דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים התנהלות אירוע בר מצווה בכותל
התנהלות אירוע בר מצווה בכותל
אוהד זמלר 12/05/14 |  צפיות: 3176

טקס בר המצווה הוא אחד הטקסים המשמעותיים ביותר ביהדות. הטקס נחגג כאשר כל יהודי מגיע לגיל שלוש עשרה והוא מסמל את הפיכת הילד לאדם בוגר שמקבל על עצמו עול תורה ומצוות. כל הורה רוצה שאירוע בר המצווה של בנו יהיה מרגש ומוצלח, ואחת האפשרויות לחגיגת בר מצווה באווירה מסורתית נעימה היא בר מצווה בכותל המערבי שהינו השריד האחרון לבית המקדש אותו בנה הורדוס לפני כאלפיים שונה ונחרב בידי הרומאים. במאמר הבא נדבר על בר מצווה בכותל באווירה ייחודית ומרגשת, הנערכת על ידי חברת עלמא הפקות המיומנת בעריכת טקסי בר מצווה ובת מצווה בכותל.

התנהלות אירוע בר מצווה בכותל

בתחילת אירוע בר מצווה בכותל, האורחים נפגשים בכניסה לאחד משערי העיר העתיקה, לאחר שהגיעו לשם באמצעות רכב הסעות שאורגן על ידי עלמא הפקות. לאחר מכן הם נכנסים לעיר העתיקה ויוצאים בשירה וריקודים לכיוון הכותל המערבי תוך שהם מלווים במעגל מתופפים ושופרות לליבוי השמחה. לבסוף מגיעים כל המוזמנים אל הכותל בו עולה חתן הבר מצווה לתורה, ונהוג שגם מבקרים אחרים שהגיעו אל הכותל מצטרפים לריקודים שלאחר הקריאה בתורה כיוון שמדובר בשמחה רבה ובמצווה גדולה.

לאחר הקריאה בתורה נערך סיור בירושלים שנבחר מתוך מגוון סיורים שהוצעו להורים על ידי עלמא הפקות. הסיור מביא להנאה רבה לחוגגים ומעשיר את האופק התרבותי שלהם, כך שהם מודים להורי חתן הבר מצווה, שהעניקו להם את ההזדמנות לבקר בכותל, כיוון שעבור רובם עבר זמן רב מאז ביקרו בו לאחרונה, ועבור חלק זו הפעם הראשונה בו הם מגיעים לאתר מקודש זה. באמצעות כך שאתם עורכים לבנכם בר מצווה בכותל, אתם גם זוכים ליהנות עם משפחתכם וחבריכם הקרובים מסיור נהדר.

אחרי הסיור המרתק, נערכת ארוחת בוקר או צהריים באחת מן המסעדות הטובות שמציעה ירושלים ונבחרת על ידי ההורים מתוך מגוון מסעדות שהוצעו להם בסגנונות מטבח שונים, וערוכה לקיום אירועים מסוג זה.

מעוניינים בבר מצווה בכותל? פנו לעלמא הפקות שתחגוג לבנכם בר מצווה מרגשת הכוללת עלייה לתורה בכותל, סיור בירושלים, וארוחת בוקר או צהרים באחת המסעדות בעיר

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותי אתר אינטרנט עסקי ו חנות מסחר אלקטרוני


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI