דף הבית ביטוח ביטוח רכב מחירים של ביטוח חובה
מחירים של ביטוח חובה
אבי 24/03/14 |  צפיות: 11497

יש דברים שמחלטים בשבילך והאמת שטוב שכך. באופן שכזה נחסכות ההתלבטויות וספקות ונוקטים לפי הגישה שמומחים לנושא החליטו בשבילכם. ביטוח חובה הנה סיטואציה שכזו, (להבדיל מסיטואציה של ביטוח מקיף). סיטואציה שאינה משאירה מקום להתלבטות אלא קובעת עבורכם שאין לעלות על רכב אם אין לו ביטוח חובה בתוקף, אחרת לא רק שאין זה חוקי אלא מדובר על לא פחות מהסתבכות פלילית. ביטוח רכב שכזה בעצם בא לטובת הנהג. הוא מכסה באופן כספי מפני כל נזק גופני שעשוי להיגרם להולכי הרגל, לנוסעים או לנהג. כך שכל עוד יש לכם חותמת של הבנק ושל חברת הביטוח, הרי שאתם מחזיקים בהוכחה שהפוליסה בתוקף ואתם רשאים לנהוג על הרכב.

מה המחיר

ביטוח זה, ממש כמו ביטוח מקיף, אינו בעל מחיר קבוע. המחיר נקבע ומשתנה לפי מספר קריטריונים. הקריטריונים העיקריים הם מין הנהג, שנת הרכב, סוג הרכב, העבר של הנהג והרכב מבחינת תאונות, גיל הנהג, וותק הנהיגה, האם מדובר בנהג זהיר, האם יש כריות אוויר, איזה מנוע יש וכדומה. לעיתים פרט  אחד קטן עשוי לשנות את כל התמונה ועל כן כאשר משווים הצעות מחיר יש להקפיד למסור פרטים זהים. כמו כן כיוון שיש תחרות רבה בתחום, יש טעם להתמקח. לסיכום יש לדעת שהמחיר מפוקח ויש רף עליון, אך עם זאת יש מגוון מחירים שנעים מתחת לרף שהוצב.

מקום רכישה

בגדול לא אמורה להיות בעיה למצוא מקומות של ביטוח רכב חובה. ביטוח חובה הנו תחום נפוץ וכיום יש חברות רבות שעוסקות בתחום. עם זאת ישנן סיטואציות בהן חברות הביטוח מסרבות לבטח אדם כזה או אחר וזוהי זכותן. מקרים אלו לרוב יופנו נגד אנשים עם עבר בעייתי בנהיגה. מה עושים? במצבים כאלו מוטב להכיר את חברת "פולו". חברה זו מבטחת את כל הנהגים "הבעייתיים", אך עם זאת יש לדעת שמדובר באופציה יותר יקרה באופן משמעותי וזה המחיר שיש לשלם על נהיגה פזיזה.

השוואה

כיום כבר אין צורך להרים טלפונים לחברות רבות, על מנת לערוך השוואת מחירים ניתן פשוט להיכנס לאתרים שונים שעוסקים בנושא באינטרנט. כך שמרגע שנעשתה ההשוואה ניתן לקבל שני דברים במקביל. ראשית ניתן לקבל אומדן לגבי הסכום אותו יש להוציא ובמקביל ניתן למצוא את החברה האטרקטיבית ביותר מבחינת המחיר. עם זאת אם שמעתם טובות על חברה אחרת, מוטב לגשת אליה עם ההצעה הנגדית, לחכות ולראות האם היא תשווה את המחיר שלה. לסיכום אין כמו חברה עם המלצות חיוביות מאנשים אשר יצא להם לנצל את הביטוח והם חוו חברה אשר משתפת פעולה ואינה מערימה קשיים כאשר מגיע הרגע בו יש להעביר כספים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI