דף הבית ביטוח ביטוח רכב מי שמשווה בין מחירי ביטוח מקיף – מרוויח!
מי שמשווה בין מחירי ביטוח מקיף – מרוויח!
אבי 28/01/14 |  צפיות: 11527

המושג ביטוח מקיף לרכב מיועד למקרים בהם מכוניתו של בעל הרכב נפגעה או נגנבה. כך שאם בכוונתכם לקבל הלוואה לרכישת רכב, כי אז תתבקשו גם להציג ביטוח מקיף, בין שאר תנאי ההלוואה המיועדים לרכישת ביטוח רכב. לעומת זאת ביטוח חובה הינו חובה על פי חוק..

ביטוח מקיף לרכב מגבה אתכם לחלוטין

כדי לבחור בתנאים מעולים של ביטוח מקיף לרכבכם עליכם להקפיד על קבלת שירות שישתלם לכם. ביטוח מעולה דורש השתתפות עצמית קטנה מצידכם, ולעיתים אף אינו כרוך כלל בתשלום. כמו כן ביטוח מקיף כולל גם החלפת שמשות ומקנה לכם את הזכות של החלפת הרכב במידה ומתעורר צורך בכך.

מחירי הביטוח המקיף נקבעים על פי:

· באיזו מידה הרכב צפוי לגניבה

· חלקי רכב יקרים ברכב

· מדיניות חברת הביטוח

חובת ההשוואה של מחירי ביטוח מקיף

השוואת מחירי החברות השונות תמורת ביטוח מקיף נחשבת לצורך ראשוני. זאת לנוכח התחרות הגדולה הקיימת בשוק זה. לשם כך עליכם לבצע מספר שיחות טלפון לחברות ובאותה מידה גם לבדוק את התנאים המוצעים לכם באינטרנט, כדי לקבל הערכה כוללת בכל הנוגע למחירי הביטוח. בדיקה כזו היא כדאית במיוחד משום שהיא עשויה להשתלם לכם ביותר.

ריכוז כל סוגי הביטוחים תחת גג אחד

רצוי לרכז את כל סוגי הביטוחים שלכם תחת קורת גג אחת. כמו למשל איחוד ביטוחי הדירה, ביטוח מקיף לרכב, קופות גמל או פנסיה וכן ביטוחים מסוגים אחרים. זאת משום שזהו פיתרון נוח יותר, כי הריכוז של כל הביטוחים במקום אחד יקל עליכם ואף יוזיל את מחירם.

בחירת חברת הביטוח המתאימה

כדי לבחור נכון בחברת הביטוח המתאימה לכם ביותר יש לקבל מספר הצעות מחיר מן החברות לביטוח. כמו כן ניתן גם לקבל הצעות מחיר מסוכנים פרטיים לרכב. זאת משום שבפעמים רבות נגלה הבדלים ניכרים במחירים, ובדרך זו תוכלו לקבל הצעות מחיר זולות יותר.

יש לציין כי ההשוואה בין הביטוחים השונים כוללת גם את תנאי הביטוח לצד בדיקת העלויות. בכל מקרה חובה להשוות בין המחירים השונים המוצעים לכם בשוק. זכרו לפנות לסוכנים מורשים בלבד. אם תשוו מחירים אין ספק שתרוויחו בסופו של דבר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI