דף הבית ניהול ידע

מאמרים בנושא ניהול ידע

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
ספירת מלאי לעסקים – ניהול נכון
18/01/22 |  מאת: הדס כהן | ניהול ידע
ניהול מלאי מקצועי לעסק הוא הפכית העסק ליעיל גם בימים בהם בעבר נאלצתם להשבית אותו. החדשנות כיום מגיעה לכל תחום אפשרי, גם כאשר מדובר על מערכות ניהול מלאי. אך על מערכות אלו יש להיות מותאמות בצורה אישית כל עסק ועסק, וזאת על מנת להימנע מתקלות עתידיות.
למאמר המלא...

הדור הבא של ניהול עסק
31/07/14 |  מאת: נילי גל | ניהול ידע
הדור הבא של ניהול עסק
למאמר המלא...

אילן ירון מידע בע"מ - החשיבות בבניית העץ המשפחתי של הארגון
כיום, רשתות חברתיות הן עניין שבאופנה. סקסי לדבר על זה, להציג את זה ולספר על חידושים בתחום. המציאות עגומה יותר. בכל המודלים הסטטיסטים הקיימים, קשה מאוד לעקוב מי מהלקוחות הנו מוביל חברתי. קשה לקחת מאגר מידע של לקוח גדול, המכיל עשרות אלפי לקוחות, ולנסות לייצר את הקשר החברתי באמצעים טכנולוגיים ובתהליכים אוטומטיים, כפי שמתבצע טיוב נתונים. לכן הדברים מבוצעים ידנית.

נכתב על ידי אילן ירון, מידע בע"מ
למאמר המלא...

פיתוח הדרכה במוסד, חברה או ארגון
פיתוח הדרכה הוא בנייה וניהול של מערך שיתוף ושימור ידע פנים ארגוני. כאשר ארגון פועל לאורך שנים, ניהול נכון של ידע יעצים אותו ויאפשר לו להתנהל בצורה יעילה יותר.
למאמר המלא...

פיתוח הדרכה : ללמד בתבונה
פיתוח הדרכה עוסק בזכרון ארגוני, אך הכלי עליו הוא מבוסס הוא זכרון אנושי. לכן בעת פיתוח תוכניות הדרכה יש לקחת בחשבון את המגבלות האובייקטיביות והמשותפות לכל בני האדם.
למאמר המלא...

פיתוח הדרכה : חונכות
פיתוח הדרכה עוסק בשימור ידע בתוך הארגון. אחד האמצעים להשגת המטרה הוא חונכות – העברת ידע ונסיון מעובד וותיק לחדש. המאמר דן ביתרונותיה של השיטה ובתועלות שבה.
למאמר המלא...

הנהלת חשבונות באינטרנט – החידוש של שנות האלפיים
אם בעבר, בעל עסק או עוסק היו צריכים לגשת לבית דפוס על מנת לבצע הזמנה של חשבוניות/קבלות ולרכוש ספרי הנהלת חשבונות, כיום המצב השתנה במאה שמונים מעלות.
למאמר המלא...

הצרכים עבור ניהול רכש איכותי
09/10/12 |  מאת: איתן סגל | ניהול ידע
תורות הניהול והכלכלה, נותנות דגש לא קטן לתהליך של ניהול רכש ולא בכדי. זהו לא פעם התהליך שקובע האם העסק יצליח או ייכשל. מחקרים מוכיחים, כי ניהול רכש נכון ומאוזן, שנעשה בצורה ראויה ע"י אנשי מקצוע, מהווה בסיס איתן במיוחד לעסקים ולחברות. עם זאת, יש היום גם רשימות דרישות ממנהל רכש מקצועי. קצרה היריעה מלהסביר את כל הדרישות והצרכים של תהליך ניהול רכש. במקום זאת, נתמקד בכמה מרכיבים יסודיים (אך לא בלעדיים שעומדים לבדם), אשר חיוניים לתהליך.
למאמר המלא...

מרכזיות טלפון – כלי לניהול התקשורת בארגון.
25/06/12 |  מאת: סער שני | ניהול ידע
ניהול הידע והמידע שמגיע לארגון שלכם, חייב להיות מסודר ואפקטיבי, בעידן המודרני מקובל להתנהל בעזרת המחשבים האישיים. מרכזיות טלפון חכמות שקיימות בשוק מאפשרות להעביר את כל התקשורת למחשב האישי. מרכזיות טלפון הן אינן מותרות כיום. כל ארגון חייב מרכזייה.
למאמר המלא...

מערכת BI - בינה עסקית
08/05/12 |  מאת: nati bentov | ניהול ידע
לעסקים קטנים בדומה לאטליז הנושא הניהולי הוא ללא ספק פשוט יותר מאשר לפירמות גדולות, ובדר"כ לא מחייב שימוש בפתרונות טכנולוגיים מיוחדים. אבל חברות ועסקים גדולים שמחזורם עד 150 מיליון, בדרך כלל צריכים גם כדי להתנהל ולנהל טוב את המתרחש בעסק וכמובן בשביל למנף את הרווחים, קצת "סיוע חיצוני".
למאמר המלא...
1 2 3 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI