דף הבית ביטוח ביטוח כללי ביטוח נסיעות לחו"ל דרך הגורם הרפואי האישי שלכם
ביטוח נסיעות לחו"ל דרך הגורם הרפואי האישי שלכם
אבי 06/12/16 |  צפיות: 11010

היתרונות לביטוח רפואי לנוסעים לחו"ל באמצעות קופת החולים רבים אולם אפשר לקבוע יתרון אחד גדול: קופת החולים היא הגורם המקצועי ביותר בישראל לטיפול בחולים, ובשל כך היא גם הטובה ביותר לבטח אותם בצורה משלימה בחו"ל.

ביטוח נסיעות לחו"ל: מה עושים במצב שבו צריך להפעיל את הפוליסה

מקרים מסוימים דורשים הפעלה של הפוליסה. ביטוח נסיעות לחו"ל בדרך כלל מאפשר הפעלה במקרים של אשפוז דחוף, מחלה או מוות במשפחה. אבל ישנם עוד מקרים להפעלת הפוליסה, בעיקר עבור אנשים שנוסעים לחו"ל ויש להם מצבים רפואיים כרוניים. לדוגמה, אנשים שנוסעים לחו"ל ויש להם סוכרת או אסתמה, אינם צריכים להיות מוקצים מנסיעה. אולם יש לבטח אותם בצורה מתאימה ולצייד אותם באפשרויות הטובות ביותר על מנת שהטיול שלהם יהיה מוצלח ביותר. להלן כמה טיפים לאנשים בעלי מצבים כרוניים:

· ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות קופת החולים מאפשר לנוסעים בעלי מצבים כרוניים לנסוע מצוידים בליווי אישי ומסמכים  ברורים לגבי מצבם, דבר שמקצר תהליכים במקרה מצער של צורך. הפוליסה הממוצעת של קופת החולים מכסה בדרך כלל עד 250 אלף דולר של התפרצות במחלה קיימת ויציבה שהתרחשה בחו"ל. אם האשפוז לא קשור למחלה הכרונית, גובה הכיסוי הממוצע יאמיר לעד מיליון דולר.

· היה ומדובר במקרים של הפנייה לרופא או רכישת תרופות ובדיקות, דמי ההשתתפות העצמית הם 50 דולר, ושאר הכיסויים הם על חשבון קופת החולים. בנוסף, בהמשך למוזכר לעיל, החולה מצויד במסמכים מהארץ על ידי הרופא המטפל, ולרוב קופות החולים מתחזקות קשרים מקצועיים עם גורמים בכל העולם, כך שהטיפול המתקיים על אדמת המדינה הזרה בה אתם מבקרים ממשיך את הטיפול הישיר בארץ, בין אם המחלה "רדומה" או משפיעה על אורח החיים דרך קבע.

האם לקופות החולים ישנו יתרון גם בביטוחי נסיעות לחו"ל לטיולי אקסטרים / ספורט ועוד?

בהחלט כן. מכיוון שהמסמכים הרפואיים שלכם נוסעים אתכם, כל ספורט אתגרי לרבות טיפוס, צלילה, סקי, צניחה, סנפלינג, דאייה, שייט, גלישה, ספורט חורף וטרקים, מכוסה בצורה מיטבית על ידי קופת החולים. כלומר, מעבר להרחבה המוכרת של ספורט או טרקים, כאן גם הממשק הרפואי הרבה יותר קרוב למה שאתם מקבלים בארץ ובשל כך הוא הרבה יותר נח ויעיל מאשר כל פוליסה אחרת. הכיסוי המרבי בפוליסה מורחבת של קופת החולים הוא כ-1.3 מיליון דולר והוא מכסה על פי רוב: הוצאות רפואיות בחו"ל, איתור וחילוץ, פגיעות גוף, טיפול פיזיותרפיה וכיסוי של 7000 דולר למחלות גאוגרפיות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI