דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר השכרת גנרטור לשהיה לילית
השכרת גנרטור לשהיה לילית
centrifogo 20/10/14 |  צפיות: 9251

השבוע ישבתי עם כמה חברים וחשבנו לארגן איזה לילה על חוף הים או אולי בחיק הטבע עם המשפחות והילדים. חשבנו שזה יהיה נחמד שניפגש כולם, נאכל, נשתה קצת, נקים אהלים ונבלה ביחד עם האישה והילדים. וכך עשינו תוכניות ופיתחנו את הרעיון עד אשר הבנו שיש צורך בגנרטור על מנת לקיים את האירוע כפי שאנו רוצים. להפתעתי הרבה עניין הגנרטור הוציא לכל החברים את הרוח מהמפרשים. כולם התייחסו לנושא כאילו זו איזו בעייה מסובכת. לאף אחד אין גנרטור, מאיפה נשיג גנרטור, איך נסחוב את הגנרטור, למי יש כסף לגנרטור וכל הדאגות שאתם יכולים לדמיין.

זה באמת הפתיע אותי מכיוון שאני יודע שתמיד אפשר למצוא השכרת גנרטור בזול וזה דבר פשוט למדי. אז אם גם אתם חושבים שגנרטור להשכרה זה משהו מסובך או שיש לכם חברים שחושבים כך, הרשו לי לספר לכם כמה זה פשוט.

ראשית הרשו לי לספר לכם שבישראל ישנם עשרות עסקים המציעים שירותים של גנרטור להשכרה. גנרטור להשכרה הוא דבר זול מאוד ומבוקש מאוד כאשר אנשים רוצים לקיים אירוע. אנשים רבים מקיימים אירועים משפחתיים, אירועים לחברים ואפילו אירועים לציבור עם גנרטור להשכרה.

השכרת גנרטור היא דבר זול מאוד, המחירים מתחילים כמה עשרות שקלים ליום ומעלה, הכל תלוי בהספק של הגנרטור. איך יודעים איזה הספק דרוש לכם זה נושא למאמר אחר, ברמת העיקרון אני יכול להגיד לכם שזה תלוי בכמות וסוג מכישירי החשמל שתרצו לחבר אליו. כאשר תגשו למקום בו יש שירות של גנרטור להשכרה תקבלו שם את כל המידע הרלוונטי והייעוץ לגבי ההבפק הדרוש לכם.

בעבר גנרטור היה מכשיר גדול ומגושם, היוצר רעש רב וגם פיח. אך הקידמה אשר מגיעה לכל תחום בימינו והופכת כל דבר לקטן יותר, קל יותר ויעיל יותר הגיע גם לתחום הגנרטורים. גנרטור להשכרה ברוב המקרים הוא דבר קטן הנכנס לתא המטען של כל רכב פרטי וגם אינו שוקל הרבה. נוח מאוד לנייד גנרטור להשכרה לכל מקום שתרצו. נכון שישנם גנרטורים השוקלים מאוד קילוגמרים ויש לניידם בעזרת עגלה נגררת, אך סביר להניח שאין לכם שם צורך בגנרטור מסוג זה. אלו הם גנרטורים לאירועים גדולים או לאתרי בנייה שם יש צורך במכונות זוללות חשמל.

אם אתם חולמים על אירוע מיוחד במקום מרוחק ומנותק מרשת החשמל, אל תוותרו על החלום בגלל הגנרטור. גנרטור להשכרה הוא דבר פשוט להשיג, זול מאוד, יעיל מאוד, קל מאוד לניוד וקל מאוד לתפעול. גנרטור להשכרה יאפשר לכם לקיים את האירוע בדיוק כפי שאתם רוצים מבלי לוותר על שום פרט בגלל שאין חשמל.

טיפ קטן לסיום – כאשא אתם מחפשים גנרטור להשכרה, התעקשו על שירות 24 שעות במקרה של בעיה. אם פתאום יש תקלה במהלך האירוע חשוב שיהייה לכם שירות זמין שיוכל לסייע ובעת הצורך לתת לכם גנרטור חלופי ולהמשיך בקיום האירוע.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 centrifogo


 


מאמרים נוספים מאת centrifogo
 
עלות פיתוח מוצר - איך מחשבים את זה?
תהליך פיתוח המוצר הוא תהליך מורכב הכולל בתוכו מספר שלבים שלעתים לוקחים זמן רב. בתהליך לרוב אנו מתייעצים עם אנשי מקצוע רבים הכוללים מהנדסים מסוגים שונים,

חוקר פרטי בירושלים - מקצועיות, אמינות ויכולת לספק את המידע הנדרש במהירות וביעילות רבה
24/03/15 | חקירות
חוקר פרטי בירושלים יספק לכם שירות מקצועי, דיסקרטי ואמין על ידי שימוש בשיטות חקירה שונות. תפקידיו של חוקר פרטי בירושלים נפרסים לתחומים רבים הקשורים לחייהם של אנשי עסקים, אנשים פרטיים, אנשי ציבור ועוד

הרשמה לאתר הכרויות -מאפיינים ויתרונות
24/03/15 | הכרויות
קצב החיים התובעני בו אנו חיים לעתים משכיח מאיתנו את משמעות החיים ואת הדברים החשובים המרכיבים אותם ביניהם קשר זוגי ומחייב

בחירת גנרטור
13/11/14 | צרכנות
רוצים לארגן אירוע במקום שאין בו חשמל? או אולי ישנה איזו עבודה שאתם צריכים לעשות במקום המנותק מרשת החשמל?

איך להמנע מטעויות בהזמנת שירות הובלות קטנות
בכל שנה מתבצעים בארץ אלפי העברות של בתים, משרדים, מפעלים וכדומה. מתוך החברות הרבות העוסקות בתחום הגדול של הובלות בכלל

הובלות קטנות בצפון - 6 טעויות שתרצה להמנע מהן
תכנון נכון של יום המעבר והימים הקודמים לו, הוא בדר"כ ערובה לכך שהארוע יעבור בצורה רגועה יותר, ועם פחות "הפתעות" בלתי צפויות.

של השכרת גנרטורים
04/11/14 | צרכנות
באופן קבוע אני טוען שהשכרת גנרטורים היא הדבר המשתלם ביותר. כאשר רוצים לארגן אירוע או לצאת לעבודה במקום המנותק מרשת החשמל או שרשת החשמל כשלה אז הגנרטור הוא הפתרון הטוב ביותר.

ספסלים שנויים במחלוקת
הספסלים הציבוריים, אלו הנמצאים ברחובות הערים ובגנים הציבוריים לנוחיות התושבים, יוצרים לעיתים בעיות או נמצאים במרכזן של בעיות. העיריות מחפשות פתרונות לבעיות שונות ולעיתים מיישמות אותם בעיצובי הספסלים

ספסלים מיוחדים
ספסלים הם חלק בלתי נפרד מהמרחב הציבורי ויש להם חשיבות רבה. לכן תוכלו למצוא סוגים רבים של ספסלים ברחובות הערים, בכיכרות, בטיילת, בפארקים ובגנים לנוחות התושבים

ספסלים לפארקים וגנים ציבוריים
ספסלים לפארקים וגנים ציבוריים הם מושלמים למנוחה והתרגעות וגם לאינטראקציה חברתית. הספסלים משדרגים את המרחב הציבורי ולמעשה פארק ללא ספסלים הופך להיות חסר תועלת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI