דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר מהם תיקי צד?
מהם תיקי צד?
איציק דר 25/04/13 |  צפיות: 2501

תיקי צד הם כשמם, תיקים שאינם מולבשים על הגב שלנו, אלא על הצד, כלומר על אחת הכתפיים שלנו. קיימים תיקי צד למחשב נייד, לנשים ולגברים במגוון סוגים, בדים ואיכויות. קיימים תיקי צד מעור, מבד ואפילו תיקים בעבודת יד. כל אחד מאיתנו יכול למצוא שימוש בתיקי צד, מכיוון שהם נוחים לנשיאה יום יומית ומתאימים למי שלא אוהב תיקי גב עם כתפיות.

תיקי צד ללפטופ-

תיקי הצד ללפטופ הם נפוצים מאוד. קל יותר להחזיק את הלפטופ צמוד לגופנו. כך אנחנו יכולים למעשה להגן עליו ממכות לא צפויות ואפילו מגנבות. אם אנחנו זקוקים לתיק קל שאמור להכיל אך ורק את הלפטופ והמטען, תיק צד הוא הבחירה הנכונה. תיק גב יכול להיות מסורבל ואפילו לא נוח בעונות החמות, לכן קיימים תיקי הצד השונים. תיק הצד נוח לשליפה מהירה של התכולה שלו ולכן מתאים מאוד לנשיאת מחשבים ניידים.

תיקי צד לנשים-

לרוב הנשים יש תיק צד אישי. בתוך תיק הצד מחזיקות הנשים את מרבית הציוד שלהם כאשר הם מחוץ לבית, בין אם זה איפור, ארנק, מסמכים, פלאפון וציוד אישי נשי, תיק הצד הוא נוח לנשיאה ולהתניידות עימו. הוא נוח באוטו, באוטובוס ובקניון ויכול לשרת אותנו לשנים רבות. קיימים אין ספור סוגים וסגנונות של תיק צד לאישה, החל מתיקים קטנים ועד לסלים גדולים, שיכולים להכיל ציוד רב וגדול. קיימים תיקי צד מבד, עור או שילובים מעניינים. כל אחת למעשה יכולה לבחור תיק צד שמתאים לה ביותר, הן מבחינת המראה והן מבחינת סוג התיק והתאים שבו. ישנם לא מעט נשים שיש ברשותן מספר של תיקי צד, כך שהן יכולת להתאים תיק צד לכל סוג של לבוש וכך התיק משמש אותם גם לצורך אמירה אופנתית מסויימת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI