דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר סכיני גילוח לעור חלק ועדין מתמיד
סכיני גילוח לעור חלק ועדין מתמיד
קובי לוי 08/06/15 |  צפיות: 4091

גברים ונשים כאחד (וכאחת) משתמשים בסכיני גילוח- מי יותר ומי פחות.  יש המסתפקים בסכיני גילוח חד פעמיים ויש המשתמשים בהם בשל שמירתם הקפדנית אל תנאי היגיינה מיטביים. סכינים כאלה משמשים, לדוגמה, במספרות, שבהם בזה אחר זה מתיישבים גברים על כיסא הספר ושימוש בסכין גילוח חד פעמי מהווה ערובה לשמירה מרבית ומיטבית על היגיינה.

סכיני גילוח משמשים לגילוח שיער מאיברים אינטימיים אבל עיקר השימש בהם הוא לגילוח זיפי הזקן. סכיני גילוח מותקנים גם במכשירים לגילוח עצמי של שיער הראש ובעיקר של שיער הפנים. מכונות שונות מיוצרות ומשווקות עם מספר חלופות, כאשר ניתן להשתמש בסכינים שונות ליצירת מראה מבוקש: יש גברים הרוצים להיראות מגולחים למשעי, חלקים לחלוטין, בעוד יש מי שמשתמשים בסכינים מיוחדים ליצירת מראה זיפי, קוצני, ו"בלתי מגולח", אשר גם כדי ליצור אותו יש צורך בסכיני גילוח.

גילוח סמוי

יש מי שבוחרים בגילוח שיער מאזור המפשעה - בעיקר נשים- ולצורך זה משתמשים בסכין גילוח. מאחר שמדובר באזור מוסתר על פי רוב יש המסתפקות בגילוחו באמצעות סכין גילוח אף שלא מדובר בשיטה המסירה שיער לנצח;  היות שבגילוח לא מסירים את השיער מהשורש, הוא שב וצומח ומחייב גילוח לעתים תכופות ובתדירות גבוהה. בתקופה שבה לא נחשפת המפשעה- כגון בחורף- יש מי שאינם מהדרים בגילוח ומבצעים אותו לעתים יותר רחוקות.

יתרונות הגילוח באמצעות סכין גילוח וחסרונותיו

השימוש בסכין גילוח להסרת שיער נובע מהיתרונות הגלומים בו: הוא פשוט ומתבצע במהירות, הוא זול לעומת החלופות, הוא יכול להיעשות בכל מקום ובכל זמן, הוא אינו מחייב חיבור לחשמל, הוא נטול כאב. עם זאת יש בו  גם חסרונות: היעילות מוגבלת מאחר שכבר בתוך זמן קצר, כפי שעשויים להיווכח ולהעיד לא מעט גברים, השיער צומח מחדש. יש מי שבשל רגישות עורם כל גילח מעלה בו תפרחת אדמומית וגורם לגירוי העור. יש חשש משימוש לא זהיר בו העלול לגרום לפציעת העור ולדימומו.

רבים בעולם, גברים ונשים, משתמשים בקביעות בסכיני גילוח. מדובר במוצר צריכה בסיסי וחיוני. לצרכנים מוצע מגוון סכינים בסוגי איכות ובמחירים שונים.

בשנים האחרונות מוצעים סכיני גילוח איכותיים,  המאפשרים גילוח קל וחלק. גמישות הסכינים מאפשרת להם להתאים עצמם למבנה הפנים ובכך ליצור שטח מגע גדול יותר, המאפשר מי שמתגלחים להגיע עם מכשיר הגילוח בכלל ועם הסכין בפרט לכל המקומות, אשר לפנים היה קשה להגיע אליהם ולגלחם.

המגוון המוצע לצרכנים מאפשר בחירה בין סוגי סכינים שונים. גם אם השימוש במכשיר גילוח ידני, לא חשמלי, הוא בחירה טבעית של המתגלחים וגם אם הוא ברירת המחדל שלהם - מגוון הסכינים מאפשר להתנסות ובדרך של ניסוי וטעייה לגלות את הסכין גילוח המתאים להם ביותר בשקלול היתרונות והמחיר גם יחד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קובי לוי


 


מאמרים נוספים מאת קובי לוי
 
ניקיון חדרי שינה ע"י חברת ניקיון
26/10/15 | ריהוט
חברות ניקיון מקצועיות מספקות שירות של ניקיון בתים וניקיון דירות, כאשר חלק עיקרי בתהליך הניקיון כולל ניקיון חדרי השינה. חדר השינה צריך להיות נקי במיוחד, וזאת לאור העובדה שאנו מבלים בו לא מעט שעות במהלך היום, וכמובן את כל שעות שנת הלילה. הצטברות של לכלוך ואבק בחדר השינה יכולה ממש לגרום לנזק בריאותי, ולכן מומלץ מאוד לבצע ניקיון חדרי שינה ע"י חברת ניקיון מקצועית.

איטום גגות – הקדמת תרופה למכה
09/06/15 | שיפוצים
אחד הדברים שחשוב להקפיד עליהם לפני כניסה לבית או בשיפוץ בית קיים הוא איטום איכותי של הגג. בחירת חומר האיטום תלויה בחומר שממנו עשוי הגג. חברה מקצועית משתמשת רק בחומרים בעלי תו תקן איכות מחמיר ומחייב. כל בדק בית מחייב גם בדק גגו. אם וכאשר מנוי וגמור אתכם - לחשוב לבצע חידוש איטום אל על סף תחילת הגשמים כדי שהגשם לא יזיק לשכבת האיטום. די בחריץ קטן או בסדק דק על מנת לאפשר למים לחדור מבעד לאיטום, לכן נדרשת עבודה יסודית וקפדנית של אנשי מקצוע מנוסים בכל סוגי האיטום.

סכיני גילוח לעור חלק ועדין מתמיד
גברים ונשים כאחד (וכאחת) משתמשים בסכיני גילוח- מי יותר ומי פחות. יש המסתפקים בסכיני גילוח חד פעמיים ויש המשתמשים בהם בשל שמירתם הקפדנית אל תנאי היגיינה מיטביים.

קידום ממומן – שולטים על מספר ההקלקות
אתר נחשב לאפקטיבי ברגע שיש בו תנועה של גולשים. כדי שתיווצר תנועה כזו יש לקדם אותו ברשימת התוצאות של מנועי החיפוש, בעיקר בגוגל. האתר לא יהיה פלטפורמה שיווקית אפקטיבית אם תהיה בו תנועה דלילה של גולשים ומכאן הצורך בקידום. הדרכים הנפוצות ביותר לקידום אתרים הן קידום אורגני וקידום ממומן.

מי נחשב למנעולן מקצועי ומתי באמת לא תוכלו להסתדר ללא שירותיו
מנעולן הוא בעל מקצוע שמוסמך מטעם משטרת ישראל לטפל בכל מה שקשור למנעולים וזה כולל שכפול מפתחות, החלפת צילינדרים, פריצת מנעולים שבורים וטיפול בכספות.

דלתות מעוצבות לעסקים – עיצוב נכון לתדמית נכונה
לא תהיה לכם עוד הזדמנות ליצור רושם ראשוני חיובי על הלקוחות והספקים המגיעים אל בית העסק. עיצוב המקום מהווה חלק בלתי נפרד מתדמיתו, בהתאם לכך, יש לבחון היטב את כל הפרטים הקטנים ולתת התייחסות מתאימה גם לבחירת דלת הכניסה.

העלאת ערך הנכס עם דלתות כניסה מעוצבות
27/05/14 | נדל"ן
ענף הדלתות התעורר לעידן חדש, אם בעבר לא נהוג היה ליחס כל חשיבות לדלת הכניסה או דלתות הפנים של הבית, כיום כבר אפשר למצוא מבחר גדול של דלתות כניסה מעוצבות.

מה לומדים כדי להיות מנעולן
במאמר זה נלמד מה נידרש ממנעולן ללמוד על מנת להיות מנעולן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI