דף הבית ביטוח ביטוח כללי ביטוח נסיעות לחו"ל לחיילים משוחררים
ביטוח נסיעות לחו"ל לחיילים משוחררים
אבי 04/12/16 |  צפיות: 12123

בשנים האחרונות מדינת ישראל מקדמת עוד ועוד הטבות לחיילים משוחררים. החיילים, שעושים מלאכה חשובה במשך שלוש שנים, מקבלים הטבות רבות דוגמת הנחה (עד 100%) בתשלומי הלימודים לתואר ראשון, הנחות ברכישת קרקעות לבניית בית, סיוע בהקמת עסק או משפחה ועוד. אולם לפני שהם מגיעים לכדי ההחלטות הללו, רוב החיילים המשוחררים נוסעים לחו"ל לטיול אחרי הצבא. ביטוח נסיעות לחו"ל לחיילים משוחררים הוא אחת ההטבות האפקטיביות ביותר עבור החיילים המשוחררים ומעניקה להם את ההתחלה השקטה והנעימה באזרחות, רגע לפני ש"החיים נהיים רציניים".

ביטוח נסיעות לחו"ל לחיילים משוחררים

קופות החולים מעניקים לחיילים משוחררים הטבות של עד 100% בביטוח נסיעות לחו"ל, אולם מכיוון שמדובר במוצר מדף לכל דבר עם משמעויות כלכליות, ומכיוון שמדובר בעשרות אלפי אנשים בשנה, יש לקופות החולים מספר קבוצות להן הן מעניקות את ההטבות, להלן:

· קופות החולים מעניקות את ההטבה של ביטוח נסיעות לחו"ל חינם רק לחיילים משוחררים שמצטרפים לקופה. כאלו שלא מצטרפים יקבלו הנחות, אולם לא שירות חינמי.

· את ההנחה אפשר לקבל רק פעם אחת, עבור נסיעה אחת בלבד.

· החיילים המשוחררים מקבלים גם הנחות בפוליסות רגילות – שאינן קשורות לנסיעה לחו"ל, אולם לזמן מוגבל של עד שלושה חודשים. את ההטבה הזו, שאינה קשורה ישירות לביטוח הנסיעה, אפשר לממש עד שנתיים מיום השחרור, ובקופות חולים מסוימות – עד שנה וחצי.

· חיילים משוחררים שמצטרפים לתכניות היוקרתיות של הקופה (לדוגמה, מושלם, זהב או פלטינום) מקבלים ארבעה חודשים של שירותי בריאות בחינם, וגם ביטוח נסיעות לחו"ל במסגרת טיולי ספורט, טיולים אתגריים ודומיהם – בחינם לפעם אחת בלבד. זוהי הטבה מצוינת, מכיוון שעל פי רוב ביטוח שכזה עולה כ-5 דולרים ליום.

· הטבה נוספת משמעותית היא 75% הנחה בחיסונים לקראת הנסיעה, שמחירם מאמיר למאות שקלים במקרה הטוב.

חשיבות ביטוח נסיעות לחו"ל בטיולים לאחר צבא

ההטבה של קופות החולים היא משמעותית ומציבה אותן בראש במכירת פוליסות ביטוח לחיילים משוחררים. מכיוון שרוב החיילים המשוחררים נוסעים לטיול לאחר הצבא, זהו גם קהל "שבוי", שכן לאחר החזרה ארצה קרוב לוודאי שגם ישאר בקופת החולים שבה בחר. חשיבות ביטוח נסיעות לחו"ל לטיול לאחר הצבא היא משמעותית, שכן ביעדים הפופולאריים ישנן סכנות רבות כגון פציעה, הליכה לאיבוד או מחלות אליהן הגוף לא מורגל. בשל הסיבות הללו חובה לעשות ביטוח בריאות לקראת הנסיעה, ואם אפשר לקבל ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל חיסונים וכבודה במחיר טוב או בחינם, בהחלט אין מה לחשוב פעמיים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI