דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר מהו פוליאורטן?
מהו פוליאורטן?
totach kidum 06/01/14 |  צפיות: 2937

איטום גגות טוב זה איטום גגות פליאוריטן שיכול להבטיח לכל אחד שאוטם עם חומר ייחודי זה שהגג שלו יהיה אטום וימנע חדירה של נוזלים או הרס ושחיקה של הגג בעתיד, איטום גגות פוליאוריטן יבטיח גג חסין מכל גשם ומזג אוויר קיצוני, לא יחלחל לגג עצמו מים ואטימות ברמה גבוהה מבטיחה את שמירת איכותו של הגג האטום למשך שנים רבות כאלו היה חדש ביותר.אטימות טובה תביא לביטחון שלא תהיה נזילה שתחדור לתוך הבית מהגג, נזילה מהגג זה דבר חמור מאחר שזה יכול לגרום להרס תשתית הבנייה ולהרס הקירות עקב כך שהקירות יספגו את המים ויחלו להתקלף. מראה זה לא יפה ולא נראה טוב ולכן בכדי למנוע את מקרה זה ולהוציא הרבה כסך על תיקוני הנזקים נפעל ונמנע באמצעות האיטום הטוב ביותר.

 

פוליאורטן הוא חומר שמסייע בתהליכי בנייה נכונים וחכמים באיטום ובידוד לשם הבטחה של איכות בנייה ומניעת נזקים בעתיד ושמירה על המבנה הקיים, זו המטרה של כל בנייה טובה שמחזיקה שנים. הפוליאוטרן משמש לייצור גדול של מוצרים ויש לו תכונות מיוחדות בעיקר בגלל תכונות שיש לו כמו קשיחות וצפיפות שבין היתר מסייעים לאיטום גגות כאשר אנו רוצים למנוע נזילה מהגג ולהבטיח שלא יחדור לבית שלנו מים ויעשה לנו נזק רב לקירות הבית. הפוליאורטן זה הוא חומר מאוד נפוץ בבנייה ושיפוץ ובכללי לכל מה שקשור לבנייה שהיא מודרנית יותר וחכמה יותר. חומר קל שנח לעבוד אייתו.

 

 

עם השנים נוספו הרבה חומרים שמצטרפים לחומרי הבנייה שמבטיחים עבודה נוחה ואיכותית עם מבנים מושקעים וטובים יותר שנבנו חכם ומבטיחים איכות איטום, חוזק ובידוד בין היתר. בין החומרים האלה תמצאו פוליאוריטן שזה חומר אשר לו תכונות רבות ומכוונות שמאפשרות לאטום מבנים כמו גגות כאשר אנו לא רוצים שתהיה נזילה, בידוד בקירות כאשר נרצה לעשות קיר יציב וחזק יותר ומבודד שזה דבר שמאפשר שקור לא יחדור למבנה או להפחית רעשים בגלל האטימות המוצלחת של החומר הנפלא הזה. כל אחד שעוסק בבניה או שיפוץ עובד עם החומר הזה וידוע שזה חומר שמסייע לכל אחד בפעולות בנייה רבות פשוטות יותר או מורכבות יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI