דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר הדברה מסוג אחר
הדברה מסוג אחר
miriluli 20/05/13 |  צפיות: 3000
חומרי הדברה הם חומרים מסוכנים יחד עםזאת, לא ניתן כיום בכלל לשקול את האופציה של לגור בדירת קרקע ובוודאי שלא במושב (שלא נדבר על משק חקלאי) ללא חומרי הדברה. אז נכון, חומרי הדברה אינם נמכרים סתם כך על מדפים ברשתות מזון ראשיות והם בוודאי אינם ניתנים בחינם לכל המבקש אבל חומרי הדברה זמינים לציבור אשר לא תמיד מבין את כלל הסכנות אשר חומרי הדברה טומנים בחובם.

כיום, בעקבות מודעות הולכת וגוברת לסכנות של כימיכלים בכלל ושל חומרי הדברה בפרט, יש הרבה יותר נגישות למידע רלוונטי גם אם הוא מגמתי ותודות לאינטרנט (אשר פתח בפנינו שער וירטואלי אל העולם הגדול), ניתן לקבל מידע נרחב אודות חומרי הדברה, סוגים שונים של חומרי הדברה לצרכים פרטיים ולעסקים, על פי סוגי המזיקים, גודל השטח, המינון הרצוי ועוד. ניתן לא רק להשיג מידע בצורה של כתבות ומאמרים סביב הנושא של חומרי הדברה אלא גם להכנס לפורומים, בלוגים וצ'טים בנושא זה וכן, באמצעות האינטרנט אפשר אף להשיג מידע משפטי על פסקי דין בנושא היתרי שימוש בחומרי הדברים לצרכים פרטיים ומקצועיים וכל הדיון המתלהם סביב חומרי הדברה והפגיעה בכדור הארץ.

חומרי הדברה - כל מה שאתם צריכים לדעת:

בעוד ההתעסקות בדיון על שמירה על כדור הארץ, שמירה על שכבת האוזון והמנעות משימוש בכימיכלים הרסניים הוא דיון הפתוח לכל בעל דעה, השימוש באותם חומרי הדברה (השימוש הפיזי) וכמובן מחירת חומרי הדברה הוא למקצוענים בלבד. בין אם אתם קרים בבית קרקע וסובלים מיתושים, ג'וקים או חולדות ובין אם אתם גרים במושב חקלאי וסובלים מפרעושים, אל תטפלו בנושא של הדברה ובכלל, אל תרכשו אפילו חומרי הדברה באופן עצמאי.

חומרי הדברה יכולים להיות הפיתרון האידיאלי לכל הבעיות הסביבתיות מהן אתם סובלים (כפי שצויין תחילה: עכברושים, ג'וקים ועוד) אבל אותם חומרי הדברה גם מהווים סכנת נפשות רצינית באם לא משתמשים בהם במקום הנכון, בזמן הנכון, בכמות הנכונה וכמובן - בתנאי שימוש אופטימליים.

פיזור חומרי הדברה ללא מסיכות וכן פיזור חומרי הדברה במקום סגור או כאשר הם חשופים לרוחות חזקות המנשבות לכיוון של סביבת אדם, פיזור חומרי הדברה באיזורים דליקים או בסביבת חיות מחמת או חיות משק ועוד, יכול ליצור סכנה של ממש ולכן חשוב מאוד לא להתעסק בעצמכם עם חומרי הדברה בשום אופן.

פרטי לשירותים המוניציפלים הניתנים על ידי עיריות ומועצות מקומיות, יש כיום חברות הדברת טרמיטים ועוד מקצועיות רבות אשר יכולות לבצע עבורכת את מלאכת ההדברה, היינו לפזר חומרי הדברה בכמות הנכונה, במקומות הנכונה, כשהם מצויידים במסיכות בידוד וכל מי שנשקפת לו סכנה מורחק מהמקום עד חלוף הסכנה. נכון שמדובר על פיתרון יקר יותר מאשר רכישת חומרי הדברה ופיזורם בסביבתהבית והחצר אבל מדובר על פיתרון בטוח יותר, יעיל יותר ולכן ארוך טווח. זכרו, חומרי הדברה לא מזיקים רק למזיקים ולכן מהווים סכנה אמיתית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 miriluli


 


מאמרים נוספים מאת miriluli
 
מטבחים
מטבחים רבים מעוצבים בסגנון מודרני. מטבחים מודרניים לרוב מצטיינים בפונקציונאליות שמתאימה לצרכים של המשתמשים במטבח. כמו כן, מטבחים מודרניים מעוצבים בצורה מרהיבת עין. מטבחים הם מקום בו בני הבית מבלים זמן רב. אם בגיחות למקרר, אם בבישול ארוחות ואם באכילה של ארוחות במהלך היום. לכן כדאי להשקיע בעיצובם של מטבחים. כמו כן, יש לדאוג לכך שהמטבח יהיה נוח לעבודה כמה שרק ניתן ואם אפשרי גם מרווח. תכונות אלה יהפכו את חוויית הבישול למהנה ומענגת במיוחד.

עיצוב מטבחים
עיצוב מטבחים מתבצע לפי התאמה אישית, עיצוב מטבחים יעיל, אופנתי ומאוזן יקנה לנו את הנוחות המרבית תוך שמירה על מאפייני הבית. לפני עיצוב מטבחים, כדאי כי תחשבו, מי מכם משתמש הכי הרבה במטבח? ואם אתם רגילים לבשל הרבה או אוהבים יותר לאכול בחוץ? האם אתם מעוניינים במטבח גדול און קטן? לאחר שהחלטתם לפי התשובות לשאלות, תוכלו כבר להתקדם הלאה.

ריהוט משרדי
02/07/13 | ריהוט
ריהוט משרדי הוא בהחלט חשוב לכל משרד, בכל חברה, בכל מקום עבודה. ריהוט משרדי משמש אותנו בזמן העבודה עוזר לנו להתרכז

צימרים בכפר
צימרים בכפר סבא לרוב לא נמצאים ברשימת סדר העדיפויות במקומות שכדאי לצאת אליהם לחופשה. עם זאת, צימרים בכפר סבא מתאימים מאוד לאוכלוסיות רבות של אנשים גם לשהיות קצרות מאוד של לילה או כמה לילות בודדים וגם לשהיות ארוכות יותר של כמה שבועות או אפילו כמה חודשים. צימרים בכפר סבא מתאימים מאוד לתיירים מחו"ל אשר באים לאיזור השרון כדי לבקר בארץ ולבקר קרובי משפחה

מקררים
לכולנו יש בבית מקררים, ישנם כאלה עם מקרר אחד, אחרים עם כמה מקררים, בבתים מסוימים אפילו יש מקפיא גדול שלא קשור למקרר, היות ואין מספיק מקום בפריזר הרגיל.

משרד חקירות
כשאומרים משרד חקירות האסוציאציה הראשונה שלנו היא מהסרטים. בלשים שעובדים בתוך משרד חקירות קטן וחשוך בסמטה צרה. חוקרים עם מקטרת וכובע גדול שמסתיר את פניהם. אבל איך באמת מתנהל משרד חקירות, איזה שירותים הוא מציע? ישנם סוגים שונים של שירותים אותם מציע משרד חקירות טוב.

חקירות
חקירות אלה מתחילות כשאתה מביא את החומר הבסיסי על האדם, את החשד ומה רצונך להוכיח. חשוב ביותר להביא עובדות שכולן אמת אחרת חקירות כאלה אינן אפקטיביות. כדי לבצע חקירות כאלה משתמשים במצלמות נסתרות, מכשירי האזנה, פוליגרף ועוד. חקירות כאלה נלקחות מאוד ברצינות ויש בכוחן לפגוע אם לא זהירים. לכן חשוב לפתוח חקירות מסוג זה רק במשרדים אמינים ובעלי ניסיון.

ריהוט משרדים
18/06/13 | עיצוב
ריהוט משרדים הוא לא פעם משימה מאתגרת ביותר. אין ספק כי בעיצוב ובריהוט משרדים מושקע מאמץ רב ומחשבה רבה משום שהמראה החיצוני של המשרד יכול להיות גורם מכריע ביחסם של לקוחות ואנשי מקצוע שונים בהתייחסותם למשרד. משרד מטופח ונקי אשר מרוהט בטוב טעם יכול ליצור רושם נפלא על הלקוחות המבקרים בו.

ספסלים וכסאות המתנה נוחים במיוחד
ספסלי המתנה יש לבחור על פי התיחסות לכמה קריטריונים שונים. כאשר קונים ספסל המתנה אחד הקריטריונים הראשונים והחשובים

טפט איכותי
טפטים יכולים לשנות את ביתנו בצורה שלא חשבנו עליה קודם לכן. אנו יכולים להוסיף לעיצוב של בית רבות באמצעות טפטים. טפטים מתאימים לקירות או לארונות, אנו יכולים לצפות אותם עם טפטים ולשנות להם את המראה. טפטים קיימים במגוון רחב של צבעים וסגנונות אנו צריכים לבחור את הצבעים והסגנון שיתאימו לביתנו הכי הרבה. טפטים כשמם כן הם שכבה דקה ולא מורגשת כל כך מלבד המראה, על הקיר או על הארונות. טפטים הם רטרו, בעבר הם היו בכל בית כמעט ששיפץ ונעלמו לזמן מה ושוב חזרו אלינו ועכשיו נמצא אותם שוב בהמון בתים, בסלון, במסדרונ
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI