דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר מנוף להרמת נכים – הפתרון למטפלים
מנוף להרמת נכים – הפתרון למטפלים
איציק דר 13/05/13 |  צפיות: 3612

אנשים רבים אשר עובדים כמטפלים לנכים מתלוננים על בעיות ופגיעות בגב, זאת כתוצאה מהעובדה שהם נדרשים לשאת את משקלו במקרים רבים בהם יש צורך להעביר אותם ממקום למקום.
הפתרון למניעת אותם בעיות בגב שבנוסף לכך גם ישמור על בטיחותו של הנכה בעת ביצוע אותה ההעברה הוא מנוף להרמת נכים.
מנוף להרמת נכים הינו מכשיר פשוט ונוח לשימוש אשר מאפשר את הרמת המטופל מהמיטה, מהאמבטיה או מכל מקום אחר בו הוא נמצא אל כסא גלגלים ממונע או אל כל מקום אחר אותו מעוניינים להעביר אותו.
ההעברה באמצעות אותו מנוף להרמת נכים מתבצעת בקלות ובכך בעצם נמנעים מיני כאבים או בעיות גב אצל המטפלים.

מנוף לערמת נכים מגיע עם סוג של ערסל או רתמות אליו מחברים את הנכה בעת השימוש במכשיר. מדובר במכשיר בטיחותי ויעיל המגיע במגוון רחב של סוגים וגדלים.
כאן חשוב לציין, שלמרות בטיחותו של אותו מנוף להרמת נכים וקלות התפעול שלו המתבצעת באמצעות שלט. קיימת חשיבות גבוהה שהמטפלים יעברו הדרכה מיוחדת במהלכה ילמדו איך להפעיל את אותו מנוף להרמת נכים, איך לחבר את אותו נכה כשהוא יושב על כסא גלגלים ממנוע או בכל מקום אחר ומספר פרטים נוספים הקשורים לתפעול נכון של המנוף.

במידה וגם אתם מעוניינים לרכוש מנוף להרמת נכים וליהנות מהמגוון הרחב של היתרונות אותם הוא מספק, חשוב שתקפידו לברור את המנוף ולבחור בסוג המתאים בצורה הטובה ביותר למטופל ועונה על כל הצרכים שלו. בעת הצורך נסו להתייעץ עם איש מקצוע מנוסה אשר יוכל לעשות לכם קצת סדר ולסייע לכם באיתור של אותו מנוף להרמת נכים העונה בצורה הטובה ביותר על הצרכים שלכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI