דף הבית אדריכלות פנים

מאמרים בנושא אדריכלות פנים

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
כיצד מעצבים את הבית בצורה נכונה
עיצוב הבית צריך להיעשות תוך מתן חשיבה מוקדמת הן על ההיבט העיצובי, והן על ההיבט הפרקטי. בין אם מדובר בשטיח, מנורה, רהיט כלשהו או ציור קיר.
למאמר המלא...

ככה מחליטים אילו גופי תאורה להתקין בבית
כל חדר והייחודיות שלו, כל פינה בבית עם גוף התאורה שמתאים לה. ככה תעשו את עיצוב התאורה בבית בצורה חכמה.
למאמר המלא...

עיצוב דירה מנצח
איך עיצוב הבית יכול להיות מנצח מבלי להסתבך עם משהו מורכב ויקר מידי? קראו הלאה.
למאמר המלא...

מעצבים לפי צרכים
אדריכלות פנים אשר מצליחה לבנות לפי הנתונים של החלל המדובר יחד עם הצרכים של הדיירים של הבית והתקציב שקיים לרשות המעצבים את העיצוב הכי נכון שאפשר להשיג מכל אלה יחדיו.
למאמר המלא...

ספות איכותיות – כיום במחיר שווה לכל נפש
בעבר איכות הייתה מילה נרדפת למחיר גבוהה, גם היום ישנם אנשים שמאמינים כי ספות איכותיות או כל דבר אחר אשר הינו איכותי אמור לעלות הרבה מאוד כסף.
למאמר המלא...

מטבחים
24/12/14 |  מאת: miriluli | אדריכלות פנים
מטבחים רבים מעוצבים בסגנון מודרני. מטבחים מודרניים לרוב מצטיינים בפונקציונאליות שמתאימה לצרכים של המשתמשים במטבח. כמו כן, מטבחים מודרניים מעוצבים בצורה מרהיבת עין. מטבחים הם מקום בו בני הבית מבלים זמן רב. אם בגיחות למקרר, אם בבישול ארוחות ואם באכילה של ארוחות במהלך היום. לכן כדאי להשקיע בעיצובם של מטבחים. כמו כן, יש לדאוג לכך שהמטבח יהיה נוח לעבודה כמה שרק ניתן ואם אפשרי גם מרווח. תכונות אלה יהפכו את חוויית הבישול למהנה ומענגת במיוחד.
למאמר המלא...

עבודות גבס בסלון- לסלון עם שיק
עבודות גבס בסלון הינו תחום מאוד פופולרי ומבוקש היום. אם בעבר גבס שימש רק לצורך הנמכת תקרות גבס, היום יש לגבס שימושים רבים. משתמשים בגבס בעיקר לעיצוב פנים הבית, עבודות גבס מיוחדות, עבודות גבס בסלון, ועבודות גבס לפלזמה.
למאמר המלא...

עבודות גבס- לא מה שחשבתם!
עבודות גבס הפכו עם הזמן לבחירה המועדפת בעיצוב הבית. גבס הוא חומר מאוד נוח לעבודה, בעיקר כאשר מנסים ליצור איתו אלמנטים מעוצבים בתוך הבית, או לשינוי התקרה והוא בעצם משמש לפיסול כמעט כל דבר
למאמר המלא...

מה ניתן להשיג עם עיצובים בגבס?
עיצוב גבס יכול להפוך כל בית לבית החלומות שלך! היום, תחום עיצובים בגבס מאוד פופולרי. עבודת גבס נוחה וקלה, לא מלכלכת, העלות נמוכה והתוצאה מדהימה.
למאמר המלא...

איך אפשר למצוא פתרון אחסון בחלל קטן? ארונות הזזה!
12/10/14 |  מאת: סהר | אדריכלות פנים
רבים אינם יודעים איזה ארון כדאי לבחור כדי להשיג מקסימום תועלת הן מבחינת אחסון רב והן מבחינת מקום אותו תופס הארון בחדר. ארונות הזזה בעלי יתרונות רבים עליהם נפרט ויכולים להוות פיתרון יעיל לבעיה זו.
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI