דף הבית ביטוח ביטוח רכב הנתונים שישפיעו על מחירה של פוליסת ביטוח מקיף
הנתונים שישפיעו על מחירה של פוליסת ביטוח מקיף
אבי 02/02/14 |  צפיות: 11431
ביטוח רכב בישראל הינו חשוב, ביטוח חובה הוא חובה על פי חוק אף מקיף היא אפשרות. מחירה של פוליסת ביטוח מקיף רכב בישראל, מורכב מפרמטרים רבים, המייצגים בסופו של דבר את המחיר, שנראה לחברת הביטוח הגיוני ונכון לדרוש מבעל הרכב. חלק מנתונים אלו, כמובן נגזר מסוג הרכב, עד כמה הוא חדש, וכמה הוא נחשב ל"גניב". כמו כן מובאים לידי ביטוי אזור המגורים של בעל הרכב, אפשרויות המיגון ועוד. נוסף לכל אלה, ניתן ביטוי משמעותי לפרמטרים הקשורים למידת הסבירות שנהג הרכב יהיה מעורב חלילה בתאונת דרכים במהלך תקופת הביטוח, ובניגוד לדעה הרווחת, הגיל אינו המשתנה היחיד הקשור לסוגיה זו.

 

וותק הנהג, מהווה שיקול חשוב מאוד, לרמת הסיכון, שאותו נהג, יהיה מעורב, חלילה, בתאונת דרכים, שכן מן הידוע הוא שכמו בכל תחום אחר, אין תחליף לניסיון גם על הכביש. הנחת העבודה היא שככל שהנהג מחזיק ברישיון נהיגה תקף זמן רב יותר, כך עולה הוותק שלו כנהג, ועימו גם הניסיון שצבר במגוון רב של סיטואציות מורכבות, בהן ניתן להיתקל במהלך נהיגה. ניסיון זה, הוא שאמור לגרום לנהג לקבל את ההחלטה הנכונה, ברגע המכריע, שתמנע את תאונת הדרכים. לכן, לא מן הנמנע שנהג בן 24 המחזיק ברישיון נהיגה כשבע שנים, יהיה בעל וותק רב יותר, מנהג אחר כבן 40, שהוציא רישיון נהיגה לפני פחות משנה.

 

עד כמה זהיר הנהג, נתון זה משפיע מאוד על כל חברת ביטוח, בבואה להגיש לנוהג ברכב, הצעת מחיר לפוליסת ביטוח מקיף. גם כאן, ההקשר הינו ברור לחלוטין. ככל שהנהג זהיר יותר, ולראיה, צבר פחות הרשעות תעבורה, כך גדל הסיכוי שיימנע מתאונות דרכים בהמשך, וכמובן לא יהיה צורך בהפעלת הביטוח. מובן שלאף חברת ביטוח אין גישה אל תיק הרשעות התעבורה של אף נהג בישראל, אך חברות הביטוח כן יכולות לבקש מכם להצהיר על כך שבשנים האחרונות לא הייתם מעורבים בתאונת דרכים קשה, ושלא הורשעתם בעבירת תעבורה. אם לא תהיו כנים או לא תדייקו בהצהרתכם, אתם מסתכנים בכך שחברת הביטוח תתנער מאחריותה לתשלום בבוא היום אם וכאשר חלילה תיזקקו לכך.

 

גיל הנהג בהחלט תורם תרומה נכבדת  לגובה פוליסת הביטוח אותו ישלם, כאשר התפיסה הרווחת היא שנהגים צעירים מוגדרים אלה שגילם הוא עד 24 שנים. נהגים אלו, ברוב המקרים, מנוסים פחות מנהגים מבוגרים יותר, וכן עלולים להיתפס כקלי דעת, ככל שמדובר בנהיגה, ולראיה, יוצג הנתון הקודר לפיו, במרבית תאונות הדרכים הקשות בישראל בשנים האחרונות, היו מעורבים נהגים צעירים שגילם עד 25 שנים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI