דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר רכישת תכשיטים זולים ללא כל בושה
רכישת תכשיטים זולים ללא כל בושה
הדס כהן 02/06/13 |  צפיות: 2671

מאז ומתמיד רכישה של כל סוגי התכשיטים הייתה רכישה לא זולה כלל אשר כרוכה בהוצאה לא קטנה הגורמת לעיתים לבעיות כלכליות של ממש. הוצאה אשר לא כל אחד יכול להרשות לעצמו. יחד עם זאת, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של אופציות לרכישתם של תכשיטים זולים יותר, מה שמאפשר לרבים לרכוש את התכשיטים כמתנה או לעצמם מבלי להוציא על כך סכומי כסף רבים מידי ומבלי להיגרר להוצאה גדולה אשר תגביל את היכולות הכלכליות שלהם למשך זמן מה לאחר הרכישה.

רכישת תכשיטים מחומרים זולים יותר

אחת האופציות אשר מאפשרת לכם לרכוש את אותם התכשיטים במחירים זולים הינה רכישה של התכשיטים העשויים מחומרים זולים יותר, כמו לדוגמא, רכישה של תכשיטי כסף במקום תכשיטי זהב. תכשיטי כסף אלו עשויים מחומר זול יותר ולכן ניתן לרכוש אותם במחירים הרבה יותר נוחים ומחירים אשר מתאימים במיוחד לאנשים בעלי תקציב מוגבל, אנשים אשר לא יכולים לרכוש כל תכשיט ובכל סכום.

רכישה של סוגי תכשיטים זולים יותר

אם אתם רוצים להוזיל את עלות התכשיטים אותם אתם רוכשים תוכלו לרכוש תכשיטים מסוגים הרבה יותר זולים. לדוגמא במקום לרכוש שרשרת שלמה תוכלו לרכוש רק תליון מבין כל אותם תליוני כסף המוצעים לכם בחנות וכך להגיע למחיר הרבה יותר זול והרבה יותר נוח, מחיר אשר יכול להתאים גם לתקציב מוגבל במיוחד ואף להתאים שרשרת זולה יותר.

תכשיטים מרשימים במיוחד

בניגוד למה שרבים חושבים, העובדה כי אתם רוכשים את התכשיטים במחיר נמוך יחסית לא הופכת את התכשיטים לפחות מרשימים ופחות איכותיים. אתם יכולים למצוא את התכשיטים עם עיטורים שונים וצורות ייחודיות, ליטושים מרהיבים ומגוון רחב של פרטים אשר מעניקים להם מראה מרשים במיוחד ולא מסגירים את המחיר שלהם כלל וכלל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
שווי יהלומים – שווה בדיקה
בדיקת שווי יהלומים נעשית במספר שלבים. אך תחילה נבדוק את הפרמטר הבסיסי והמהותי ביותר, שהיהלום אמיתי ושאינו מזויף.

הערכת תכשיטים, חובה לדעת
שוק התכשיטים העולמי הפך עם השנים למורכב למדי. אם בעבר היינו רוכשים תכשיט ויודעים בוודאות שנמכר לנו תכשיט מחומר מסוים הרי שהיום חובה על אדם המעוניין לרכוש תכשיט איכותי והעל ערך לבצע הערכת תכשיטים. ומדוע זה? מכיוון שהיום ניתן למצוא בשוק עיצובים יוקרתיים שזויפו ומוצעים למכירה במגוון חומרי גלם: זהב, כסף, פלטינה ועוד, לעיתים חומרי גלם בעלי ערך נמוך.

הערכת אומנות. ידע והבנה
אם תירצו שיצירת אומנות תקבל הערכת אומנות ראוי הדבר שתיפנו לאיש מקצוע בעל ידע וניסיון עשיר בעולם האומנות, בעל הכרות עם היסטוריית האומנות, חומרי הגלם וסוגי האומנות השונים

הערכת יהלומים, כדי שלא תיפלו בפח
יהלום. מי לא רוצה שיהיה לו יהלום אמיתי, משובץ בתכשיט או בקופסא, אבל יהלום. לא הייתם רוצים לדעת לו היה ברשותכם "יהלום" מזויף? כמובן שכן. אז למה לא לבצע מראש הערכת יהלומים?

הערכת אומנות. יש (הרבה) מה לדעת
כשלוקחים יצירת אומנות ומבקשים לבצע הערכת אומנות חשוב להבין ולדעת שאיש המקצוע האמון על ביצוע ההערכה מחויב להיות איש מקצוע בעל ידע רב והיכרות רבת שנים עם יצירות אומנות.

הערכת יהלומים, כדי שלא תתקשטו בזיוף
02/10/22 | צרכנות
יהלומים. כולנו רוצים שיהיו ברשותנו יהלומים. חלקנו הגדול גם בטוח שכל רכישת יהלום מבטיחה שבידיו יהלום אמיתי. האומנם?

שווי יהלומים – חשוב לדעת
הערכת שווי יהלומים מחייבת ידע מקדים ונרחב, ניסיון והיכרות עם מגוון סוגי ואיכויות יהלומים. לצד אלה כדאי לא פחות לעשות הכרות עמוקה ונרחבת עם יהלומים מזויפים. אתם יודעים... כדי שלא יעבדו עליכם.. החלטתם לרכוש יהלום אם לצרכים אישיים ואם למתנה. רכישה שכזו לא כדאי לעשות לבד. חשוב מאוד לגשת לאנשי מקצוע בעלי שם וניסיון ולהגיע עם ידע בסיסי שיאפשר לבחון את היהלומים המוצעים לכם.

הערכת תכשיטים
תכשיטים עתיקים או תכשיטים חדשים. תכשיטים בעלי ערך כבוה או נמוך.. הערכת תכשיטים מחייבת ידע מקדים אודות החומרים השונים מהם מייצרים תכשיטים זהב, כסף, פלטינה.. אם מדובר בתכשיטים בעלי ערך ואם מדובר בתכשיטים פשוטים וזולים. ייתכן ותכשיט עתיק, בעל ערך רב, עשוי מחומרים משובחים ועמידים יוצע לשוק המכירות על בסיס אותו העיצוב אך איכות הייצור שלו נמוכה משמעותית. לכן, הערכת תכשיטים מדויקת הינה בעלת ערך רב.

הערכת אומנות מקצועית
02/08/22 | נשים - אחר
עולם הערכת האומנות הוא עולם המחייב אמינות, מקצועיות ודיוק ברמה גבוהה. הערכת אומנות מבצעים בשלושה שלבים שחשוב להכירם.

הערכת יהלומים מקצועית היא צעד חכם
02/08/22 | צרכנות
לכל מי שלא מכיר, המואסניט הוא חומר טבעי ממנו מייצרים חיקוי הולם ליהלום. זהו מינרל שהמטרה שלו היא חיקוי זוהר ומאד פשוט שמצליח לבלבל לא מעט צרכנים. אותו מינרל, המואסניט, עובר בקלילות את מבחני הנשיפה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI