דף הבית רוחניות חלומות פתרון חלומות – במה הוא יכול לעזור לכם?
פתרון חלומות – במה הוא יכול לעזור לכם?
מאיר בן מרום 01/07/15 |  צפיות: 12423

איך זה מתבצע?

לאסכולות שונות יש גישות שונות מעט לפתרון חלומות; הקבלה מתייחסת לחלומות באופן אחד, הפסיכולוגיה באופן שונה מעט, אף בתוך הפסיכולוגיה יש תאוריות שונות ומגוונות לגבי חלומות ופתרונם, והאינדיאנים למשל מתייחסים אליהם באופן נוסף. אף על פי כן, בכל האסכולות הללו מייחסים לו משמעות עמוקה וחשובה לקשר של האדם עם עצמו. פתרון חלומות יתבצע על ידי קבלת פרטים רבים ככל האפשר על אודות החלום מידי החולם: מלבד הסיפור שהיה בחלום, אילו דברים זכורים לו במיוחד, אילו ריחות הוא זוכר, אילו טעמים, צבעים בולטים ומובילים, צלילים, מילים שנאמרו ועוד, והחשוב ביותר – הרגשתו של החולם, הן בזמן החלום והן לאחריו – בעת הערות.

מה מטרתו של פתרון חלומות?

פתרון חלומות נועד לאפשר לחולם להבין את המסרים שהחלום המסוים הביא לחייו, ומתוך כך – להדריך אותו במציאות האישית שלו. כלומר, כאשר אתם חולמים חלום שמופיעים בו סמלים מסוימים בזמן מסוים בחייכם, הוא יתקשר לאותם אירועים חיצוניים ופנימיים שאתם מתמודדים עמם באותה עת, ובאמצעותו תוכלו להבין מה הנפש שלכם מבקשת להגיד לכם, ומה היא ההדרכה הנכונה לכם לנתיב חייכם, לסיטואציה שאתם מתמודדים עמה, לבעיה שאתם מתלבטים בה וכדומה. מכאן נובע באופן ברור שאפילו אם שני אנשים חולמים חלום שנראה זהה (תאורטית, הרי זה לא באמת קורה בדרך כלל), הרי שהפירוש בעבור כל אחד מהם יכול להיות שונה – בהתאם למציאות חייו, לאישיותו, לדברים המטרידים אותו וכן הלאה. אותו סמל המופיע בחלום אצל שני אנשים – למשל שני אנשים שחלמו חלום שבו השיניים שלהם נופלות – יכול להיות שכוונתו אחרת אצל כל אחד מהם, כי כל אחד מהם נמצא במקום אחר והוא אדם שונה.

מתי הוא יכול לסייע לכם ובמה?

פתרון חלומות יסייע לכם בכל שלב ושלב בחייכם. ראשית כול, כאשר אתם זוכים לפרש חלום שלכם ולהבין אותו, באופן ישיר אתם מתחברים לעצמכם טוב יותר, כי אתם מגלים על עצמכם דברים שבאופן מודע אינם מגיעים אל תודעתכם. כך, פירוש חלומכם מסייע לכם להתחבר לעצמכם ולהכיר את עצמכם טוב יותר – ולא על ידי אדם חיצוני כלשהו, אלא על ידי מסרים המגיעים ממש מתוככם. שנית, פירוש חלומות זה יכול לסייע לכם כאשר אתם נתונים בקשיים בזוגיות שלכם, כאשר אתם בצומת מבחינת פרנסה או עיסוק, כאשר אתם מתלבטים אם לבצע עסקה כלשהי עם אדם מסוים, כאשר אתם עומדים לפני תחילתה של עבודה חדשה או לפני הליך רפואי שעליכם לעבור וכן הלאה. למעשה, בכל שלב שבו אתם חולמים את החלום – פתרונו יוכל לשפוך לכם אור מיידי על הדבר שבו אתם מתלבטים באותו זמן.

איך זה עובד?

לדוגמה, אם חלמתם על היריון ואתם נמצאים לפני פרק חדש בקריירה שלכם – תוכלו לקבל מידע רב על אודות הצפוי לכם באמצעות החלום; ואם חלמתם על היריון ואתם נמצאים בנקודת מפנה במערכת היחסים שלכם, או שאתם מתלבטים לגביה – ההיריון יסמל משהו אחר וידריך אתכם לגבי מערכת היחסים שלכם. לאחר שפתרתם את החלום או שהשתמשתם בעזרתו של פותר חלומות מומחה לשם כך, תקבלו מסקנות בהירות לגבי המשך דרככם הלאה, ופעמים רבות גם הדרכה ממשית מעשית – וכל זה, מתוך החלום שחלמתם אתם! התשובות נמצאות בחלומותיכם, תרתי משמע.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מאיר בן מרום


 


מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום
 
איך תזהו תקשור אמיתי?
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

איך לנסח שאלה? קלפי טארוט ואיך עובדים איתם
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

עין הרע ושיטות לטפל בה – הסרת עין הרע
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

קלפי טארוט – היקום בשירות הקלפים
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

הסרת עין הרע – לא אזוטרי כמו שחשבתם
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

תקשור עם נשמות – חוויה שתשנה את חייכם
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

למה כדאי להתנסות בתקשור עם מלאכים?
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

תקשור עם נפטרים – כל אחד חייב לנסות את זה!
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מה ההורה צריך לעשות כשהוא פונה למאיר בן מרום לבחירת שם?
נולד לכם ילד חדש? קודם כול מזל טוב! רק בריאות והרבה נחת. לפני שאתם פונים אליי כדי שאסייע בבחירת שם לילד החדש שזה עתה נולד לכם, יש כמה דברים שחשוב שתהיו מודעים אליהם. נוסף על הדברים העקרוניים שהסברתי במאמר הקודם בנושא הזה, חשוב לדעת שלא אני ולא אף מיסטיקן או נומרולוג אחר "בוחרים" בעבורכם את השם של הילד שלכם. כל מה שאני עושה הוא לייעץ לכם בהתאם לתאריך הלידה ובהתאם לאפשרויות הטובות ביותר שעולות מתוך הידע שבו אני משתמש בתחום.

טיפים לבחירת שם לילד
במאמר הנוכחי אפרוס בפניכם את הבסיס לאופן שבו נעשית בחירת שם לילד שזה עתה נולד, על פי הנומרולוגיה והקבלה. יותר ויותר הורים כיום מודעים לחשיבות של בחירת שם לילדם הרך, ומתייעצים בכל הקשור בכך. איך יודעים אם השם טוב לילד? איך יודעים אם השם פותח לו במזל? הנה הדברים הבסיסיים, הטיפים שכדאי שכל אחד שמתעניין בתחום ידע.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI