דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב מוצר דלתות מעוצבות לעסקים – עיצוב נכון לתדמית נכונה
דלתות מעוצבות לעסקים – עיצוב נכון לתדמית נכונה
קובי לוי 27/05/14 |  צפיות: 12823

דלתות מעוצבות מביאות עמן יתרון משמעותי.התחום כולו נמצא בתנופה של פיתוח, בהדרגה, ניתן לפגוש יותר ויותר דלתותמעוצבות בבנייני משרדים, בנייני מגורים ובתים פרטיים. כיום, כל החלפה שלדלת ישנה בדלת חדשה מסתיימת בבחירת דלתות מעוצבות.

דלתות מעוצבות תוך שימוש בזכוכית

בניגוד לבתי מגורים בהם לא תרצו להשתמש בדלתות זכוכית שקופות, בבתי עסק הדלת השקופה מהווה יתרון. דלתות מעוצבות המשלבות זכוכית יחד עם עץ או פלדה זוכות לביקוש רב. השילוב בין שני החומרים מביא עמועמידות ובטיחות יחד עם מראה דקורטיבי אופנתי. בעבור בתי עסק, שימוש בדלתותהמשלבות גם זכוכית חסימה ועמידה, יאפשר ללקוחות להבחין בקלות האם בית העסקפתוח לקבלת קהל או סגור. חשוב להדגיש היטב כי מדובר בזכוכית חסינה ומאודחזקה.

דלתות ברזל לעסקים

בטיחות היא פרמטר מאוד חשוב בבחירת דלתותלבית העסק או לבית. גם עסקים אשר ממוקמים בתוך בנייני משרדים מאובטחיםזקוקים לדלתות חזקות ומנעולים. דלתות ברזל מספקות לבעלי העסקים תחושתביטחון והרתעה. כאשר משלבים את אותה תחושת בטיחות עם דלתות מעוצבות, אפשרליהנות מכל העולמות. קיימים דגמים מאוד מרשימים המשלבים עיצוב מודרני יחדעם שימוש במנעולים מאוד חזקים ודלתות חסינות אש.

דלתות פנים מעוצבות למשרדים

עיצוב פנים המשרד מקרין על תדמית המקוםכולו. בכדי לפתח תדמית נכונה לבית העסק לא ניתן יהיה להתעלם מפרמטר חשובכמו עיצוב פנים. כל לקוח פוטנציאלי מסיק מסקנות תוך התבוננות בעיצובהמשרדים, הלובי, המטבח וחדרי השירותים. בחירת הרהיטים ועיצוב המשרד כולומעבירה מסרים סמויים למבקרים בו. השקעה נכונה של משאבים באלמנטים חשוביםכמו דלתות פנים, שטיחים, עיצוב הקירות, גופי תאורה ורהיטי משרד, תתגלה כהשקעה נבונה בתוך זמן קצר.

את דלתות הפנים למשרד כדאי לבחור תוךבחינת שיקולים של פרטיות וצורכי העובדים. כך למשל, תוכלו לבחור דלתות כניסהעשויות זכוכית שקופה מול דלתות עץ אטומות. אולמות התצוגה משלבים מבחר גדולשל דלתות פנים מעוצבות המתאימות למשרדים. ברוב המקרים, נהוג יהיה לבחורבדלתות אחידות בעבור כל המשרדים, כאשר דלתות משרדי המנהלים הבכירים תהיינהמעוצבות ויוקרתיות יותר.

3 דגשים חשובים לבחירת הדלתות המתאימות

1. חומרי גלם איכותיים המגלים עמידות לטווח הארוך : עץ מלא, זכוכית חזקה, פלדה.

2. דלתות מעוצבות אפשר וצריך לשלב עםמנעולים חזקים ועמידים. כאשר מדובר בדלתות חיצוניות יש לבחון את התאמת הדלתלמתקני אינטרקום המאפשרים שליטה מרחוק.

3. בדקו האם הדלת עונה לצרכים האישיים שלכם ותואמת את התדמית העסקית המבוקשת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קובי לוי


 


מאמרים נוספים מאת קובי לוי
 
ניקיון חדרי שינה ע"י חברת ניקיון
26/10/15 | ריהוט
חברות ניקיון מקצועיות מספקות שירות של ניקיון בתים וניקיון דירות, כאשר חלק עיקרי בתהליך הניקיון כולל ניקיון חדרי השינה. חדר השינה צריך להיות נקי במיוחד, וזאת לאור העובדה שאנו מבלים בו לא מעט שעות במהלך היום, וכמובן את כל שעות שנת הלילה. הצטברות של לכלוך ואבק בחדר השינה יכולה ממש לגרום לנזק בריאותי, ולכן מומלץ מאוד לבצע ניקיון חדרי שינה ע"י חברת ניקיון מקצועית.

איטום גגות – הקדמת תרופה למכה
09/06/15 | שיפוצים
אחד הדברים שחשוב להקפיד עליהם לפני כניסה לבית או בשיפוץ בית קיים הוא איטום איכותי של הגג. בחירת חומר האיטום תלויה בחומר שממנו עשוי הגג. חברה מקצועית משתמשת רק בחומרים בעלי תו תקן איכות מחמיר ומחייב. כל בדק בית מחייב גם בדק גגו. אם וכאשר מנוי וגמור אתכם - לחשוב לבצע חידוש איטום אל על סף תחילת הגשמים כדי שהגשם לא יזיק לשכבת האיטום. די בחריץ קטן או בסדק דק על מנת לאפשר למים לחדור מבעד לאיטום, לכן נדרשת עבודה יסודית וקפדנית של אנשי מקצוע מנוסים בכל סוגי האיטום.

סכיני גילוח לעור חלק ועדין מתמיד
גברים ונשים כאחד (וכאחת) משתמשים בסכיני גילוח- מי יותר ומי פחות. יש המסתפקים בסכיני גילוח חד פעמיים ויש המשתמשים בהם בשל שמירתם הקפדנית אל תנאי היגיינה מיטביים.

קידום ממומן – שולטים על מספר ההקלקות
אתר נחשב לאפקטיבי ברגע שיש בו תנועה של גולשים. כדי שתיווצר תנועה כזו יש לקדם אותו ברשימת התוצאות של מנועי החיפוש, בעיקר בגוגל. האתר לא יהיה פלטפורמה שיווקית אפקטיבית אם תהיה בו תנועה דלילה של גולשים ומכאן הצורך בקידום. הדרכים הנפוצות ביותר לקידום אתרים הן קידום אורגני וקידום ממומן.

מי נחשב למנעולן מקצועי ומתי באמת לא תוכלו להסתדר ללא שירותיו
מנעולן הוא בעל מקצוע שמוסמך מטעם משטרת ישראל לטפל בכל מה שקשור למנעולים וזה כולל שכפול מפתחות, החלפת צילינדרים, פריצת מנעולים שבורים וטיפול בכספות.

דלתות מעוצבות לעסקים – עיצוב נכון לתדמית נכונה
לא תהיה לכם עוד הזדמנות ליצור רושם ראשוני חיובי על הלקוחות והספקים המגיעים אל בית העסק. עיצוב המקום מהווה חלק בלתי נפרד מתדמיתו, בהתאם לכך, יש לבחון היטב את כל הפרטים הקטנים ולתת התייחסות מתאימה גם לבחירת דלת הכניסה.

העלאת ערך הנכס עם דלתות כניסה מעוצבות
27/05/14 | נדל"ן
ענף הדלתות התעורר לעידן חדש, אם בעבר לא נהוג היה ליחס כל חשיבות לדלת הכניסה או דלתות הפנים של הבית, כיום כבר אפשר למצוא מבחר גדול של דלתות כניסה מעוצבות.

מה לומדים כדי להיות מנעולן
במאמר זה נלמד מה נידרש ממנעולן ללמוד על מנת להיות מנעולן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI