דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים טקס בר מצווה בכותל של עלמא הפקות
טקס בר מצווה בכותל של עלמא הפקות
אוהד זמלר 12/05/14 |  צפיות: 3219

אחד הטקסים המרכזיים ביותר ביהדות הוא טקס הבר מצווה שנערך כאשר הנער היהודי מגיע לגיל שלוש עשרה ומקבל על עצמו עול תורה ומצוות. עקב משמעותו הרבה של הטקס עבור כל יהודי מומלץ מאוד לחגוג אותו באתר מקודש, ואין אתר מקודש יותר ליהודים מאשר הכותל המערבי בירושלים שלכיוונו מתפללים מיליוני יהודים ברחבי העולם מאות בשנים בדבקות רבה.

במאמר הבא נדבר על נדבר על אפשרות מצוינת לחגיגת בר מצווה – בר מצווה בכותל. מדובר באירוע מדהים שנערך במקצועיות על ידי עלמא הפקות, שלה ניסיון רב בהפקת אירועי בר מצווה ובת מצווה בכותל באווירה ייחודית ומרגשת, וכולל בתוכו עלייה לתורה בכותל, סיור מודרך בירושלים וארוחת בוקר או צהרים במסעדה טובה בעיר.

טקס בר מצווה בכותל

בתחילת אירוע בר מצווה בכותל מוזמני האירוע נפגשים באחד משערי העיר העתיקה לאחר שהגיעו לשם באמצעות הסעה מאורגנת של חברת עלמא הפקות. לאחר מכן נכנסים המשתתפים אל תוך העיר העתיקה כשהם מלווים על ידי מעגל מתופפים ושופרות שמוסיפים נופך של שמחה והתלהבות אל הצעידה, ולבסוף מגיעים אל הכותל, בו עולה חתן בר המצווה הנרגש לתורה באווירה מסורתית מרגשת וקדושה.

אחרי העלייה המרגשת לתורה בכותל והריקודים שלאחריה יוצאים המוזמנים לסיור בירושלים באחד מן האתרים בעיר העתיקה ובקרבתה כגון מנהרות הכותל, מרכז שרשרת הדורות ומוזיאון מגדל דוד. הסיור בירושלים במסגרת אירוע בר מצווה בכותל מוסיף המון לאירוע ובאמצעותו זוכים כולם לעשות דבר אותו לא יוצא הרבה לעשות, סיור תרבותי בחברת המשפחה והחברים. אחרי הסיור יוצאים משתתפי האירוע לארוחת בוקר או צהרים במסעדה טובה שנבחרה מראש על ידי חתן בר המצווה והוריו.

מתעניינים? צרו קשר עם חברת עלמא הפקות לקבלת פרטים נוספים

אם בנכם הגיע בשעה טובה לגיל מצוות ואתם מתעניינים באפשרות לחגוג לו בר מצווה בכותל באווירה יהודית, מסורתית, ייחודית ומהנה, אשר כוללת בתוכה עלייה לתורה בכותל, סיור מודרך וארוחת בוקר או צהרים במסעדה, צרו קשר עם עלמא הפקות ותזכו לשמוע פרטים נוספים על אירוע בר מצווה בכותל הנערך במקצועיות על ידה.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותי אתר אינטרנט עסקי ו חנות מסחר אלקטרוני


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI