דף הבית קניות וצרכנות ביקורות מוצרים איכות מים מסוננים של תמי 4
איכות מים מסוננים של תמי 4
אבי 23/08/16 |  צפיות: 11730

אנחנו מאוד מקפידים על מי השתייה לתינוקות, אך מה עם מי השתייה של שאר בני הבית? לעיתים, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מזניחים את היבט צריכת המים של שאר בני הבית. אך האם חשבתם פעם מהי כמות החיידקים המצויה בכוס מים אותה אתם מוזגים ישירות מברז המטבח? ומה לגבי מסתננים אחרים למי השתייה שלכם, כמו חול? מתכת מצנרת המים? או אבנים קטנות? כל אלו מוצאים את דרכם אל תוך כוס השתייה שלנו, ועל כן, שתייה של מים מסוננים המגיעים ישירות מתוך בר מים בעל מערכת סינון איכותית הינה האופציה הנכונה ביותר והבריאה ביותר לצריכת מים לגופנו.

ליהנות ממים מסוננים

מים מסוננים הינם מים בעלי איכויות גבוהות ביותר מאלו המגיעים ישירות מצנרת המים, וזאת בשל העובדה כי הם עוברים דרך פילטר סינון המאפשר הוצאת של חיידקים, חול, כלור ואבנים קטנות. פילטר סינון איכותי, כדוגמת זה הניתן למצוא במערכת בר מים תמי 4, מעניק לנו את הבטוחה כי מדובר במים איכותיים לשתייה, כאלה שלא מאפשרים חדירה של מזיקים אל תוך הגוף שלנו. להבדיל ממים מינרלים המגיעים בבקבוקי פלסטיק סגורים, המים ממערכת בר מים תמי 4 הינם מים טריים.

שתייה בטוחה ובריאה

אם אנחנו רוצים ליהנות ממים איכותיים, טהורים וטריים, האופציה היחידה היא לצרוך אותם באמצעות בר מים, המספק את הסינון המידי, בזמן אמת, לכוס המים שלנו. חשיבות גדולה עוד יותר, טמונה במערכת הסינון עצמה, מאחר ולא כל ברי המים בנויים באותה תצורה. מחקרים רבים וניסיון של שנים הביא את בר המים של תמי 4 להיות המוביל בשוק, ולא בכדי. איכות המים הגבוהה, כמו גם הטעם, נוחות השימוש והזמינות, מאפשרים לכל אחד ואחת ליהנות ממים בריאים ואיכותיים – אשר עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר של סינון מים לשתייה.

איכות ללא פשרות

חברת שטראוס, בעלת תמי 4, פועלת בכל עת על מנת לספק לכלל לקוחותיה איכות בלתי מתפשרת, כמו גם, שירות לקוחות אישי ומגוון רחב של מסלולים המעניקים אחריות לאורך שנים, הכוללת גם חלפים וגם תיקונים במחיר ידוע מראש. אין הפתעות ואין אכזבות. אם אתם מתלבטים בין סוגים של ברי מים – הרי שהתשובה היא חד משמעית, ומה שאלפי בתי אב בישראל מלמדים אותנו  - בר המים של תמי 4 מספק את איכות הטובה ביותר, השירות הטוב ביותר, ומערכת מתקדמת המספקת איכות ועמידה בתקנים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI