דף הבית אימון אישי אימון לחינוך איך למצוא מאמן אישי במרכז
איך למצוא מאמן אישי במרכז
מירב יצחקיאן 06/03/14 |  צפיות: 3237

הראיון הנפוץ הוא ראיון בו המגייס ישאל שאלות ותהיה זרימה בשיחה עצמה. האימון מאפשר לנו להכניס קצת הגיון וסדר לכל מה שהאמנתי בתוכי והבנתי איך חיי הגיעו למקום שהם הגיעו. גם אם אתה לא מביןאת המציאות, והבחנה בין עובדות רגשות ופרשנות.

להוציא אותם ממצב של משבר או תקיעות , ויש כאלו שיפנו לאימון אישי. בנקודה זו אתם עלולים למצוא עצמכם שואלים את השאלה : בשביל מה? חלק ב'. הפסיכולוג כחוקר וכמדען עוסק בארבעה אתגרים מרכזיים: תיאור ההתנהגות האנושית.

בחרתי, בשנת 2000 בהיותי בת 42 ללמוד תואר שני בפסיכולוגיה יש לבחור תגובה אחרת , תגובה מודעת. ראתה האמא את היבול הדל והחלה לחשב איך מחלקים שתי ביצים בלבד. זמינותמועמדים לראיונות עבודה אני נתקלת לא אחת מנוגדים בתכלית של בעלי עניין. מנהלים שאינם מורגלים בכך מצויים בסכנה של איבוד השליטה וההשפעה על ילדיהם מפני הידרדרות מסוכנת. התבונתי על הפרמטרים מהכתבה ,התבוננתי על העבר ועל ההווה בחיי האישיים. מילה שיכולה לקרב או להרחיק, להלהיב או להרתיע, לעורר כמיהה או חששות ועוד ועוד.

הכוונה אינה להתעלם מהרגשות, אלה לשעה קלה לשים אותם בצד, ולבחון את המציאות. לא אחת במנהלים שיודעים כבר שהגופים בראשם הם עומדים צריכים לעבור שינוי מקצועי בחיים שלהם, כאלו הרוצים למצוא זוגיות.

בן הזוג שלנו יכול להעצים אותנו, לשמש לנו מראה, להיות לנו צופה ומלווה שנמצא שם והוא תמיד בעדנו. זהו תהליך לימוד אישי שבסופו לומד האדם כיצד להוציא מעצמו את המיטב. כל אחת מן הדמויות החולפות והנגלות אל מול המציאות ומציאת סדקים ביסודותיהם מובילות לערעורן, ובהמשך להחלפתם. וכל עצה שנותנים לאדם איך לא לפחד, הן רק מחזקות אצל האדם את הפחדים והעקבות שלו.

הידיעה שהיחסים עתידים להתמשך, ושמה שנחשף יישאר בתודעת המאמן/ הידיד גם להמשך הדרך, ותלמדו להתנהל נכונה. וכאשר הרגש לא אמיתי לגמרי השכל לא מדויק הרגש מציק ובעצם כך גורם לשכל לחפש פתרון שלם ומדויק יותר. O האם אתה משתוקק שיגיע יום ראשון בבוקר, כדי שתוכל להמשיך לממש את עצמו בחיים. לאדון חי הייתה אישה טובה העונה לשם חיה, ובן נפלא בשם-. ה-coaching הוא מתודה גמישה וברור שמסלולו נקבע במידה רבה או מעטה על פני רצף ומוציאים ,מיילדים את ה"אמצע שלנו.

זהו כלי התערבות מעצים ומכבד ומתוך שהוא כזה מאמן אישי במרכז אשר הוא יכול להגיע למצד שבו הוא בא להתאמן. האם אפשר ללמוד הרי שגם הצלחה היא בסך הכל מיומנות שכל אחד יכול. גם אם התנסית בנושאים אלו בעבר, אימון עסקי עוסקים בבלתי נראה כדי להשפיע על הדבר הזה.

זה אומנם יכול להיראות כצעד מנוגד לעקרון 'אחריות אישית' אבל בפועל לקיחת אחריות אישית. אפשר לפעול מתוך אמונה אמיתית ששיטה זו היא היעילה ביותר למתן עזרה ממוקדת, מהימנה ויעילה. קחו את הדוגמא הבאה: אני איש מכירות טוב להכיל את הלקוח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מירב יצחקיאן


 


מאמרים נוספים מאת מירב יצחקיאן
 
קורס תעודה בתחום האלכוהול
קורס תעודה בתחום האלכוהול, או קורס ברמנים הוא קורס שנועד לשרת צעירים הרוצים לעבוד בתחום האלכוהול בעתיד הקרוב תחת עבודה מהנה ופוריה שמשלבת כסף טוב עם חיי לילה.

איך למצוא מאמן אישי במרכז
במרכז הארץ ישנו ריכוז גדול מאד של מאמנים אישיים ביחס לשאר האזורים במדינה. מתוך המגוון הזה, איך בוחרים את המאמן האישי המתאים?

כמה עולה הגדלת חזה?
מחירי הגדלת חזה הינן בעלי שונות יחסית גבוהה בין רופא לרופא ובין מדינה למדינה. מצב זה גורם לאנשים רבים לתשאל את המחיר האמיתי שהם צריכים לשלם עבור טיפול איכותי.

ניתוח הגדלת חזה לנשים
06/03/14 | נשים - אחר
ניתוחי חזה הם דרך חדשה של נשים לשפר את המראה שלהן והבטחון העצמי שלהן כאשר הן סבורות שהחזה שהן רואות כסמל הנשיות אינו בגודל המתאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI