דף הבית קניות וצרכנות ביקורות מוצרים איכות מים מסוננים של תמי 4
איכות מים מסוננים של תמי 4
אבי 23/08/16 |  צפיות: 11669

צריכת מים מסוננים לשתייה הינה בריאה בהרבה יותר מצריכה של מי ברז רגילים. צנרת המים הביתית עלולה להיות ישנה, ובכך לפגום בטיב של המים. שאריות של כלור, חלודה וחיידקים מסתננים להם אל תוך מי השתייה שלנו, וגורמים לא רק לטעם לוואי, אלא גם לאיכות מים ירודה. זו הסיבה, כי אלפי בתי אב בישראל, בוחרים לצרוך את מי השתייה שלהם באמצעות בר מים תמי 4.

למה בר מים?

מעבר ליתרון הגלום בשתייה של מים מסוננים ונקיים בעבור כל בני המשפחה, הרי שבר מים בעל מסנן מים איכותי, מאפשר לנו ליהנות משתייה של מים טריים, שלא נשתמרו בבקבוקי פלסטיק. בקבוקי הפלסטיק המכילים בתוכם מים מינרלים, אינם מאפשרים לנו לדעת כיצד אלו השתמרו ובאילו תנאים. עמידת מים ממושכת, בתנאי אקלים משתנים – כדוגמת, חום – פוגעים בצורה ירישרה באיכות המים. הצבה של בר המים על גבי השייש במטבח, מבטיחה לנו, זמינות מלאה למי השתייה שלנו, חמים, קרים ואפילו מוגזים. מים טריים שלא נשתמרו בתוך בקבוק, אלא עברו סינון בו ברגע שלחצנו על כפתור המזיגה. אך, כאשר אנחנו ניגשים לבחור את בר המים שלנו, אנחנו צריכים להתייחס לא רק לנוחות, אלא גם למערכת הסינון.

למה תמי 4?

תמי 4 הינו בר מים בעל שתי מערכות סינון ייחודיות, שפותחו בצורה קפדנית ובבקרת איכות גבוהה, ועומדים בכל התקנים הנדרשים לבטיחות ואיכות מי השתייה. עם סנן פחם ונורת UV, אנחנו נהנים ממים שעברו תהליך של סינון כפול, האחד – נועד למנוע כניסה של כלור, חלודה ואפילו אבנים קטנות, השני – נועד למנוע היווצרות של חיידקים. הפעולה הכפולה של מערכת הסינון מבטיחה לנו איכות מים גבוהה במיוחד, ללא טעם לוואי וללא ריח לוואי. מים טריים ונקיים. כמו כן, אורך החיים של בר המים של תמי 4 הינו גבוהה במיוחד, מה שמעניק לנו את היכולת ליהנות ממכשיר סינון מים איכותי לאורך שנים רבות וארוכות.

בר מים תמי 4 עומד בכל התקנים המחמירים ביותר של מי שתייה איכותיים ונקיים. עם בר המים של תמי 4 אנחנו יכולים ליהנות ממים טריים ואיכותיים, שעוברים סינון בזמן אמת, ומספקים לנו מים זמינים וטעימים, בטמפרטורה הרצויה לנו. לבריאות שלכם ושל בני המשפחה שלכם, בר המים של חברת תמי 4, הינו האופציה הטובה ביותר והבטוחה ביותר למים איכותיים ונקיים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI