דף הבית קניות וצרכנות ביקורות מוצרים איכות מים מסוננים של תמי 4
איכות מים מסוננים של תמי 4
אבי 23/08/16 |  צפיות: 12385

מהם מים מסוננים? מים אשר עברו תהליך סינון קפדני לצורך הפרדה של מרכיבים שאינם צריכים להיכלל בתוך מי השתייה שלנו, כמו חיידקים, חול, כלור ואפילו אבנים קטנות. אם נצרוך מי שתייה ישירות מהברז שלנו, אנחנו למעשה לא מונעים חדירה של אותם מזיקים לגוף שלנו. רבים כבר יודעים, כי מים ששותים ישירות מהברז אינם איכותיים כמו מים מסוננים העוברים סינון איכותי, כמו שניתן למצוא במכשירי בר מים תמי 4.

לשמור על הבריאות

מים הם המרכיב החשוב ביותר לגוף שלנו, ואדם ממוצע צריך לשתות בין 8-10 כוסות מים ביום. יחד עם זאת, אנחנו חייבים לקחת בחשבון, שאם נשתנה מים מהברז הביתי, אנחנו עלולים לסכן את הבריאות שלנו. על אף העובדה כי המים במדינת ישראל ברמת איכות גבוהה, צנרת המים הבייתית שלנו עלולה להיות ישנה, ומזיקים שונים, פירורי חול ואפילו חלודה חודרים אל תוך מי השתייה. לכן, מים בריאים, הם מים ברמת איכות גבוהה יותר, כזו המונעת את חדירת המסננים ואינה בעלת טעם או ריח לוואי. רק באופן זה נוכל באמת לצרוך מים שהם בריאים.

מערכת סינון מתקדמת

היום אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים של בר מים לשימוש בייתי ממגוון רחב של חברות. יחד עם זאת, עלינו לדעת, כי לא כל מערכות הסינון פועלות באופן דומה. מערכת הסינון של בר מים תמי 4 הינה מן המערכות המתקדמות ביותר, אשר עובדת בשני מנגנונים, גם מסנן פחם וגם נורת UV, שני האלמנטים הללו מספקים לנו איכות מים ברמה הגבוהה ביותר. אם נעמיד למבחן את בר המים של חברת תמי 4, העומדת אל מול התקנים המחמירים ביותר, נראה, כי גם סינון המים וגם טעם המים הם הטובים ביותר שנוכל למצוא.

טריות אופטימלית

כאשר מדובר על שתיית מים, יש להתייחס גם אל טריות המים. מים מהברז הם מים טריים וכך גם מים ממכשיר בר המים של חברת תמי 4. אל מול אלו, עומדת לנו האופציה לצרוך מים בבקבוקי שתייה, אך יש לדעת, כי לא מדובר במים טריים, אלא במים שעמדו זמן רב סגורים בתוך הבקבוק בתנאים שאין לנו כל יכולת שליטה או בקרה עליהם. לכן, כאשר מדובר על איכות מים מסוננים, מים טריים ממכשיר בר המים שלנו הינה האופציה הטובה ביותר שנוכל למצוא. מים מסוננים וטריים הינם המים הבריאים ביותר שנוכל להעניק לגוף שלנו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI