דף הבית אימון אישי אימון אישי טיפול בפרחי באך וטיפול זוגי
טיפול בפרחי באך וטיפול זוגי
totach kidum 18/12/13 |  צפיות: 2788

טיפול בפרחי באך

בשנים האחרונות נראה כי יותר ויותר ילדים ומבוגרים מטופלים בעזרת ה"ריטלין" לבעיות הקשב והריכוז שלהם. נראה כי לפתע אחוז הילדים בעלי הפרעות אלו גדול במיוחד וכיום כל ילד רביעי צורך ריטלין באופן קבוע לטיפול בבעיות ריכוז, היפראקטיביות וקשיי קשב שונים. הבעיה העיקרית בטיפול בריטלין היא שה"תרופה" הינה סם לכל דבר ואנו כהורים מסממים את ילדנו על מנת להשקיט את מצפוננו שהם יושבים קשובים ומרוכזים בכיתה כשלמעשה אנו "מכבים" את אור הילד. כיום קיימים טיפולים שונים ומגוונים לבעיית הקשב והריכוז. אחד מהטיפולים האלו נקרא טיפול בפרחי באך. הטיפול מתרכז בשחרור הילד מתחושת הלחץ והמתח הלוכד אותו בעקבות הדאגות היומיומיות ובמקביל מסייע גם לבעיות גופניות.

תרגילי דמיון מודרך

רובנו מגיעים בשלב כלשהו בחיים למצב של תסכול חרדה ואיבוד הפרופורציה. מצבים אלו מתבטאים בבכי מרובה, הסתגרות בחדר והתפרצות כעסים בלתי נשלטת. הלחצים היומיומיים אינם חייבים לשלוט לנו על מהלך החיים. בעזרת תרגילי מדיטציה רבים ניתן למרכז את הבעיות ולהרגיע את הנפש. תרגיל נפוץ ביותר שניתן לבצע הינו תרגילי דמיון מודרך בתרגיל זה המדריך מכוון את החשיבה שלנו מהמצב הקיים והבלתי אפשרי אל פתרונות קיימים ונכונים יותר. בנוסף לבעיות ופתרונם, תרגילים אלו מרגיעים את הנפש ויוצרים שלווה והרמוניה של המוח עם הלב. המוח שלנו מתרפה קמעה ונותן לדמיון לשוט על גביי רצונות אפשריים. והשלב הבא בתהליך יהיה לבצע את רצונות הלב והשכל.

טיפול זוגי בצפון

זוגות רבים מוצאים עצמם אבודים בתוך סבך הזוגיות וחיי הנישואין. פעמים רבות אפילו שוקלים להפריד את החבילה ולפרק את הנישואין. ובתוך הסטטיסטיקה הרחבה של הגירושין בימינו אנו, קיימים זוגות רבים שאובדים והולכים בלי לתת את האפשרות של טיפול זוגי ראוי להחייאת הזוגיות והקשר שבעבר היה תקין וטוב. קיימים טיפולים רבים בארצנו הקטנה, אך טיפול זוגי בצפון באוויר הנקי ובנופים המדהימים יכול לעורר את תשוקת בני הזוג באווירה נעימה יותר. המהלך הטיפול בניי הזוג מתנתקים מסביבתם הרגילה והלחוצה ונזכרים לאט מדוע מלכתחילה רצו לחיות יחד. טיפול זה נותן להם להתחבר אחד לשני בצורה הדוקה יותר ומרוכזת יותר מאשר טיפול שבועי שמאבד מיכולתו בניתוק של מספר ימים.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI