דף הבית קניות וצרכנות צרכנות סדרות מוצרי ים המלח שכדאי להכיר
סדרות מוצרי ים המלח שכדאי להכיר
שרון לוי 19/01/15 |  צפיות: 3473

ים המלח הוא נכס ישראלי, בכל רחבי העולם זוכים מוצרי ים המלח לביקוש רב, כעת, יש גם לנו הישראלים הזדמנות ליהנות מהמוצרים האיכותיים ולהעניק לעצמנו חוויה יוצאת דופן של טיפוח. הרכב המינרליים המיוחד של ים המלח מביא עמו סגולות בריאות וטיפוח לעור, אל תפספסו את ההזדמנות להיראות טוב יותר.

סדרת פרמיום ים המלח : סדרת מוצרים לטיפוח עור הפנים המשלבת קרמים עשירים לשימוש יומיומי, בין הקרמים תמצאו קרם לחות, קרם עשיר, קרם לילה, קרם נגד קמטים, קרם מולטי ויטמין ועוד. סדרות מוצרי ים המלח כמו סדרת פרמיום תואמות את עור הפנים הישראלי ואת האקלים המקומי. נשמח להמליץ גם על סדרת יהלום ים המלח לטיפוח העור.

סדרות מוצרי ים המלח לטיפוח מפנק

יום עבודה מעייף נעים יהיה לסיים במקלחת חמה עם סדרת אלטרנטיב פלוס ים המלח או סדרת פנינה שחורה ים המלח. סדרות מוצרי ים המלח מכילות את כל התכשירים הדרושים לאישה ולגבר לטיפוח בסיסי מפנק במיוחד. שלבו בשגרת הטיפוח גם מוצרי ציפורניים ים המלח או שמן מרוקאי לטיפוח מלא. סדרות מוצרי ים המלח מעניקות לעור איזון של מינרליים וחומרי הזנה, המוצרים בסדרה משלימים זה את זה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שרון לוי


 


מאמרים נוספים מאת שרון לוי
 
מוצרים לגבר ים המלח : טיפוח מהיר ואיכותי
19/01/15 | צרכנות
המאמר מפרט אודות מוצרים לגבר ים המלח לשימוש יומיומי, מוצרים בהם כל גבר ישראלי יוכל לעשות שימוש.

סדרות מוצרי ים המלח שכדאי להכיר
19/01/15 | צרכנות
המאמר מפרט אודות סדרות מוצרי ים המלח אותן כדאי להכיר, סדרות המרכיבות יחדיו מארזי מוצרי טיפוח איכותיים בעיקר, בריאים וטובים.

מוצרי ים המלח לגבר המודרני
המאמר מפרט אודות מוצרי ים המלח לגברים ואפשרויות השימוש בהם לטיפוח גברי מודרני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI