דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים מה כוללת בר מצווה בכותל של עלמא הפקות?
מה כוללת בר מצווה בכותל של עלמא הפקות?
אוהד זמלר 12/05/14 |  צפיות: 3125

גיל 13 הינו גיל מרכזי ביהדות היות ובגיל זה כל נער יהודי מקבל על עצמו עול תורה ומצוות. עקב מרכזיותו של הטקס ביהדות אין מקום ראוי ממנו לערוך אותו בו מאשר הכותל המערבי שהינו האתר המקודש ביותר לעם היהודי, ולכיוונו התפללו מיליוני יהודים במשך מאות בשנים בדבקות. הכותל המערבי הינו השריד האחרון של בית המקדש השני אותו בנה הורדוס לפני כ2000 שנה ונחרב על ידי הרומאים. במאמר הבא נדבר על טקס בר מצווה בכותל הנערך במקצועיות ובמיומנות על ידי חברת עלמא הפקות העורכת טקסי בר מצווה בכותל ובת מצווה בכותל.

התנהלות אירוע בר מצווה בכותל

תחילה, מגיעים המוזמנים אל אחד מהשערים של העיר העתיקה באמצעות הסעה שאורגנה על ידי עלמא הפקות. לאחר מכן נכנסים הצועדים אל העיר העתיקה לכיוון הכותל בשירה ובריקודים כשהם מלווים על ידי מעגל מתופפים שמוסיף שמחה רבה לצעידה. בסוף הצעידה מגיעים משתתפי האירוע אל הכותל המערבי שבו עולה חתן בר המצווה לתורה. לאחר הקריאה בתורה יוצאים כל החוגגים בשירה ובריקודים מסורתיים, היות וטקס בר מצווה בכותל הוא מרגש וסוחף את כל המשתתפים בו.

לאחר העלייה לתורה נערך סיור מודרך באחד מהאתרים בעיר כגון סיור במנהרות הכותל, מוזיאון מגדל דוד או מרכז שרשרת הדורות. בר מצווה בכותל מאפשרת לעורכי האירוע סיור תרבותי עם משפחתם וחבריהם, שוודאי יודו להם על טקס בר מצווה בכותל אשר מעניק להם את ההזדמנות לבקר באתרי תיירות מעניינים ומהנים. לאחר הסיור המודרך נערכת ארוחת צהרים או בוקר אשר נבחרת מראש על ידי חתן בר המצווה והוריו וערוכה לקיום אירועים בסדר גודל כזה.

מה כוללת בר מצווה בכותל של עלמא הפקות?

• אוטובוס לירושלים

• מעגל שופרות ומתופפים מקצועי

• צילום האירוע בסטילס ובווידאו

• עלייה לתורה בכותל

• סיור מודרך בעיר העתיקה או באחד האתרים בקרבת הכותל שנמצאים מחוץ לעיר העתיקה

• ארוחת בוקר או צהרים במסעדה בעיר

מתעניינים באירוע בר מצווה בכותל? פנו לעלמא הפקות

אם בנכם הגיע לגיל מצוות ואתם מתעניינים בטקס מהנה של בר מצווה בכותל, פנו לחברת עלמא הפקות לקבלת פרטים נוספים.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותי אתר אינטרנט עסקי ו חנות מסחר אלקטרוני


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI