלנו לכל מקום, מומלץ ואפילו רצוי שנרכוש עבורו תיק ללפטופ. תיק ללפטופ הוא תיק, שגם מסייע לנו בנשיאת הלפטופ והציוד הנלווה שלו וגם מגן על הלפטופ שלנו ממכות או נפילות. חשוב לזכור, הלפטופ הוא בסך הכל מכשיר אלקטרוני, שאינו עמיד בפני פגעים חיצוניים. בלפטופ שלנו שמורים כל פרטי המידע החשובים לנו ביותר וחשוב שנגן עליהם. תיקים ללפטופ יכולים להיות תיקים עם רצועות לנשיאה ביד, תיקי צד ואפילו תיקים מורכבים ומשולבים ותיקי גב שונים. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור.

סוגי תיק ללפטופ-

מבחר התיקים ללפטופ הוא כמעט בלתי מוגבל. בבואנו לבחור את התיק ללפטופ שלנו, חשוב שנגדיר לעצמנו מטרה ונשאל את עצמנו- לאן אנחנו מתכוונים לקחת את הלפטופ? מה נרצה לסחוב ביחד עם הלפטופ? וכו'. לדוגמא אם אנחנו צלמים, ואנחנו משתמשים בלפטופ לצורכי עבודה, אולי כדאי שנחפש תיק מצלמה עם מקום ייעודי ללפטופ שלנו. לעומת זאת אם אנחנו סטודנטים שסוחבים ציוד כתיבה, מחברות וספרים, אולי כדאי שנרכוש תיק גב נוח עם מקום ללפטופ. דוגמא נוספת היא שאם אנחנו אנשי עסקים שטסים לא מעט, בוודאי נבחר טרולי על גלגלים, שישמש אותנו הן לנשיאת הלפטופ שלנו בבטחה, אך גם לנשיאת בגדים ותיק רחצה. למעשה כל אחד יכול לבחור לעצמו את סוג תיק ללפטופ המתאים לו ביותר.

תיק ללפטופ במתנה-

אם אנחנו בכלל מעוניינים לקנות למישהו אחר מתנה, או שבכלל אנחנו בעל עסק שרוצה לחלק מתנות לעובדים שלו לחג, או ללקוחות שלו כמוצר פרסומי, נוכל לייצר כמות של תיק ללפטופ, עליהם יודפס לוגו החברה שלנו ובכך נוכל להעניק להם מתנה פרקטית ושימושית, אך גם לשווק את עצמנו בצורה חכמה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI