דף הבית ביטוח ביטוח רכב ביטוח רכב בשטחי הרשות הפלסטינית מאפשר הגשת תביעות רכב
ביטוח רכב בשטחי הרשות הפלסטינית מאפשר הגשת תביעות רכב
אבי 28/01/14 |  צפיות: 11463

אם הנכם מעוניינים ברכישת ביטוח רכב מחוץ לגבולות המדינה, כי אז יש לציין כי מרבית ביטוחי החובה בארץ תקפים אך ורק בתחומי המדינה ולא מחוצה לה.

ביטוח רכב מהארץ אינו תקף בחו"ל

ביטוח רכב מהארץ אינו תקף בחו"ל. הדבר נובע מהעובדה שכאשר שוכרים רכב מחוץ לגבולות הארץ יש, כמובן, לקבל ביטוח על סמך פנייה אל החברות להשכרת רכב בחו"ל. חברות ההשכרה בחוץ לארץ יציעו לכם ביטוח רכב בזמן שהותכם בחו"ל על פי שיקול הדעת של חברות אלה.

הסיבות לאובדן תוקף הרישיון לרכב

יש לזכור כי מדובר בביטוח רכב אשר נעשה כחוזה אישי בין החברה ללקוח ביחס לרכב נתון. לא ניתן בשום פנים לנהוג באותו רכב גם בחוץ לארץ. זאת משום שקיימת רמת סיכון הכפופה לשינויים בכל סוגי הביטוח. רמת הסיכון עולה כשמדובר בנהיגה במדינה זרה. אמנם נכון שניתן לבצע ביטוח רכב, אולם הוא לא יאושר על ידי החברה בארץ.

ביטוח רכב במקרה של טיסה לחו"ל

במקרים של טיסה לחו"ל עומדת בפניכם האפשרות להשכיר רכב במדינת היעד. במקרה זה ביטוח הרכב שניתן לנהג בארץ וכן ביטוחים נוספים מאבדים את תוקפם מיד, ועל הנהג לרכוש את כל הביטוחים הללו מחדש. ביטוח רכב בחו"ל ניתן לרכוש אצל החברות להשכרת רכב. רצוי לשים לב לכל פרט בביטוח הרכב בחברות אלה. כמו כן נגלה שינויים בין הנהוג בארץ לבין הנהוג במדינה בה שוהה הלקוח.

השכרת רכב בחו"ל כוללת:

· ביטוח רכב מקיף בחו"ל

· ביטוח צד ג' בחו"ל

· לא ניתן לרכוש ביטוח חובה בחו"ל

· מתן ביטוח לתאונות אישיות לנהג או לנוסעים ברכב ע"י החברה להשכרת רכב בחו"ל

השתתפות עצמית בביטוחי חו"ל

יש לציין שמחיר ההשתתפות העצמית בביטוחים הניתנים בחו"ל הוא ברוב המקרים גבוה. אם ברצונכם לבטל את ההשתתפות מצידכם, עליכם לשלם מעט יותר עבור פוליסת הביטוח שאתם משלמים לחברות ההשכרה מהן אתם משכירים את הרכב כשאתם שוהים בחו"ל.

יש לציין כי בנהיגה בשטחי הרשות הפלסטינית ביטוח מקיף מכסה במקרים של תאונה או גניבת רכב. ביטוח חובה מכסה את ההוצאות במקרה של פגיעה גופנית בנהג כתוצאה מתאונת דרכים. ניתן להגיש תביעות בשטחים אלה בנושאי הביטוח וברוב המקרים הן תתקבלנה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI