דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר דלתות כניסה
דלתות כניסה
misgerettova 20/11/13 |  צפיות: 2836

לא פעם לפני רכישת דלתות כניסה אנו שואלים את עצמנו מאיזה חומר כדאי שדלתות הכניסה שלנו בבית יהיו עשויות? מברזל? או אולי מעץ? עלינו בראש וראשונה לחשוב על ההגנה של ביתנו, במיוחד כשמדובר בתחום דלתות כניסה ישנן המון פריצות וגניבות מתוך הבתים והדירות, ולכן היום יש המון שכלולים במנגנוני הנעילה של הדלתות כמו למשל באמצעות כרטיס חכם, צילינדרים העשויים מבריחי פלדה יהיו אף הם בטיחותיים, או בריחים עבים החודרים את המשקוף של דלתות הכניסה בבית. ההתקנה בדלת כניסה בטיחותית המכילה לפעמים גם למעלה מעשרה צילינדרים הינה חשובה ביותר, דלתות שלא התקינו אותם כמו שצריך עלולות לחרוק ואפילו יהיה להם קושי להסגר כהלכה. אם תתייעצו עם אנשי מקצוע הם יוכלו לעזור לכם, המלצות,  ניתן לבצע חיפוש באתרי האינטרנט או הדבר הכי מומלץ הוא, אם רכשתם דלת מחברה ידועה החברה תשלח מתקין מטעמה שמכיר את כל מנגנוני הדלתות  בחנות או במפעל ממנו רכשתם את הדלת.

כיצד ניתן לשלב עיצוב ובטיחות?

אם אתם משפצים את הבית או הדירה ואתם מתכננים להחליף דלתות כניסה כדאי כי תשאלו את קבלן השיפוצים שלבטח יש לו ידע בתחום דלתות כניסה קבלן השיפוצים יוכל לייעץ לכם ואף לרכוש אתכם יחד דלת  כניסה במחיר של הנחת קבלן. ניתן לקבל דלת מעוצבת העשויה מחומרים חזקים במיוחד.  דלתות כניסה חדשות יכולות להגיע עד עשרים אלף ₪ ואף יותר, אם אין לכם תקציב, יש מקומות מיוחדים בהם מוכרים דלתות משופצות מיד שנייה שפורקו מתוך  בתים שהוחלפו בהם דלתות חדשות ומצבם עדיין סביר או מבתים שהיו בשיפוץ, זוהי יכולה להיות גם אפשרות. יש כאלה המעדיפים דלתות מפלדה שהן מעוצבות. היום דלתות מברזל הם האמינים והיעילים ביותר נגד פריצות כמו כן מעקות ברזל לעיצוב הבית שהם חזקות ובטוחות .

הדלתות היום הפכו כבר לרהיט

אולי פעם, פחות שמו לב לעיצוב דלתות, אך היום הדלתות כבר הפכו לריהוט מעוצב של ממש, הדלת שלנו הפכה להיות כרטיס הכניסה לבית, מי שיגיע אליכם לביקור, יוכל על פי סגנון דלת הכניסה שלכם, לנחש לגבי העיצוב והיופי של פנים הבית.. זו הסיבה שקיימות היום המון דלתות בעיצובים שונים המשלבים יופי וביטחון.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 misgerettova


 


מאמרים נוספים מאת misgerettova
 
דלתות כניסה
לא פעם לפני רכישת דלתות כניסה אנו שואלים את עצמנו מאיזה חומר כדאי שדלתות הכניסה שלנו בבית יהיו עשויות? מברזל? או אולי מעץ?

דלתות
21/10/13 | ריהוט
ביתנו הוא המבצר שלנו, בו אנט מרגישים בטוחים ומנהלים את חיי המשפחה שלנו. כל אחד אוהב להרגיש בביתו כאילו זה המרחב המוגן הפרטי שלו. ישנם כמה טיפים שיכולים להגן על ביתנו, אך בראש ובראשונה דלתות הכניסה שלנו הן נכי חשובות למיגון שלנו בפני אורחים בלתי קרואים. היום ישנן דלתות שיש בהן את המיגון המשוכלל ביותר המונעים מהגנבים להסתמן לביתנו. הסטטיסטיקה מראה כי ישנה פריצה לבית בכל רבע שעה!, הנתונים הללו מדאיגים הרבה אנשים מעדיפים להרכיב דלתות שיש בהם את מיטב השכלולים למניעה הכי יעילה בפני הפורצים. ישנן דלתות

דלתות
29/09/13 | ריהוט
דלתות הן אביזר חיצוני וגם אביזר פנימי עבור משכנך. הדלת מייצגת את החדר שהיא ניצבת בכניסה אליו ועל כן נכון יהיה לומר שדלת הכניסה מייצגת את הבית בכללותו. לפיכך, דלתות הן מוצר חשוב וחיוני ביותר עבור הבית. דלתות אינן רק אביזר אופנה ורצוי שהן יהיו עשויות מחומר חזק משתי סיבות בטיחותיות חשובות: מניעת פריצות, ומניעת טריקת הדלת על עוברי אורח בעקבות התפרצות של רוח חזקה. לפיכך, חשוב להתייעץ עם מנעולנים ואנשי מקצוע בטרם רוכשים דלתות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI