דף הבית מדעי הטבע - אחר

מאמרים בנושא מדעי הטבע - אחר

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
במרכז ועידת קלינטק למים 2018: הפיכת משבר המים למנוע צמיחה כלכלי אדיר
ועידת קלינטק למים 2018, תתקיים ביוזמת קבוצת "משוב" ביום רביעי, 10 לאוקטובר 2018, במרכז הכנסים Avenue שבקריית שדה התעופה ליד נתב"ג.
למאמר המלא...

המסגרת המחייבת של לימודי הנהלת חשבונות
בכל ארגון אנו יכולים למצוא מישהו שמתעסק עם החשבונות. אחרי הכול אי אפשר לנהל ולו עסק קטן אפילו אם לא יודעים כמה שילמנו לספקים לאורך השנה, מהו סכום המכירות של העסק, האם המאזן של החברה אכן מאוזן, וכיו'. לכן למנהל החשבונות יש חלק חשוב בכל ארגון.
למאמר המלא...

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.
למאמר המלא...

תחנת סניקה – עוצרים בדרך לטיהור
05/11/12 |  מאת: שירה ט | מדעי הטבע - אחר
אם גם אתם שמעתם פעם על תחנת סניקה, ואף ראיתם תחנה כזו במו עיניכם, אך לא ידעתם מה עושים שם בדיוק, זה הזמן להתעדכן ולקרוא על אחד המתקנים החשובים במערכת הביוב. קצת על תחנת סניקה וחשיבותה בשורות הבאות.
למאמר המלא...

דשא סינטטי – כי ישראל מתייבשת
כמה פעמים כבר שמעתם את המשפט הזה? כמה אנשים כבר אמרו לכם לסגור את הברז, כי אין מים בישראל? אז יש לזה סיבה – כי באמת שאין לנו מים. הכינרת במצב מהגרועים שידעה אי פעם והמאגרים התת-קרקעיים לא נמצאים במצב טוב יותר. רוצים לתרום לשיפור המצב? הניחו בביתכם דשא סינטטי
למאמר המלא...

על קרינה ומה שמסביבה
קרינה זוהי צורה של התפשטות אנרגיה או מקור אנרגיה הפולט חלקיקים שלעיתים קרובות יהיו בלתי נראים לעין בלתי מזוינת. אותם חלקיקים נפלטים לאוויר הפתוח או לחלל הסגור בו נמצא המכשיר פולט הקרינה. ישנם סוגי קרינות שונים: קרינת אור השמש, קרינה סלולארית, אלקטרומגנטית ועוד
למאמר המלא...

Computer Intuition - "גאונים" פותרים בעיות חשובות במדע וטכנולוגיה
01/03/10 |  מאת: יורי | מדעי הטבע - אחר
..."בשנת 1995 פותחה תוכנת מחשב מהפכנית בשם “Computer intuition”. אופן הפעולה של התוכנה פשוט ביותר. התוכנה מנתחת מאמרים מדעיים. בתום הניתוח, התוכנה מצביעה על הפתרונות שעדיין חבויים בתת המודע של מחברי המאמרים, ואשר יהפכו לתגליות משמעותיות בשנים הקרובות...."
למאמר המלא...

חזרה / מסע בזמן – האם היא אפשרית ? מה יוצר את תחושת הזמן ? ועוד.
חזרה / מסע בזמן – האם היא אפשרית ? מה יוצר את תחושת הזמן ? ועוד.האם ניתן לחזור אחורה בזמן "בחזרה לעתיד" ? האם ניתן לחזור לעבר ? אז ראשית נדבר מעט על השאלה עצמה. אז כמובן שמשחר ימי האנושות יותר מפעם אחת האדם אמר לעצמו, אילו רק ידעתי זאת מראש, אילו רק יכולתי להחזיר את הגלגל אחורה ולשנות לשנות את העבר. אך כמובן שהדבר היה ברור כי לא בא
למאמר המלא...
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI